Tomaš Vestenicky zostaje w Cracovii!

  09.06.2016
  Tomaš Vestenicky zostaje w Cracovii!
  Mamy bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich kibiców Cracovii - Tomaš Vestenicky będzie w dalszym ciągu piłkarzem "Pasów"! Nasz klub skorzystał z prawa pierwokupu, a to oznacza, że słowacki napastnik, dotychczas wypożyczony do Cracovii z AS Roma, przechodzi do nas na zasadzie transferu definitywnego!

  Mamy bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich kibiców Cracovii -  Tomaš Vestenicky będzie w dalszym ciągu piłkarzem "Pasów"! Nasz klub skorzystał z prawa pierwokupu, a to oznacza, że słowacki napastnik, dotychczas wypożyczony do Cracovii z AS Roma, przechodzi do nas na zasadzie transferu definitywnego!

  Tomáš Vestenický urodził się 6 kwietnia 1996 roku w miejscowości Topoľčany na Słowacji i to tu rozpoczynał karierę w młodzieżowej drużynie MFK Topvar. Następnie reprezentował barwy młodzieżowych zespołów FC Nitra i AS Roma.

  W sezonie 2013/2014 rozpoczął przygodę w seniorskiej piłce, będąc najpierw graczem FC Nitra a później AS Roma. Jesień sezonu 2015/16 spędził na wypożyczeniu w Modena FC, z kolei wiosnę w Cracovii. Wystąpił w 13 meczach Ekstraklasy, w których zdobył 1 bramkę.

  Nasz zawodnik ma za sobą występy w młodzieżowych reprezentacjach Słowacji U-16, U-17, U-18, U-19, a ostatnio również U-21.

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ