Trwa nabór do rocznika 2017!

  13.09.2023
  Trwa nabór do rocznika 2017!

  Od tego sezonu w struktury Akademii Cracovii włączony został także rocznik 2017. Cały czas trwa nabór do grup treningowych, które treningi odbywają w dwóch lokalizacjach: Cracovia Training Center w Rącznej i kompleksie treningowym przy ulicy Wielickiej.

  Wprowadzenie rocznika 2017 jest częścią poszerzenia struktury organizacji, która otwiera się na najmłodszych adeptów futbolu, zapewniając im płynne przejście z programu Cracovia Kids, a rodzicom otworzy więcej możliwości sportowego rozwoju swoich pociech.

  "Nowa struktura organizacyjna najmłodszych drużyn pozwoli rodzicom dzieci z rocznika 2017 zdecydować jakich treningów poszukują - rekreacyjnych czy profesjonalnych. Zajęcia w ramach Cracovia Kids stanowią formę umożliwiającą spędzenia kilku godzin tygodniowo przez dzieci jeszcze nieukierunkowane na grę w piłkę nożna, a poszukujące aktywności ruchowej. Natomiast zajęcia w ramach Akademii skierowane są dla młodych adeptów sportu zdecydowanych na regularne kształtowanie swoich umiejętności piłkarsko-taktycznych i rywalizację z rówieśnikami w ramach meczów" - tłumaczy wicedyrektor ds. sportowych Cracovii, Filip Trubalski.

  Szczegółowe informacje co do naboru, a także terminy treningów w obu lokalizacjach dostępne w poniższej grafice informacyjnej:

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ