Trwa rekrutacja do pasiastych szkół Cracovia KIDS!

  18.03.2021
  Trwa rekrutacja do pasiastych szkół Cracovia KIDS!

  Trwają nabory do pasiastych szkół Cracovia KIDS! Wraz z otwarciem Cracovia Training Center, zajęcia rekrutacyjne odbywają się w nowym ośrodku Pasów. Przed nami nowy etap naborów - aktualnie zapraszamy roczniki 2009 oraz 2014-15!


  W ramach wznowionej, największej rekrutacji w dziejach naszego Klubu kontynuujemy nabór do niedawno utworzonych roczników pasiastych szkół Cracovia Kids. Wznowiony cykl treningów naborowych to kolejny krok na drodze do piłkarskiej przyszłości w Pasy i szansa na sportowy rozwój w najstarszym Klubie sportowym w Polsce.

  Piłkarskie szkoły Cracovia KIDS (dzieci w wieku 7-12 lat) po zamknięciu rekrutacji zostaną objęte szkoleniem w ramach Cracovia Training Center. Spróbuj swoich sił już dziś i kreuj z nami przyszłość!

  Koordynatorzy treningów naborowych:

  Bartosz Poniedziałek tel. 786 232 909
  Dawid Gala tel. 504 334 580

  Więcej informacji nt. piłkarskich szkół Cracovia KIDS znajdziecie [TUTAJ]. 

  Trwają także nabory do piłkarskich przedszkoli Cracovia KIDS! W ich ramach chłopcy i dziewczynki w wieku od 3 do 7 lat uczą się zdrowego trybu życia, a także rozwijają więzi między opiekunami i rówieśnikami. Dzieci w niewielkich, dostosowanych do wieku grupach, nabywają sportowe umiejętności w drodze gier i zabaw, kształtujących koordynację ruchową.

  Nasze piłkarskie przedszkola są otwarte na zapisy niezależnie od trwającej rekrutacji do grup młodzieżowych! Więcej informacji na ten temat można uzyskać pisząc na adres kids@cracovia.pl lub pod numerem telefonu 694 464 982.

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ