U-17: Juniorzy młodsi rządzą w Krakowie!

18.05.2024

Zespół trenera Pawła Szwajdycha w 29.kolejce grupy wschodniej Centralnej Ligi Juniorów U-17 pokonał na wyjeździe 4:0 Wisłę Kraków! Dublet ustrzelił Dawid Kaczor, a gole zdobywali także Mateusz Tabisz i Szymon Królak.

Nasz zespół od początku wysoko zaatakował rywali, czego efektem był gol Tabisza, zdobyty już w 6. minucie. Później mecz nieco się wyrównał, ale Pasy przed przerwą zdołały zadać drugi cios, po indywidualnej akcji Kaczora. Po przerwie nasz zespół skutecznie wypunktował szukających powrotu do meczu rywali i po głowkach Królaka i Kaczora ustalił wynik meczu na 4:0!