U-19: Podział punktów z Sandecją

24.05.2024

W meczu 29. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-19 Cracovia zremisowała u siebie 2:2 z Sandecją Nowy Sącz. Gole dla Pasów zdobywali Adam Wierzbicki i Alan Mazur.

Już po pierwszym kwadransie nasz zespół musiał odrabiać straty, po tym jak w 14. minucie precyzyjnym strzałem sprzed pola karnego popisał się jeden z graczy Sandecji. Wynik udało się odwrócić jeszcze przed przerwą, bo najpierw po faulu na Konradzie Gorszkowie rzut karny pewnie wykorzystał Adam Wierzbicki, a po 12 minutach ładną indywidualną akcję zaprezentował Alan Mazur, mijając dwóch rywali i kończąc akcję płaskim strzałem. Po przerwie Pasy powinny zamknąć spotkanie, brakowało jednak skuteczności i w efekcie po zamieszaniu w naszym polu karnym przy okazji jednego ze stałych fragmentów gry gola zdobyli goście, ostatecznie ustalając wynik spotkania na 2:2. Nasz zespół na zakończenie sezonu czeka jeszcze prestiżowe wyjazdowe starcie derbowe z Wisłą Kraków.