U-19: Podział punktów z Sandecją

  24.05.2024
  U-19: Podział punktów z Sandecją

  W meczu 29. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-19 Cracovia zremisowała u siebie 2:2 z Sandecją Nowy Sącz. Gole dla Pasów zdobywali Adam Wierzbicki i Alan Mazur.

  Już po pierwszym kwadransie nasz zespół musiał odrabiać straty, po tym jak w 14. minucie precyzyjnym strzałem sprzed pola karnego popisał się jeden z graczy Sandecji. Wynik udało się odwrócić jeszcze przed przerwą, bo najpierw po faulu na Konradzie Gorszkowie rzut karny pewnie wykorzystał Adam Wierzbicki, a po 12 minutach ładną indywidualną akcję zaprezentował Alan Mazur, mijając dwóch rywali i kończąc akcję płaskim strzałem. Po przerwie Pasy powinny zamknąć spotkanie, brakowało jednak skuteczności i w efekcie po zamieszaniu w naszym polu karnym przy okazji jednego ze stałych fragmentów gry gola zdobyli goście, ostatecznie ustalając wynik spotkania na 2:2. Nasz zespół na zakończenie sezonu czeka jeszcze prestiżowe wyjazdowe starcie derbowe z Wisłą Kraków.

  Centralna Liga Juniorów U-19 | 29. kolejka

  Cracovia 2:2 Sandecja Nowy Sącz

  gole dla Pasów: 26' Wierzbicki(k.), 38' Mazur

  skład: Malinowski - Zubik, Janeczek(c), Pestka, Mamroł(63' Polak), Gorszkow(46' Sowiecki), Pleskot(63' Donda), Wierzbicki(46' Wrona), Piekarz(46' Zgłobik), Królak(63' Kaczor), Mazur (Dziewicki)

  ławka: Szyptur, Krupa

  trener: Wojciech Ankowski

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ