Oficjalna Aplikacja Cracovii


Bądź na bieżąco z informacjami wprost z najstarszego Klubu sportowego w Polsce i sprawdź Oficjalną Aplikację Cracovii!


Odmieniona wersja naszej aplikacji dostępna jest już w sklepie Google oraz IOS. Jej aktualna wersja gromadzi wszystko, co najważniejsze w obydwu sekcjach naszego Klubu - piłkarskiej oraz hokejowej - w jednym miejscu, dostępnym na ekranie Twojego telefonu!

Na ekranie głównym Oficjalnej Aplikacji Cracovii zawsze znajdziesz pięć najświeższych wiadomości wprost z Twojego ulubionego Klubu. Są one aktualizowane i selekcjonowane na bieżąco, zapewniając Ci codzienną dawkę informacji o Pasach. Korzystając z naszej Aplikacji, nie przegapisz żadnego newsa związanego z Klubem. Znajdujący się tuż obok kalendarz umożliwi Ci również szybkie sprawdzenie tego, jakie wydarzenia i mecze czekają nas już wkrótce!

W aktualnej odsłonie pasiastego "okna na świat" udostępniamy Wam także kilka nowych funkcjonalności. Z części z nich możecie korzystać już teraz, kolejne zaś pojawią się już wkrótce. Już dziś proponujemy Wam między innymi typowanie wyników najbliższych spotkań Pasów z atrakcyjnymi nagrodami dla zwycięzców, a także możliwość wyboru gracza meczu. Pozostań na bieżąco z rezultatami naszych zespołów i aktywnie śledź najnowsze wyniki!

W szerszej perspektywie czasowej nowa aplikacja Cracovii będzie stale rozwijana. W planach jest między innymi rozwinięcie możliwości typowania wyników w opcję tworzenia własnej ligi typerów. W ramach Aplikacji pojawi się również opcja wyczekiwana przez wielu Kibiców - możliwość zapisania w aplikacji swojej Karty Kibica. Dzięki niej wszystkie swoje bilety oraz karnety będziecie mogli mieć pod ręką, wchodząc na mecze Pasów przy użyciu wyłącznie telefonu!

To kolejny element pasiastej ofensywy w Internecie - przekonaj się sam! Oficjalna aplikacja Cracovii już dostępna.

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ