KRAKÓW: I LIGA OKRĘGOWA B1 JUNIOR MŁODSZY

Tabela

Lp.DrużynaMeczeZwycięstwaRemisyPorażkiBramkiPunkty
1 Hutnik 2 Kraków - Logo Hutnik 2 Kraków 12 11 0 1 38 -8 33
  • Mecze 12
  • Zwycięstwa 11
  • Remisy 0
  • Porażki 1
  • Bramki 38 - 8
2 Cracovia U-17 II - Logo Cracovia U-17 II 12 10 0 2 75 -11 30
  • Mecze 12
  • Zwycięstwa 10
  • Remisy 0
  • Porażki 2
  • Bramki 75 - 11
3 Pogoń Skotniki - Logo Pogoń Skotniki 12 8 1 3 47 -30 25
  • Mecze 12
  • Zwycięstwa 8
  • Remisy 1
  • Porażki 3
  • Bramki 47 - 30
4 SMS Kraków - Logo SMS Kraków 12 5 1 6 36 -40 16
  • Mecze 12
  • Zwycięstwa 5
  • Remisy 1
  • Porażki 6
  • Bramki 36 - 40
5 Słowik Olkusz - Logo Słowik Olkusz 12 4 0 8 32 -50 12
  • Mecze 12
  • Zwycięstwa 4
  • Remisy 0
  • Porażki 8
  • Bramki 32 - 50
6 Krakus Nowa Huta Kraków - Logo Krakus Nowa Huta Kraków 12 1 1 10 17 -49 4
  • Mecze 12
  • Zwycięstwa 1
  • Remisy 1
  • Porażki 10
  • Bramki 17 - 49
7 Zieleńczanka Zielonki - Logo Zieleńczanka Zielonki 12 1 1 10 7 -64 4
  • Mecze 12
  • Zwycięstwa 1
  • Remisy 1
  • Porażki 10
  • Bramki 7 - 64
Hide all fixtures

Kolejka 14

  • 07.11
    Hutnik 2 Kraków Hutnik 2 Kraków - Logo
    2-1
    SMS Kraków - Logo SMS Kraków
  • 08.11
    Zieleńczanka Zielonki Zieleńczanka Zielonki - Logo
    0-3
    Słowik Olkusz - Logo Słowik Olkusz
  • 08.11
    Pogoń Skotniki Pogoń Skotniki - Logo
    5-3
    Cracovia U-17 II - Logo Cracovia U-17 II

Kolejka 13

  • 31.10
    Słowik Olkusz Słowik Olkusz - Logo
    2-3
    Pogoń Skotniki - Logo Pogoń Skotniki
  • 31.10
    Krakus Nowa Huta Kraków Krakus Nowa Huta Kraków - Logo
    4-1
    Zieleńczanka Zielonki - Logo Zieleńczanka Zielonki
  • 31.10
    Cracovia U-17 II Cracovia U-17 II - Logo
    2-0
    Hutnik 2 Kraków - Logo Hutnik 2 Kraków

Kolejka 12

  • 24.10
    SMS Kraków SMS Kraków - Logo
    1-10
    Cracovia U-17 II - Logo Cracovia U-17 II
  • 24.10
    Pogoń Skotniki Pogoń Skotniki - Logo
    6-3
    Krakus Nowa Huta Kraków - Logo Krakus Nowa Huta Kraków
  • 24.10
    Hutnik 2 Kraków Hutnik 2 Kraków - Logo
    8-0
    Słowik Olkusz - Logo Słowik Olkusz

Kolejka 11

  • 01.11
    Słowik Olkusz Słowik Olkusz - Logo
    2-6
    SMS Kraków - Logo SMS Kraków
  • 04.11
    Krakus Nowa Huta Kraków Krakus Nowa Huta Kraków - Logo
    0-1
    Hutnik 2 Kraków - Logo Hutnik 2 Kraków
  • 11.11
    Zieleńczanka Zielonki Zieleńczanka Zielonki - Logo
    0-0
    Pogoń Skotniki - Logo Pogoń Skotniki

Kolejka 10

  • 10.10
    Cracovia U-17 II Cracovia U-17 II - Logo
    6-2
    Słowik Olkusz - Logo Słowik Olkusz
  • 13.10
    Hutnik 2 Kraków Hutnik 2 Kraków - Logo
    8-1
    Zieleńczanka Zielonki - Logo Zieleńczanka Zielonki
  • 21.10
    SMS Kraków SMS Kraków - Logo
    1-1
    Krakus Nowa Huta Kraków - Logo Krakus Nowa Huta Kraków

Kolejka 9

  • 03.10
    SMS Kraków SMS Kraków - Logo
    3-1
    Zieleńczanka Zielonki - Logo Zieleńczanka Zielonki
  • 03.10
    Pogoń Skotniki Pogoń Skotniki - Logo
    0-1
    Hutnik 2 Kraków - Logo Hutnik 2 Kraków
  • 14.10
    Krakus Nowa Huta Kraków Krakus Nowa Huta Kraków - Logo
    1-6
    Cracovia U-17 II - Logo Cracovia U-17 II

Kolejka 8

  • 26.09
    Cracovia U-17 II Cracovia U-17 II - Logo
    11-0
    Zieleńczanka Zielonki - Logo Zieleńczanka Zielonki
  • 27.09
    SMS Kraków SMS Kraków - Logo
    3-5
    Pogoń Skotniki - Logo Pogoń Skotniki
  • 04.10
    Słowik Olkusz Słowik Olkusz - Logo
    10-1
    Krakus Nowa Huta Kraków - Logo Krakus Nowa Huta Kraków

Kolejka 7

  • 19.09
    Cracovia U-17 II Cracovia U-17 II - Logo
    8-0
    Pogoń Skotniki - Logo Pogoń Skotniki
  • 19.09
    SMS Kraków SMS Kraków - Logo
    1-3
    Hutnik 2 Kraków - Logo Hutnik 2 Kraków
  • 20.09
    Słowik Olkusz Słowik Olkusz - Logo
    4-1
    Zieleńczanka Zielonki - Logo Zieleńczanka Zielonki

Kolejka 6

  • 16.09
    Hutnik 2 Kraków Hutnik 2 Kraków - Logo
    1-0
    Cracovia U-17 II - Logo Cracovia U-17 II
  • 16.09
    Zieleńczanka Zielonki Zieleńczanka Zielonki - Logo
    2-1
    Krakus Nowa Huta Kraków - Logo Krakus Nowa Huta Kraków
  • 16.09
    Pogoń Skotniki Pogoń Skotniki - Logo
    6-0
    Słowik Olkusz - Logo Słowik Olkusz

Kolejka 5

  • 12.09
    Cracovia U-17 II Cracovia U-17 II - Logo
    8-0
    SMS Kraków - Logo SMS Kraków
  • 12.09
    Krakus Nowa Huta Kraków Krakus Nowa Huta Kraków - Logo
    3-4
    Pogoń Skotniki - Logo Pogoń Skotniki
  • 13.09
    Słowik Olkusz Słowik Olkusz - Logo
    0-3
    Hutnik 2 Kraków - Logo Hutnik 2 Kraków

Kolejka 4

  • 06.09
    SMS Kraków SMS Kraków - Logo
    8-3
    Słowik Olkusz - Logo Słowik Olkusz
  • 06.09
    Hutnik 2 Kraków Hutnik 2 Kraków - Logo
    2-1
    Krakus Nowa Huta Kraków - Logo Krakus Nowa Huta Kraków
  • 07.10
    Pogoń Skotniki Pogoń Skotniki - Logo
    12-0
    Zieleńczanka Zielonki - Logo Zieleńczanka Zielonki

Kolejka 3

  • 02.09
    Krakus Nowa Huta Kraków Krakus Nowa Huta Kraków - Logo
    0-7
    SMS Kraków - Logo SMS Kraków
  • 02.09
    Zieleńczanka Zielonki Zieleńczanka Zielonki - Logo
    0-4
    Hutnik Kraków - Logo Hutnik Kraków
  • 02.09
    Słowik Olkusz Słowik Olkusz - Logo
    1-6
    Cracovia U-17 II - Logo Cracovia U-17 II

Kolejka 2

  • 29.08
    Zieleńczanka Zielonki Zieleńczanka Zielonki - Logo
    1-3
    SMS Kraków - Logo SMS Kraków
  • 29.08
    Cracovia U-17 II Cracovia U-17 II - Logo
    4-0
    Krakus Nowa Huta Kraków - Logo Krakus Nowa Huta Kraków
  • 29.08
    Hutnik 2 Kraków Hutnik 2 Kraków - Logo
    5-2
    Pogoń Skotniki - Logo Pogoń Skotniki

Kolejka 1

  • 23.08
    Krakus Nowa Huta Kraków Krakus Nowa Huta Kraków - Logo
    2-5
    Słowik Olkusz - Logo Słowik Olkusz
  • 23.08
    Pogoń Skotniki Pogoń Skotniki - Logo
    4-2
    SMS Kraków - Logo SMS Kraków
  • 23.09
    Zieleńczanka Zielonki Zieleńczanka Zielonki - Logo
    0-11
    Cracovia U-17 II - Logo Cracovia U-17 II

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ