W tym roku koniec pierwszej części inwestycji przy Al. 3 Maja [FOTO]
![W tym roku koniec pierwszej części inwestycji przy Al. 3 Maja [FOTO]](/files_pl/file_156124/DSC_2645.jpg)
Wrą prace nad kompleksem rekreacyjno-sportowym na terenach Cracovii przy Al. 3 Maja. Pierwsza część inwestycji dobiegnie końca jeszcze w tym roku!
Prace nad pierwszym etapem inwestycji są już bardzo zaawansowane. Piłkarskie boisko pełnowymiarowe i parking samochodowy na ponad sto miejsc są już na ukończeniu. Natomiast pozostałe rzeczy w tym boisko, korty i budynek są gotowe w około 80 procentach.
Ze względu na zabytkowy charakter obiektów, będących obecnie przedmiotem renowacji, uzyskano dla wszystkich prowadzonych prac pozytywną opinię Biura Miejskiego Konserwatora Zabytków w Krakowie, poprzedzoną uzyskaniem na zlecenie biura ekspertyzy konstrukcyjno-budowlanej dotyczącej możliwości dokonania rozbiórki, odbudowy i przebudowy obiektów, opracowaną przez rzeczoznawcę ministerialnego w dziedzinie architektury i budownictwa, w specjalności konstrukcji.
Ta część inwestycji zgodnie z obowiązującą umową zakończy się w tym roku.
Co więcej, rozpoczął się już także drugi etap inwestycji. W ramach niego zostaną wykonane hale tzw. półbeczki na cele tenisa ziemnego i badmintona, miejsce na imprezy zorganizowane, a także obiekt z recepcją, szatniami, prysznicami i częścią administracyjną.
Cała galeria zdjęć jest dostępna [TUTAJ].