Karnety WIOSNA 2020 już w sprzedaży!

Już teraz możesz zapewnić sobie wejście na decydujące spotkania sezonu! Walcz z nami o najwyższe cele - karnety WIOSNA trafiły do świątecznej przedsprzedaży zarówno stacjonarnej, jak i internetowej.

Cennik biletów

Zapewnij sobie stałe miejsce #NaStadionie w nowym roku jeszcze podczas starego - rezerwacja dotychczasowych miejsc obowiązuje do końca grudnia! Po upłynięciu tego terminu karnety trafią do wolnej sprzedaży.

Kupując abonament na wiosenne spotkania, Kibice będą mogli liczyć na wszystkie promocje, doskonale znane z ostatniej jesieni. Podczas świątecznej przedsprzedaży, każdy z karnetów - włącznie z promocyjnymi - nabyć można będzie z 10% upustem. Na niższą cenę nowego pakietu mogą liczyć również dotychczasowi karnetowicze, przedłużający swój abonament.

Przypominamy - karnet WIOSNA to gwarancja miejsca na trybunach podczas wszystkich spotkań nowej rundy. Wśród nich między innymi Wielkie Derby Krakowa oraz wszystkie spotkania rundy finałowej PKO BP Ekstraklasy. Wspierajże najstarszy klub sportowy w Polsce #NaStadionie i walcz z nami o najwyższe cele!

PREZENTUJEMY CENY KARNETÓW WIOSNA 2020:

Ważna informacja dla wszystkich osób, które chcą zakupić karnety na mecze Cracovii na sektor VIP. W vipowskie abonamenty można zaopatrzyć się wyłącznie w recepcji VIP #NaStadionie Pasów. 

Zapraszamy do recepcji VIP od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 17:00. Wejście od strony ulicy Józefa Kałuży 1. Tel.: 694 464 558.

W nowym sezonie zrównane zostają ceny abonamentów na sektory A i B. Udostępniamy również Państwu możliwość przebukowania karnetu na bilet na inny sektor przed konkretnym pojedynczym meczem. Można będzie tego dokonać wyłącznie w Punkcie Obsługi Kibica. Zmiany te realizujemy we wszystkie dni otwarcia Punktów z wyłączeniem dni meczowych.

Zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych jako organizator jesteśmy zobligowani do kontroli biletów wraz z dokumentem tożsamości ze zdjęciem. Tym samym przypominamy, że osoby wybierające się na mecz muszą posiadać dowód osobisty lub inny dokument ze zdjęciem.

Zamknij z nami rok 2019 i powitaj 2020. Tylko razem możemy zwyciężać.

PROMOCJE

PROMOCJE:

- OFERTA DLA STUDENTÓW:

Studenci ponownie wejdą na nasz stadion płacąc za bilet na pojedynczy mecz jedyne 10 zł. Jedynym warunkiem jest okazanie ważnej legitymacji studenckiej przy zakupie biletu. Legitymację wystarczy okazać minimum raz. Po dodaniu do odpowiedniej bazy kibiców możliwe będzie nabywanie biletów po "studenckiej" cenie przez Internet.

Za wiosenny abonament żacy zapłacą 45 zł. Promocja dotyczy wszystkich sektorów z wyłączeniem sektorów VIP i J (gości).

- KOBIETY #NASTADIONIE!:

Analogicznie sytuacja wygląda w wypadku biletów dla Pań. Dla nich również mamy pojedyncze bilety za 10 zł. Za Karnet WIOSNA pasiaste Panie także zapłacą 45 zł! Promocja również dotyczy wszystkich sektorów z wyłączeniem sektorów VIP i J (gości).

- OFERTA DLA SENIORÓW:

Rozwiązanie to obejmuje także grupę najstarszych fanów Cracovii, kibiców po 65 roku życia. Również i oni mogą nabyć bilety za 10 zł oraz karnet wiosenny za 45 zł. Tutaj również oferujemy miejsca na wszystkich sektorach poza VIP i J (gości).

- ZA DARMO DO 7 ROKU ŻYCIA:

Najmłodsi kibice wraz z opiekunami wchodzą na mecze za darmo! Oferta obejmuje dzieci do 7 roku życia. Darmowe wejście odbywa się po pobraniu bezpłatnego biletu w Punkcie Obsługi Kibica.

- ZA 1 ZŁ DO 15 ROKU ŻYCIA:

Na sektor rodzinny dzieci w wieku 8-15 lat wchodzą za symboliczną złotówkę. Oferta obejmuje miejsca wyłącznie na sektorze I. Karnet dla dzieci w tym przedziale wiekowym to jedyne 9 złotych!

- PROMOCYJNE KARNETY DLA DZIECI W WIEKU 8-15:

Dostępne są również karnety wiosenne dla dzieci w tym przedziale wiekowym. Cena także w tym wypadku wynosi 45 zł. Promocja obejmuje wszystkie sektory z wyłączeniem sektorów VIP oraz J (gości).

- OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE:

Na sektor C niepełnosprawni wchodzą za złotówkę na pojedyncze mecze! Karnet WIOSNA dla osoby niepełnosprawnej to jedynie 9 zł. Promocja obowiązuje tylko na sektorze C. Opiekunowie nabywają karnet w cenie regularnej.

Honorujemy także Krakowską Kartę Miejską! Jej posiadacze mogą liczyć na 10% rabatu na dowolny sektor z wyłączeniem sektora VIP.

Dodatkowe korzyści to także:

- zniżka 10% na bilety VIP Silver oraz VIP Gold,

- zniżka 10% na zakupy w Oficjalnym Sklepie Cracovii.

Promocje związane z honorowaniem Karty nie łączą się z innymi promocjami oferowanymi przez Klub.

GDZIE KUPIĆ BILETY?

 1. w Punkcie Obsługi Kibica przy ul. Józefa Kałuży 1:
  1. Poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
  2. Sobota - niedziela: 10:00 - 16:00
 2. przez Internet na BILETY.CRACOVIA.PL
 3. w wybranych salonikach sieci Kolporter:
  1. Kraków, Galeria Krakowska, ul. Pawia 5
  2. Kraków, Galeria Bronowice (Auchan), ul. Stawowa 61
  3. Kraków, Centrum Handlowe Serenada, ul. Bora-Komorowskiego 41
  4. Tarnów, Galeria Tarnovia, ul. Krakowska 149
  5. Miechów, Galeria Miechowska, ul. Sienkiewicza 14

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ