Karnety na rundę wiosenną sezonu 2023/2024 już w sprzedaży!

Już teraz możesz zapewnić sobie wejście na wszystkie spotkania domowe Pasów w rundzie wiosennej sezonu 2023/2024! Walcz z nami o najwyższe cele - karnety trafiły do sprzedaży zarówno stacjonarnej, jak i internetowej.

Cennik biletów

Kupując abonament na jesienne spotkania, Kibice będą mogli liczyć na wszystkie promocje, doskonale znane z ostatniego sezonu. Wracamy również do sprzedaży karnetów całorocznych!

Przypominamy - karnet WIOSNA to gwarancja miejsca na trybunach podczas wszystkich spotkań nowej rundy. Wspierajże najstarszy klub sportowy w Polsce #NaStadionie i walcz z nami o najwyższe cele!

PREZENTUJEMY CENY KARNETÓW WIOSNA 2024:

Cena karnetu ze zniżką na kontynuacjęCena karnetu bez zniżki
Sektor A/B161 zł179 zł
Sektor C*7 zł7 zł
Sektor D90 zł100 zł
Sektor E/G185 zł205 zł
Sektor F/H230 zł255 zł
Sektor I167 zł185 zł

PREZENTUJEMY CENY KARNETÓW NA SEZON 2023/2024:

Cena karnetu ze zniżką na kontynuacjęCena karnetu bez zniżki
Sektor A/B404 zł449 zł
Sektor C*17 zł17 zł
Sektor D225 zł250 zł
Sektor E/G449 zł499 zł
Sektor F/H566 zł629 zł
Sektor I395 zł439 zł

*cena karnetu dla osoby niepełnosprawnej

Osoby niepełnosprawne wchodzą na sektor C za 1 zł

Bilet ulgowy dla kobiet, studentów, dzieci i seniorów - 15 zł

Ulga dla Zasłużonych Honorowych Dawców Krwi I stopnia - 50%

Dzieci od 8 do 15 lat wchodzą na sektor rodzinny za 1 zł. Dzieci poniżej 8 lat wchodzą na ten sektor za darmo.

Studenci - jedynym warunkiem zakupu biletów ze zniżką lub przedłużenia ważności ulgi jest okazanie ważnej legitymacji studenckiej/uczniowskiej przy zakupie biletu. Aby skorzystać ze zniżki przy zakupie przez Internet na adres: pok@cracovia.pl - należy wysłać skan legitymacji.

Ważna informacja dla wszystkich osób, które chcą zakupić karnety na mecze Cracovii na sektor VIP. W vipowskie abonamenty można zaopatrzyć się w recepcji VIP #NaStadionie Pasów, drogą mailową (katarzyna.dybala@cracovia.pl), a także TUTAJ. 

Zapraszamy do recepcji VIP od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 17:00. Wejście od strony ulicy Józefa Kałuży 1. Tel.: 694 464 558.

Udostępniamy Państwu możliwość przebukowania karnetu na bilet na inny sektor przed konkretnym pojedynczym meczem. Można będzie tego dokonać wyłącznie w Punkcie Obsługi Kibica. Zmiany te realizujemy we wszystkie dni otwarcia Punktów, z wyłączeniem dni meczowych.

Zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych jako organizator jesteśmy zobligowani do kontroli biletów wraz z dokumentem tożsamości ze zdjęciem. Tym samym przypominamy, że osoby wybierające się na mecz muszą posiadać dowód osobisty lub inny dokument ze zdjęciem.

PROMOCJE

PROMOCJE:

- KARNET STUDENCKI/UCZNIOWSKI:

Dostępne są karnety studenckie/uczniowskie na rundę jesienną za 99 zł. Promocja dotyczy wszystkich sektorów z wyłączeniem sektorów VIP i J (gości). Jedynym warunkiem jest okazanie ważnej legitymacji studenckiej/uczniowskiej przy zakupie biletu. Aby skorzystać ze zniżki przy zakupie przez Internet na adres: pok@cracovia.pl, należy wysłać skan legitymacji.

- KOBIETY #NASTADIONIE!:

Analogicznie sytuacja wygląda w wypadku biletów dla Pań. Dla nich również jesienne karnety za 99 zł! Promocja również dotyczy wszystkich sektorów z wyłączeniem sektorów VIP i J (gości).

- OFERTA DLA SENIORÓW:

Rozwiązanie to obejmuje także grupę najstarszych fanów Cracovii, kibiców po 65. roku życia. Również i oni mogą nabyć karnet za 99 zł. Tutaj również oferujemy miejsca na wszystkich sektorach poza VIP i J (gości).

- ZA DARMO DO 7 ROKU ŻYCIA:

Najmłodsi kibice wchodzą na mecze za darmo! Oferta obejmuje dzieci do 7 roku życia i tylko wejście na Sektor Rodzinny. Na pozostałych sektorach obowiązuje cena biletu ulgowego.

- OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ:

Na sektor C osoby z niepełnosprawnością wchodzą za złotówkę na pojedyncze mecze! Karnet na jesień dla osoby z niepełnosprawnością kosztuje 10 zł! Promocja obowiązuje tylko na sektorze C.

- ZASŁUŻENI, HONOROWI DAWCY KRWI PIERWSZEGO STOPNIA:

Osobom z tytułem Zasłużonego, Honorowego Dawcy Krwi I Stopnia przysługują karnety i bilety w cenie ulgowej. Z uwagi na to, że kobiety mają możliwość zakupu biletów i karnetów w cenie ulgowej, otrzymują one dodatkowy upust 50% od swojej dotychczasowej ulgi. Aby móc skorzystać z ulgi, podczas zakupu należy okazać legitymację honorowego dawcy krwi.

GDZIE KUPIĆ BILETY?

  1. w Punkcie Obsługi Kibica przy ul. Józefa Kałuży 1:
    1. Poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
    2. Sobota - niedziela: 10:00 - 18:00
  2. przez Internet na BILETY.CRACOVIA.PL

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ