07-03-2021 13:00
Mecz zakończony Wynik meczu: 0 : 0
Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska
  • 90'
    Koniec spotkania! Drugi remis na wiosnę zaliczają rezerwy Pasów, które podzieliły się punktami z Podlasiem. W spotkaniu nie padły bramki. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji tekstowej.
  • 90'
    Próbuje uderzać Całka, ale odbija się od naszego bloku obronnego.
  • 89'
    Połowa przedłużona o minimum trzy minuty.
  • 88'
    Kapitan zespołu gości poza boiskiem. Zastępuje go Sebastian Całka.
  • 87'
    Do zmiany szykuje się Całka.
  • 86'
    Kacper Nowicki z faulem w ataku, żółta kartka dla naszego gracza.
  • 85'
    Przechwyt w środku pola, Supryn gra na Nowickiego.
  • 84'
    Krasowski spokojnie wznawia od bramki.
  • 83'
    Rozgrywa Supryn, jednak niewystarczająco celnie, flanką po przejęciu piłki pędzą gracze Podlasia.
  • 82'
    Holujemy piłkę pod pole karne gości. Przejmują to boczni obrońcy Podlasia i wybijają na aut.
  • 81'
    Po rożnym do główki dochodzi Bała, uderzenie minimalnie niecelne!
  • 80'
    Vestenicky uderza, bramkarz gości paruje na rożny.
  • 79'
    Mierzwiński pędzi skrzydłem chwilę po wejściu na boisku. Blokujemy dośrodkowanie.
  • 78'
    Zmiana również w zespole gości, na boisku pojawia się Mierzwiński.
  • 78'
    Bała zastępuje Sebastiana Strózika.
  • 77'
    Rzut wolny zagrany do boku. Podlasie jednak nie wstrzeliło piłki pod nasze pole karne.
  • 76'
    Faul w środku pola popełnia Budziński - żółta kartka dla kapitana naszych rezerw.
  • 75'
    Podlasie z autu na wysokości naszego pola karnego, ale bardzo niecelnie. Szybko przejął to Krystian Bracik.
  • 74'
    Długą piłkę zespołu Podlasia przejmuje Oleksii Dytiatiev.
  • 73'
    Druga zmiana w naszym zespole, Grzebieluch zastąpiony przez Nowickiego.
  • 73'
    Konstruujemy akcję od linii defensywnej.
  • 72'
    Aktywny w ostatnich minutach Kocoł ponownie walczy o piłkę pod polem karnym. Podanie do niego jednak okazuje się niedokładne.
  • 71'
    Vestenicky popełnia faul w ataku, piłka dla gości.
  • 70'
    Inteligentne zagranie do Kocoła, ale szybszy okazuje się Hrosso, łapiąc piłkę w koszyczek.
  • 69'
    Piłka wybita głową przez Bracika.
  • 68'
    Niespiesznie do wbicia piłki szykują się goście.
  • 67'
    Skrzydłami szarpią gracze z Białej Podlaskiej. Piłka odbita od naszej defensywy, rzut rożny.
  • 66'
    Zastępuje on Michaela Gardawskiego.
  • 65'
    Do zmiany szykuje się Mateusz Supryn.
  • 64'
    Oglądamy wyrównane spotkanie, w którym obydwa zespoły nie są w stanie przechylić szali na swoją stronę.
  • 63'
    Kocoł próbuje zagrac na uwolnienie do napastnika Podlasia. Blokują to nasi defensorzy.
  • 62'
    W miejsce Chmielewskiego pojawia się Łęcki.
  • 61'
    Przygotowywana pierwsza zmiana w zespole gości.
  • 60'
    Kontra Podlasia zatrzymana przez Gardawskiego na linii pola karnego.
  • 59'
    Uderza Vestenicky, poprzeczka chroni rywala!
  • 58'
    Pod polem karnym rusza Strózik, ale piłkę przejmują defensorzy rywala.
  • 57'
    Długie podanie gości, piłka za linią bramkową. Wznowi Hrosso.
  • 56'
    Dogranie na skrzydło do Andrzejuka, ten jednak rozpędza się zbyt mocno. Piłkę przechwytuje ponownie Bracik.
  • 55'
    Bracik przerywa akcję skrzydłem, piłka dla Pasów.
  • 54'
    Dużo gry górną piłką po obydwu stronach. Niewiele uderzeń na bramkę.
  • 53'
    Wbicie piłki w pole karne gości, przechwytuje ją jednak golkiper Podlasia.
  • 52'
    Wysoko wychodzi Podlasie, piłkę wyłuskuje Dytiatiev.
  • 51'
    Wycofujemy do Hrosso, spokojnie rozgrywając w linii defensywnej.
  • 50'
    Szybkie zagranie środkiem pola w wykonaniu Stachery, odbija się jednak od defensora rywali.
  • 49'
    Okres gry w środku pola. Obydwa zespoły zmotywowane, nie odstawiają nogi w drugiej połowie.
  • 48'
    Pod pole karne gości zapędza się Gardawski, ale interweniują rywale.
  • 47'
    Podlasie zmuszone do wyekspediowania piłki daleko, pod linię bramkową na swojej połowie.
  • 46'
    Obydwa zespoły bez zmian, goście zaczynają od środka. Jedziemy!
  • 13:56
    Obydwa zespoły ponownie na boisku. Zaraz wracamy!
  • 45'
    Do przerwy nasze rezerwy bezbramkowo remisują z Podlasiem. Czekamy na bramki w drugiej połowie!
  • 44'
    Minuta do zakończenia pierwszej połowy.
  • 43'
    Obydwa zespoły zwalniają tempo, czekając na przerwę. Niewiele jest akcji bramkowych po obydwu stronach.
  • 42'
    W polu karnym poszkodowany Strózik. Gwizdek arbitra jednak milczy.
  • 41'
    Gra ponownie przenosi się do środka pola. Nie ma dobrych uderzeń po obydwu stronach.
  • 40'
    Duże zamieszanie w polu karnym Podlasia, goście wychodzą obronną ręką. Wybicie piłki na dystans.
  • 39'
    Nadal utrzymuje się wynik bezbramkowy. Pasy mają optyczną przewagę, lecz brakuje dobrych uderzeń.
  • 38'
    Długa piłka na Strózika odbija się od obrońców gości.
  • 37'
    Mocno na nogach ustawiona obrona Pasów, wybijamy piłkę wgraną w pole karne.
  • 36'
    Długie dogranie naszego bramkarza przechwytuje Salak.
  • 35'
    Z dystansu Wojczuk, uderzenie niecelne. Wznowi Hrosso.
  • 34'
    Futbolówka nie opuszcza naszej połowy. Podlasie szybko odzyskuje wybitą przez nas piłkę.
  • 33'
    Piłka posłana na Chmielewskiego, ale wyżej wyskakuje Dytiatiev. Zagrożenie oddalone.
  • 32'
    Faul na Wojczuku, Podlasie zyskuje rzut wolny tuż pod naszym polem karnym.
  • 31'
    Aut na wysokości naszego pola karnego, spokojnie wznawia Kocoł.
  • 30'
    Środkiem pola pod naszą bramkę ruszają gracze Podlasia. Wyrównał się nam ten mecz.
  • 29'
    Wysoko wychodzą goście, ale bez efektu. Piłkę wychwytuje Dytiatiev.
  • 28'
    Szybka kontra Podlasia zakończona niecelnym dośrodkowaniem.
  • 27'
    W pole karne rywali wdziera się Budziński. Goście w ostatniej chwili wybijają piłkę.
  • 26'
    W dobrej pozycji do uderzenia głową jest Bracik, ale strzał jednak niecelny.
  • 25'
    Ponownie piłka po nodze jednego z obrońców ląduje na rożnym dla Pasów.
  • 24'
    Uruchomiony szybkim podaniem jest Sebastian Strózik, ale nie uderza czysto w piłkę. Przejmują rywale.
  • 23'
    Pressingiem ruszają goście, ale nasza obrona umiejętnie spod niego wychodzi. Kontra dla Cracovii.
  • 22'
    Akcja przenosi się do środka pola. Rywale nie mogą się jednak przedostać pod naszą bramkę.
  • 21'
    Po dośrodkowaniu nie ma klarownej sytuacji do strzału. Wybijają rywale.
  • 20'
    Piłka wbita w pole karne przez Zauchę, odbija się od obrony rywali i wychodzi na rożny.
  • 19'
    Zaucha próbuje ominąć rywala dynamicznym wybiegiem, ale w ostatniej chwili nogę wystawiają obrońcy gości.
  • 18'
    Piłka odbita od Salaka wychodzi na aut dla Pasów.
  • 17'
    Strózik urywa się obrońcom, próbuje go uruchomić Vestenicky. Bezowocnie, przecina to defensywa rywali.
  • 16'
    Dośrodkowanie na Strózika przecięte głową przez jednego z obrońców Podlasia.
  • 15'
    Akcję bokiem boiska goście wybijają na rzut rożny.
  • 14'

Mecz śledzić możecie również w formie transmisji wideo. Link udostępniamy poniżej.

• 13'
    Podlasie zmuszone do wycofania do własnego bramkarza.
  • 12'
    Długa piłka pod pole karne Pasów, wybija to głową Dytiatiev.
  • 11'
    Podlasie pracuje głównie na własnej połowie. Nie dopuszczają Pasów do dośrodkowania.
  • 10'
    Akcję oskrzydlającą Pasów napędza Zaucha, ale dobrze ustawieni rywale. Nie ma dośrodkowania.
  • 9'
    Długa piłka na Strózika, szybsi górą obrońcy rywala.
  • 8'
    Chmielewski z bliska, dobrze broni Hrosso!
  • 7'
    Wrzutka gości, wybija to Gardawski.
  • 6'
    Oglądamy żywy, ciekawy mecz po obydwu stronach. Brakuje jednak dobrych sytuacji bramkowych.
  • 5'
    Zaucha pracuje na skrzydle, jego rajd jednak przerwany przez boki obrony gości.
  • 4'
    Kolejny raz goście atakują środkiem pola, jednak bez większych efektów.
  • 3'
    Vestenicky szarpie w środku pola, rozrzucając grę do Stachery. Blokują to boczni obrońcy Podlasia.
  • 2'
    Środkiem pola rusza Podlasie, ale dobrze Dytiatiev blokuje rozegranie gości.
  • 1'
    Ruszyliśmy! Cracovia II od środka.
  • 12:55

Skład Pasów!

• 12:53
    Witamy z Cracovia Training Center! W pierwszym wiosennym meczu u siebie Cracovia II zmierzy się z Podlasiem Biała Podlaska. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej.