Mecz zakończony Wynik meczu: 2 : 0
Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska
  • KONIEC II POŁOWY
  • 90'
    Koniec! Po czwartym ligowym meczu na wiosnę rezerwy Pasów pozostają niepokonane w 2021 roku - zwycięstwo dają nam bramki Bracika i Zauchy. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji tekstowej.
  • 89'
    Trzy minuty doliczone do końca spotkania.
  • 88'
    Gra ponownie w środku pola.
  • 87'
    Szybkie dogranie do Nowickiego, ten jednak traci pilkę pod polem karnym gości.
  • 86'
    Ziemnik zastępuje Roberta Ożóga.
  • 86'
    Nowicki w miejsce Mateusza Supryna.
  • 85'
    Podwójna zmiana przygotowywana w zespole Pasów.
  • 84'
    Długa piłka na Matofija, wybija to Bracik.
  • 83'
    Piłkę pewnie przechwytuje wychodzący z bramki Adam Wilk.
  • 82'
    Budziński holuje piłkę skrzydłem, prostopadłe podanie przecięte. Kontra Wólczanki.
  • 81'
    Wracamy do gry.
  • 80'
    Faul na graczu Wólczanki, chwila przerwy w grze. Bez kartki.
  • 79'
    Piłka do Lusiusza, który rozgrywa w środku pola, szukając Biernata. Przechwytują to goście.
  • 78'
    Rywale popełniają coraz więcej błędów. Pasy kontrolują przebieg spotkania.
  • 77'
    Szybką kontrę napędza Strózik, lecz kończy się ona na linii defensywnej Wólczanki.
  • 76'
    Biernat zastępuje Vestenicky'ego, mamy drugą zmianę w zespole Pasów.
  • 75'
    Szybką zmianą reagują goście, Bała zastąpiony przez Sobonia.
  • 74'
    Mamy drugą bramkę! Zaucha trafia do siatki Wólczanki - brawo!
  • 73'
    Gra wznowiona, piłkę przejmuje Budziński.
  • 72'
    Faul w polu karnym Wólczanki, gwizdek arbitra milczy. Chwila przerwy w grze, protestują zawodnicy Pasów.
  • 71'
    Duczek w miejsce Jana Pedy.
  • 70'
    Niecelne rozegranie rywali, piłka na aucie, do gry wejdzie Duczek.
  • 69'
    Przygotowywana jest kolejna zmiana w zespole gości.
  • 68'
    Żółtą kartką napomniany trener naszego zespołu, Piotr Giza.
  • 67'
    Dośrodkowanie wybite przez obrońców zespołu gości, Wólczanka przy piłce.
  • 66'
    Obrońcy rywala zmuszeni wybić na rzut rożny, do narożnika spokojnie podchodzi Patryk Zaucha.
  • 65'
    Zaczyna dominować gra bezpośrednia. Obydwa zespoły chcą szybko zdobyć bramkę i nie mogą sobie pozwolić na błędy.
  • 64'
    Szybka kontra zatrzymana w środku pola przez pomocników Wólczanki.
  • 63'
    Wólczanka atakuje środkiem, sprytnie piłkę przechwytuje jednak Budziński.
  • 62'
    Wybicie do przodu zbyt mocne, chwilę po wznowieniu piłkę może przejąć pewnie wychodzący z bramki Adam Wilk.
  • 61'
    Dośrodkowanie w pole karne wyłapane przez golkipera gości. Szybko wznawia Wólczanka.
  • 60'
    Czado w miejsce Jakuba Lorka.
  • 59'
    Ponownie niecelne rozegranie pod bramką Pasów, aut wykonają nasi obrońcy.
  • 58'
    Długa piłka pod bramką Pasów przechwycona przez Adama Wilka.
  • 57'
    Do zmiany w zespole gości przygotowuje się Czado.
  • 56'
    Długa piłka pod pole karne ląduje na rzucie bramkowym, wznowi golkiper gości.
  • 55'
    Gra przerwana, rzut wolny dla Pasów na połowie gości.
  • 54'
    Nieco chaosu wkrada się w poczynania obydwu drużyn. Pasy i Wólczanka poszukują bramek, jednak mecz nie obfituje w dobre uderzenia.
  • 53'
    Zastępuje on Alexa Dytiatieva, pierwsza zmiana w zespole Pasów.
  • 52'
    Do zmiany szykowany Mateusz Jarzynka.
  • 51'
    Spokojnie rozgrywamy w linii defensywnej, kontrolując niezmiennie przebieg meczu.
  • 50'
    Krótkie wznowienie z rzutu wolnego, szybko przejmują to defensorzy Pasów.
  • 49'
    Poszkodowany w środku pola Matofij, piłka dla gości.
  • 48'
    Wychodzimy spod pressingu rywali. Na skrzydle atakuje Budziński.
  • 47'
    Pressing zespołu gości pod naszą bramką zakończony wyjaśnieniem sytuacji przez Dytiatieva.
  • 46'
    Łazarz w miejsce Wacha.
  • 46'
    U progu drugiej połowy podwójna zmiana w zespole gości. Matofij za Galarę.
  • 46'
    Rozpoczynamy, od środka goście.
  • 14:00
    Obydwa zespoły wróciły na murawę, za chwilę gramy!
  • 45'
    Koniec pierwszej części meczu! Do przerwy rezerwy Pasów bliżej kolejnego zwycięstwa - po bramce Bracika prowadzimy 1:0 z Wólczanką Wólka Pełkińska. Wracamy za kwadrans!
  • 44'
    Z rzutu wolnego dogrywamy na Strózika, ofiarnie interweniuje defensywa rywala. Bez dobrego strzału.
  • 43'
    Problemy rywali z wyprowadzeniem piłki z własnej połowy. Ponownie przechwytuje to Lusiusz.
  • 42'
    Stachera pewnie powstrzymuje atak skrzydłem w wykonaniu gości.
  • 41'
    Wbicie w pole karne z rzutu wolnego zakończone niecelnym strzałem Strózika.
  • 40'
    Faul na połowie gości, piłka przyznana Pasom.
  • 39'
    Szybko kontrujemy. Akcja zakończona jednak interwencją Dawida Wacha.
  • 38'
    Bezpośredni, szybki atak skrzydłami rywali. Przejęcie piłki przez powracającego do obrony Budzińskiego.
  • 37'
    Górna piłka na Strózika, wybijają goście.
  • 36'
    Niespokojne wyprowadzenie piłki z własnego pola karnego przez rywali, wykorzystuje to Lusiusz. Wciąż Pasy przy piłce.
  • 35'
    Próba wgrania piłki w pole karne zakończona na linii defensywnej gości.
  • 34'
    Spokojnie wznawia Wilk.
  • 33'
    Gul wrzuca z autu pod polem karnym, do uderzenia dochodzi Podstolak. Łapie to Wilk.
  • 32'
    Wybijamy piłkę na aut, wrzucać będą rywale.
  • 31'
    Skrzydłem szarpią goście, dogranie do Myszogląda.
  • 30'
    Gra przenosi się do środka pola.
  • 29'
    W pełni kontrolujemy przebieg połowy. Nieliczne ataki gości są szybko rozbijane przez naszą defensywę.
  • 28'
    Ponownie próba ataku gości przerwana przez dobry wyskok naszych bocznych obrońców.
  • 27'
    Po prostopadłym dograniu piłkę przejmuje Lusiusz, bez zagrożenia pod naszą bramką.
  • 26'
    Urywają się skrzydłem goście, ale szybko przerywa to Zaucha.
  • 25'
    Długie wznowienie golkipera rywali, głową wybija Dytiatiev.
  • 24'
    Dogranie do Vestenicky'ego przechwycone przez bramkarza gości.
  • 23'
    Zmuszamy rywala do biegania za piłką na naszej połowie. Wólczanka z problemami w dojściu do piłki.
  • 22'
    Ponownie aktywny na skrzydle Strózik, próba podania przecięta jednak przez defensywę rywala.
  • 21'
    Rozegranie w defensywie przerwane przez Mateusza Podstolaka, który próbuje krótko wgrać piłkę w pole karne Pasów. Wybija to Bracik.
  • 20'
    Spokojnie rozgrywa Dytiatiev. Kontrolujemy tempo gry.
  • 19'
    Próba przerzutu na drugą połowę boiska, ale nie opanowuje piłki Lorek.
  • 18'
    Faul w środku pola odgwizdany po próbie przerwania akcji przez Vestenicky'ego. Piłka dla gości.
  • 17'
    Problemy Wólczanki z wyjściem z własnej połowy. Pasy nadają dziś ton grze.
  • 16'
    Wykonujemy rzut rożny, wybijają głową obrońcy rywala.
  • 15'
    Ofensywnie wychodzi Lusiusz, szukamy naszego gracza w polu karnym. Piłka na rzucie rożnym.
  • 14'
    Trwa okres nieskoordynowanych ataków rywala. Szybko przerywamy kontrami próby Wólczanki.
  • 13'
    Kamil Bała przerzuca do środka, jednak niecelnie. Przechwytuje to Lusiusz.
  • 12'
    Podstolak przerywa akcję skrzydłem w wykonaniu Zauchy.
  • 11'
    Wrzucona na połowę rywala piłka ląduje na aucie, wrzuci jeden z obrońców Wólczanki.
  • 10'
    Może się podobać gra Pasów w tym meczu. Dużo akcji ofensywnych nawet po szybko strzelonej bramce. Intensywnie poszukujemy drugiej.
  • 9'
    Dogranie do boku, do Strózika. Ten w ostatniej chwili powstrzymany przez defensorów rywala.
  • 8'
    Długie podanie na bok, do Vestenicky'ego. Ten zagrywa w pole karne, ale wyłapuje golkiper gości.
  • 7'
    Próba szybkiej kontry w wykonaniu Wólczanki, jednak grzęźnie ona w środku pola. Bez zagrożenia.
  • 6'
    Goście od środka.
  • 5'
    Po wolnym piłkę do siatki kieruje Bracik! Mamy szybkie prowadzenie dla Pasów.
  • 4'
    Faulowany Zaucha, rzut wolny dla Pasów na wysokości pola karnego gości.
  • 3'
    Prostopadle Budziński, przechwytują to jednak rywale.
  • 2'
    Spokojny początek meczu naszych rezerw, rozgrywamy w linii defensywnej.
  • 1'
    Ruszamy! Od środka rezerwy Pasów.
  • 12:55
    Obydwa zespoły już na boisku, za chwilę ruszamy.
  • 12:45

Skład Pasów!

• 12:30
    Witamy z Cracovia Training Center! Rezerwy Pasów grają dziś o kolejne ważne punkty w rozgrywkach III ligi. O 13:00 podejmujemy Wólczankę Wólka Pełkińska.