Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego
Mecz zakończony Wynik meczu: 1 : 0
Wisła Płock Wisła Płock
  • 90+4'
    Koniec meczu! Wygrywamy u siebie z Wisłą Płock 1:0. Dziękujemy za śledzenie relacji tekstowej. Dobrej nocy!
  • 90+4'
    Hrosso znakomicie broni ostatnią akcję gości! Strzelał Lewandowski.
  • 90+3'
    Strózik złapany na pozycji spalonej.
  • 90+2'
    Faul
    Sadiković sfaulowany na własnej połowie.
  • 90+1'
    Thiago próbował strzelać, ale złapał Kamiński.
  • 90'
    Arbiter postanowił doliczyć 4 minuty do podstawowego czasu gry.
  • 89'
    Tuszyński miękko dośrodkowywał. Szwoch włożył nogę przed obrońcę, ale bez celnego uderzenia.
  • 88'
    Obecnie piłkarze Wisły Płock przy piłce.
  • 87'
    Wyrzut z autu dla Pasów na stronie rywali.
  • 86'
    Zmiana w ekipie gości. Mateusz Stefan Lewandowski za Sheridana.
  • 86'
    Wrzutka w pole karne w wykonaniu Thiago, strzał Koseckiego zablokowany.
  • 85'
    Precyzyjny strzał Luciusza zza pola karnego, broni Kamiński.
  • 83'
    Piłka w siatce umieszczona przez Rodina po rzucie wolnym. Jednak po weryfikacji VAR okazuje się, że był on na pozycji spalonej.
  • 81'
    Tomasik również otrzymuje żółtą kartkę.
  • 80'
    Żółty kartonik ogląda zawodnik Wisły Płock Patryk Tuszyński.
  • 78'
    Z przewrotki próbował Ivan Marquez, ale strzał powędrował ponad bramką.
  • 77'
    Kosecki sfaulowany na połowie gości.
  • 77'
    Schodzi także Ivan Fiolic, wejdzie Sebastian Strozik
  • 76'
    Marcos Álvarez zejdzie z boiska, a zamelduje się Jakub Kosecki.
  • 75'
    Wrzutka Tomasika, pewnie łapie Hrosso.
  • 74'
    Kamiński wznowi grę od rzutu wolnego.
  • 73'
    Żółta kartka dla Thiago. Nieprzepisowo atakował on bramkarza Wisły Płock.
  • 72'
    Hrosso łapie piłkę po dośrodkowaniu w nasze pole karne.
  • 71'
    Cracovia od autu na własnej połowie.
  • 70'
    Z boiskiem żegna się również Dawid Kocyła, a za niego wejdzie Piotr Pyrdoł.
  • 69'
    Ofensywna zmiana w drużynie gości. W miejsce Cabezali, wejdzie Giorgi Merebashvili.
  • 68'
    Aut dla Cracovii na stronie Wisły Płock.
  • 67'
    Indywidualna akcja Thiago, zwieńczona strzałem zza trzydziestu metrów. Broni Kamiński.
  • 66'
    Dośrodkowanie Vallo w pole karne, ale na posterunku Hrosso, który łapie zagranie.
  • 65'
    Rocha wywalczył rzut rożny dla Pasów. Rozegranie jednak bez problemu wyjaśnili zawodnicy Wisły Płock.
  • 64'
    Gra toczy się w środkowej strefie boiska.
  • 63'
    Nafciarze budują atak pozycyjny.
  • 61'
    Wisła Płock stale stara się zagrozić naszej bramce, ale niewiele z tego na szczęście wynika.
  • 60'
    Sheridan w polu karnym, zagrał wzdłuż bramki, ale Rocha zdołał wyjaśnić sytuację wybijając piłkę.
  • 59'
    Hrosso z futbolówką po nieudanej akcji gości.
  • 57'
    Wisła Płock póki co na własnej połowie próbuje rozgrywać futbolówkę.
  • 56'
    Pasy wypracowały sobie przewagę w środku pola.
  • 55'
    Starcie Marqueza z Urygą. Gracz Pasów leży na murawie.
  • 54'
    Corner dla gości. Zamieszanie w polu karnym, ale Nafciarzom nie udało się oddać strzału.
  • 53'
    Pasy tymczasowo zepchnięte do obrony.
  • 52'
    Gracze Wisły Płock stale utrzymują się przy piłce i rozgrywają ją w środkowej strefie boiska.
  • 51'
    Wykonanie rzutu rożnego przez Nafciarzy bez konkretnego rezultatu.
  • 50'
    Zagranie w pole karne Pasów Szwocha, futbolówka wychodzi na rzut rożny.
  • 49'
    Wisła Płock próbuje konstruować atak pozycyjny.
  • 48'
    Od własnej bramki Lukas Hrosso.
  • 47'
    Faul Pasów na połowie gości. Nieudane dośrodkowanie wykonywane przez Sheidana, bez zagrożenia dla nas.
  • 46'
    Pierwsza akcja Pasów po przerwie. Rozegranie pomiędzy dwoma zawodnikami Cracovii, ale bez wymiernego rezultatu.
  • 45'
    Od środka rozpoczną zawodnicy Cracovii.
  • 45'
    Zmiana na drugą część spotkania. Dimun wejdzie za Rivaldinho.
  • 45+1'
    Do przerwy Cracovia wygrywa jedną bramką. Zapraszamy na przerwę, wracamy za około 15 minut.
  • 45'
    Sędzia zdecydował się doliczyć 1 minutę do regulaminowego czasu gry.
  • 45'
    Faulowany Alvarez w środkowej strefie boiska. Dośrodkowanie zawodnika Cracovii w pole karne Wisły Płock, ale piłka finalnie ląduje poza boiskiem.
  • 44'
    Zawodnicy Wisły Płock próbowali szybkiego rozegrania, jednak pogubili się zupełnie i od autu Pasy.
  • 43'
    Od środka rozpoczną goście.
  • 42'
    GOOOOL! Alvarez pewnie wykorzystuje jedenastkę. Mamy prowadzenie w tym meczu!
  • 45'
  • 40'
    Żółta kartkę za ten faul otrzymuje Ángel García Cabezali.
  • 40'
    Faul
    Rivaldinho pada sfaulowany w polu karnym gości. Sędzia wskazuje na wapno. Mamy rzut karny!
  • 39'
    Cracovia buduje swój atak pozycyjny.
  • 38'
    Sprzed pola karnego próbował Fiolic, ale piłkę łapie Kamiński.
  • 36'
    Dośrodkowanie Alvareza, ale niestety nieskuteczne.
  • 35'
    Od bramki Hrosso.
  • 34'
    Kolejne dośrodkowanie Wisły Płock, tym razem jego autorem był Tomasik. Tuszyński z kolei złapał piłkę tuż przed linią końcową, ale nie zagrał celnie.
  • 33'
    Tuszyński próbował zagrywać piętą w polu karnym Pasów, ale niedokładna ta próba podania.
  • 32'
    Świetna okazja na objęcie prowadzenia! Thiago zagrał do Fiolicia, którego strzał został zablokowany przed defensywę Wisły Plock.
  • 30'
    Faul
    Alvarez po raz kolejny sfaulowany na połowie Pasów.
  • 29'
    Od własnej bramki wznowi Kamiński.
  • 28'
    Akcja Cracovii, dośrodkowanie Rapy, niestety wyłapane przez bramkarza gości.
  • 27'
    Próba ataku gości zakończona niepowodzeniem. Rozpocznie Hrosso.
  • 26'
    Gra toczy się w środku pola.
  • 25'
    Dośrodkowanie Wisły Płock w nasze pole karne, jednak zupełnie nieudane to zagranie. Pasy przy piłce.
  • 23'
    Faul
    Sfaulowany Tuszyński na połowie Pasów.
  • 22'
    Wyprowadzony kontratak Cracovii, piękny rajd Thiago, ale piłka wpada finalnie w ręce bramkarza gości.
  • 21'
    Dośrodkowanie Szwocha, ale piłka pewnie oddalona od pola karnego Pasów.
  • 19'
    Przerwa w grze, na murawie leży Alvarez.
  • 18'
    Groźny strzał Marqueza z główki, ale broni Kamiński.
  • 17'
    Zmiana w zespole Cracovii. Za Pelle zamelduje się na murawie Rivaldinho.
  • 16'
    Faul
    Od bramki zacznie Hrosso, po faulu Szwocha na jednym z naszych zawodników.
  • 15'
    Rzut wolny wykonał Szwoch, ale stały fragment gry zakończony niecelnym strzałem Lagatora.
  • 14'
    Gracze Wisły Płock budują atak pozycyjny.
  • 13'
    Akcja Rochy prawą stroną boiska, ale niedokładne dośrodkowanie zawodnika Pasów.
  • 12'
    Dotknięcie piłki ręką przez Vallo. Sadikovic od rzutu wolnego w środkowej strefie boiska, ale z tego dośrodkowania niewiele wynikło.
  • 10'
    Sprzed szesnastki świetną okazję miał Rocha, jednak jego strzał został zablokowany.
  • 9'
    Alvarez w pole karne, ale Patryk Tuszyński wybija piłkę i wyjasnia całą sytuację.
  • 8'
    Faulowany na połowie Wisły Płock jeden z naszych zawodników. Mamy rzut wolny.
  • 7'
  • 6'
    Rzut rożny dla zawodników z Płocka, ale niedokładne dośrodkowanie, zagrożenie szybko oddalone od naszej bramki.
  • 5'
    Faul
    Faull w środku pola na Koculi.
  • 4'
    Złe dośrodkowanie Tomasika, który lewą stroną starał przedrżeć się przez naszą obronę.
  • 3'
    Cracovia rozgrywa spokojnie futbolówkę na własnej połowie.
  • 2'
    Szwoch szarżował prawą flanką, ale zatrzymany przez defensywę Pasów.
  • 1'
    Pierwsza akcja zawodników Płocka. Sheridan za daleko wypuścił sobie piłkę. Od bramki Hrosso.
  • 1'
    Jedziemy! Od środka rozpoczną goście.
  • 20:29
    Jesteśmy już na murawie, za chwilę rozpocznie się mecz!
  • 19:39
    Z kolei goście zagrają w następującym zestawieniu: Kamiński - Vallo, Rzeźniczak, Uryga, Garcia - Kocyła, Szwoch, Lagator, Tomasik - Tuszyński, Sheridan
  • 19:35

Tak prezentuje się skład Pasów:

• 19:34
    Dzień dobry! Już za niespełna godzinę, w ramach 26. kolejki PKO BP Ekstraklasy, zaczynamy mecz przeciwko Wiśle Płock.