Stadion Miejski im. Henryka Reymana
Wisła Kraków Wisła Kraków
Mecz zakończony Wynik meczu: 0 : 0
  • 90+5'
    Koniec meczu! W tym spotkaniu nie oglądaliśmy bramek. Dziękujemy za śledzenie relacji tekstowej!
  • 90+4'
    Kolejny corner dla gospodarzy. Zdecydowanie za daleki, zbyt niecelny, bez zagrożenia dla Pasów.
  • 90+3'
    Wrzutka z narożnika boiska wykonywana przez Błaszczykowskiego. Hrosso pewnie piąstkuje i oddala zagrożenie od własnej bramki.
  • 90+2'
    Dośrodkowanie Luisa Rochy, ale niestety zablokowane przez zmiennika rywali - Szota.
  • 90+1'
    Przepisy przekroczył zawodnik Wisły - Kone.
  • 90'
    Sędzia zdecydował się doliczyć 5 minut.
  • 89'
    Faul
    Sadlok próbował włączyć się w akcję ofensywą, a finalnie sfaulował jednego z naszych.
  • 88'
    Rodin wybija futbolówkę na aut po zagraniu Medveda.
  • 87'
    Hanca żegna się z boiskiem, wchodzi Filip Piszczek.
  • 87'
    Atak lewą flanką Cracovii, który zaowocował autem na wysokości pola karnego przeciwników.
  • 86'
    Jeszcze jedna zmiana. Szota wejdzie w miejsce Brown Forbesa.
  • 86'
    Gruszkowski zejdzie z murawy, za niego wejdzie Jakub Błaszczykowski.
  • 85'
    Yeboah na pozycji spalonej.
  • 84'
    Faul
    Faul w środku boiska na Brown Forbesie.
  • 83'
    Rodin twardo na nogach, wygrywa pojedynek z Gruszkowskim.
  • 82'
    Wrzutka Loshaja, piłka zakończyła swój tor lotu jednak za linią końcową.
  • 81'
    Loshaj zastąpi Alvareza.
  • 80'
    Dośrodkowanie Savicia w nasze pole karne, ale obrońcy Pasów lepsi od rywali.
  • 79'
    Frydrych próbował główką, ale bez wymiernego rezultatu.
  • 78'
    Zmiana w drużynie gospodarzy. Žan Medved zamelduje się w miejsce Burligi.
  • 77'
    Sadikovic wygrywa pojedynek z zawodnikiem rywali i wybija futbolówkę na aut.
  • 76'
    Alva zdecydował się na bezpośredni strzał. Piłka poszybowała jednak ponad bramką.
  • 76'
    Faul na Marquezie na wysokości 40. metra. Pasy wywalczyły rzut wolny.
  • 75'
    Thiago udało się przeciąć zagranie adresowane do Burligi.
  • 74'
    Zamieszanie w naszym polu karnym. Kilku piłkarzy Wisły próbowało oddać strzał w powstałym chaosie, ostatecznie na spalonym znalazł się Starzyński.
  • 73'
    Akcja gospodarzy. Frydrych próbował z szesnastki, ale trafił w kolegę z zespołu.
  • 72'
    Yeboah w polu karnym próbował znaleźć zagraniem Starzyńskiego, ale trafił w naszego defensora.
  • 71'
    Faulowany Frydrych potrzebuje sztabu medycznego do pomocy. Przerwa w grze.
  • 70'
    Arbiter upomniał Luisa Roche żółtą kartką.
  • 70'
    Kosecki pewnie zatrzymuje Yeboaha, który próbował dryblować przed naszym polem karnym.
  • 69'
    Ładna interwencja Rapy, który wybija piłkę za linię boczną.
  • 68'
    Cracovia na połowie rywali wywalczyła aut blisko szesnastki.
  • 67'
    Penalty
    Niestety, ale Mateusz Lis wybronił karnego.
  • 66'
    Żółty kartonik otrzymuje Sadlok.
  • 65'
    Analiza VAR - Sadlok zablokował piłkę ręką! Będzie rzut karny dla Pasów!!!
  • 64'
    Thiago próbował strzelać, ale trafił w jednego z zawodników gospodarzy.
  • 63'
    Hanca dobrze wyczuł podanie Gruszkowskiego i zneutralizował próbę ataku rywali.
  • 62'
    Hrosso bez problemu broni strzał Yeboaha.
  • 61'
    Kosecki wejdzie za Ivana Fiolicia.
  • 60'
    Faul
    Faulowany Burliga przez Rape na wysokości 35. metra.
  • 59'
    Alvarez złapany na pozycji spalonej.
  • 58'
    Długie podanie na lewe skrzydło autorstwa Sadloka, Savic przegrał jednak pojedynek z jednym z naszych obrońców.
  • 57'
    Ależ okazja Alvy!! Duży błąd defensorów przeciwników, Alvarez miał szansę strzelić bramkę, dzięki której Pasy objęłyby prowadzenie. Niestety piłka powędrowała ponad poprzeczką...
  • 56'
    Rodin i Yeboah ucierpieli w walce o piłkę.
  • 55'
    Gra przenosi się w okolice koła środkowego.
  • 54'
    Faul
    Arbiter zdecydował, że Savic przekroczył przepisy. Faul na Luciuszu.
  • 53'
    Tym razem akcja przeciwników. Wrzutka przecięta przez Rodina, który wybił piłkę za linię końcową boiska. Stały fragment gry dla gospodarzy.
  • 52'
    Dośrodkowanie Fiolicia, niestety zablokowane przez Sadloka. Rzut rożny dla Pasów.
  • 51'
    Na pozycji spalonej został złapany Brown Forbes.
  • 50'
    Alvarez ze świetną szansą! Wpadł on w pole karne rywali, zmylił graczy Wisły, ale piłka wyszła finalnie poza pole gry.
  • 49'
    Lewą flanką pędził Thiago, który został zatrzymany przez Frydrycha.
  • 48'
    Ivan Marquez ucierpiał w rywalizacji ze Starzyńskim na naszej połowie.
  • 47'
    Kontra przeciwników. Żukow zagrał futbolowkę przed bramkę do Browna Forbesa, a ten szczęśliwie przymierzył obok słupka.
  • 46'
    Dośrodkowanie w pole karne, ale gospodarze wyjaśniają to zagranie.
  • 45'
    Żółty kartonik dla zawodnika gospodarzy - Łukasza Burligii - za faul przy linii bocznej boiska na Alvarezie.
  • 45'
    Zawodnicy Cracovii od środka.
  • 45'
    Do przerwy bezbramkowy remis w Wielkich Derbach Krakowa. Wracamy za około 15 minut.
  • 45'
    Thiago otrzymuje żółtą kartkę.
  • 45'
    Arbiter po analizie VAR zdecydował, że nie ma jedenastki...
  • 45'
    Faul
    Faul bramkarza Wisły - Lisa - na Thiago! Możliwy rzut karny dla Pasów!
  • 45'
    Dośrodkowanie Luciusza złapane przez bramkarza gospodarzy.
  • 44'
    Do futbolówki podszedł Alvarez, który niestety trafił w zawodnika rywali.
  • 43'
    Przewinienie Sadloka na Fioliciu na wysokości 40. metra. Będziemy mieli rzut wolny.
  • 41'
    Hanca próbował prawą flanką, ale został zatrzymany przez Burligę.
  • 40'
    Wrzutka Rochy w pole karne gospodarzy, które przecina jeden z zawodników rywali.
  • 39'
    Dośrodkowanie łapie w swoje rękawice Hrosso, który próbuje szybko wyprowadzić kontratak.
  • 38'
    Faul
    Rodin nieprzepisowo zatrzymywał Brown Forbesa. Rzut wolny dla Wisły.
  • 37'
    Na spalonym złapany Brown Forbes.
  • 37'
    Od bramki Hrosso.
  • 36'
    Gruszkowski próbował wbiec w pole karne Pasów, ale nie utrzymał się przy piłce.
  • 35'
    Faul
    Faulowany jeden z graczy gospodarzy - Żukow - przy linii bocznej boiska.
  • 34'
    Kontra w wykonaniu Cracovii. Saviciowi udało się wybił futbolówkę na aut.
  • 33'
    Faul
    Faul Alvareza w okolicach linii środkowej.
  • 32'
    Hrosso próbował wyprowadzić akcję od swojej bramki. Defensywa gospodarzy wyjaśnia jednak to zagranie.
  • 31'
    Wyrzut zza linii bocznej w wykonaniu naszego kapitana, Kone jednak zdołał przeciął zagranie.
  • 30'
    Atak Cracovii prawym skrzydłem! Mamy aut na wysokości pola karnego gospodarzy.
  • 29'
    Faul Brown Forbesa na jednym z naszych graczy. Hrosso zacznie od bramki.
  • 27'
    Wrzutka z narożnika boiska na głowę Kone, który jednak niecelnie i obok bramki.
  • 26'
    Yeboah po raz kolejny prawą flanką wyprowadzał atak Wisły, ale jeden z jego kolegów nie opanował piłki.
  • 25'
    Burliga główkował, ale na szczęście obok słupka.
  • 24'
    Wyprowadzenie kontry przez Pasy. Hrosso dograł na prawą stronę, ale Burliga przeciął to zagranie. Aut dla Cracovii.
  • 23'
    Brown Forbes próbował uderzać z główki, ale Hrosso pewnie łapie futbolówkę.
  • 22'
    Dośrodkowanie w pole karne zakończone wybiciem piłki przez naszych zawodników za linię końcową.
  • 21'
    Rzut rożny dla sąsiadki zza Błoń, po wybiciu piłki przez Rape.
  • 20'
    Wisła próbuje budować atak pozycyjny.
  • 18'
    Alvarez ucierpiał po starciu z graczami Wisły.
  • 17'
    Faul
    Luciusz faulowany blisko koła środkowego. Brown Forbes przekroczył w tym przypadku przepisy.
  • 16'
    Rocha pewniej w starciu z Yeboah, który próbował nacierać prawym skrzydłem.
  • 15'
    Atak gospodarzy prawą flanką. Obrona Pasów jednak lepsza, zawodnicy Wisły zatrzymani na wysokości około 25. metra.
  • 14'
    Piłka minęła bramkę obok słupka, po tym stałym fragmencie gry w wykonaniu Sadloka.
  • 13'
    Yeboah faulowany bardzo blisko pola karnego. Rzut wolny dla Wisły.
  • 12'
    Savic wystawił futbolówkę Burlidze, ale defensywa Pasów wybija piłkę.
  • 11'
    Kontra Pasów. Sadlok stracił piłkę, którą przechwycił Thiago. Zawodnika Cracovii zatrzymał jednak Gruszkowski.
  • 10'
    Gospodarze starają się budować swój atak pozycyjny.
  • 9'
    Aut dla Wisły na naszej połowie.
  • 8'
    Gra toczy się obecnie w środku pola.
  • 7'
    Wrzutka w pole karne, Marquez wyjaśnia całą sytuację.
  • 6'
    Koronkowa akcja Pasów. Hanca wypatrzył Alvareza, niestety zagranie przerwał Frydrych.
  • 5'
    Hrosso na posterunku! Wybija futbolówkę na aut, uprzedzając tym samym Brown Forbesa.
  • 4'
    Burliga próbował zejść do środka, ale szczęśliwie Rocha przeciął to zagranie.
  • 4'
    Marquez próbował swoich sił, ale piłka wylądowała poza linią boczną boiska.
  • 3'
    Sadikovic podniósł się już z murawy. Od bramki rozpocznie Hrosso.
  • 2'
    Dośrodkowanie Savicia, ale przewinienie na jednym z naszych zawodników.
  • 1'
    Pierwsza akcja gospodarzy. Ruszyli prawą flanką, ale Pasy wybiły piłkę na rzut rożny.