Druga połowa potrwa o trzy minuty dłużej.
    Jakub Tabor nieprzepisowo w środku pola, żółta kartka dla gracza gości.
    Adam Malisz w miejsce Michała Wiśniewskiego na ostatnie minuty.
  • 89'
    Minuta do zakończenia spotkania.
  • 88'
    W polu karnym poszkodowany Strózik, gracze Pasów domagają się rzutu karnego. Gwizdek arbitra jednak milczy.
  • 87'
    Ponownie rozpoczynamy akcję od defensywy, dogranie Wiśniewskiego wybijają obrońcy rywala.
  • 86'
    Spokojnie wznawiają goście, gramy z autu. Wiele wskazuje na to, że mecz może zakończyć się bezbramkowym remisem.
  • 85'
    Dośrodkowanie w pole karne, niestety piłka zagrana zbyt mocno - nie dociera do niej Vinicius.
  • 84'
    Próba ofensywnego natarcia Siarki powstrzymana przez boki obrony Pasów.
  • 83'
    Gajewski w miejsce Bałdygi wśród gości.
  • 82'
    Przygotowywana zmiana w zespole Siarki.
  • 81'
    Dynamiczna akcja, konstruowana od linii defensywnej Pasów, zablokowana na skrzydle przez D'Apolloniego.
  • 80'
    Gra przenosi się do środka pola.
  • 79'
    Budziński do tyłu, próbujemy konstruować spokojny atak pozycyjny.
  • 78'
    Szołtys ogląda za to żółtą kartkę.
  • 77'
    Urywający się skrzydłem Stachera powstrzymany wślizgiem.
  • 76'
    Wzrastają emocje zawodników, tempo staje się coraz szybsze. Uderzenie jednego z ofensywnych graczy rywala wyłapał Wilk, szybko wznawia.
  • 75'
    Kwadrans do końca. Nadal bez bramek w dzisiejszym meczu naszych rezerw.
  • 74'
    Nieprzepisowe zagranie w środku pola, piłka przyznana gościom.
  • 73'
    Tabor szuka partnerów w środku pola, udanie powstrzymuje go Bracik.
  • 72'
    Wracamy do gry, bez kartki dla zawodnika gości.
  • 71'
    Szybka kontra gości zakończona starciem przy linii bocznej, poszkodowany jeden ze skrzydłowych Siarki. Gra przerwana.
  • 70'
    Niedokładnie zagrana piłka trafia do Rogali, który ekspediuje ją przed siebie.
  • 69'
    Po kolejnej próbie ataku naszych rezerw piłka ląduje na rzucie rożnym.
  • 68'
    Poszkodowany Józefiak nie jest w stanie kontynuować gry, D'Apollonio w jego miejsce.
  • 67'
    Chwilę później schodzi Jakub Myszor, w jego miejsce Tomas Vestenicky.
  • 66'
    Vinicius zastąpił Roberta Ożóga.
  • 65'
    Podwójna zmiana przygotowywana w zespole Pasów.
  • 64'
    Z wolnego bezpośrednio Zaucha, strzał obok bramki.
  • 63'
    Sulkowski napomniany żółtą kartką.
  • 62'
    Ofensywnie usposobiony Zaucha faulowany pod polem karnym Siarki, arbiter przerywa grę.
  • 61'
    Atak pozycyjny gości, wybiciem przerywa go Supryn.
  • 60'
    Szołtys w miejsce Skrzypka w zespole Siarki.
  • 59'
    Gra przerwana, dokonuje się zmiana w zespole gości.
  • 58'
    Tymczasowo rezerwy Pasów zamknięte własnym pod polem karnym. Dobrze się jednak bronimy, piłkę przechwytuje Budziński.
  • 57'
    Szykowana pierwsza zmiana w zespole Siarki.
  • 56'
    Niedokładne rozegranie, wznowi Adam Wilk.
  • 55'
    Zaczepna akcja gości zakończona wybiciem na rzut rożny.
  • 54'
    Wycofujemy do defensywy, gra z wykorzystaniem obrony naszych rezerw.
  • 53'
    Piłka wybita na aut na linii koła środkowego, wznowią goście.
  • 52'
    Spokojne dogranie do Kowala, Siarka jednak powstrzymana na linii środkowej boiska.
  • 51'
    Po raz kolejny gramy górą, ale do piłki nie dochodzi Ożóg, wychwycił to Janeczko.
  • 50'
    Długie podanie do przodu, przedłużone głową do Sebastiana Strózika. Napastnik Pasów złapany jednak na spalonym.
  • 49'
    Akcje obydwu zespołów dynamicznie przenoszą się między dwiema bramkami, lecz niezmiennie brakuje dobrych sytuacji bramkowych.
  • 48'
    Długi wykop do przodu w wykonaniu defensywy Pasów, wychwytuje to golkiper gości.
  • 47'
    Pierwsza zaczepna akcja gości w drugiej połowie spotkania, wybijamy to na rzut rożny.
  • 46'
    Tym razem od środka rywale, druga połowa rozpoczęta.
  • 13:54
    Obydwa zespoły ponownie na murawie. Za chwilę wracamy do gry.
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy meczu. Do przerwy bez bramek w meczu rezerw Pasów z Siarką Tarnobrzeg. Druga połowa już za kwadrans.
  • 44'
    Minuta doliczona do pierwszej połowy spotkania.
  • 43'
    Ostatnie minuty pierwszej połowy spotkania. Obydwa zespoły nie chcą popełnić błędu, który skutkowałby bramką do szatni.
  • 42'
    Pressingiem naciera Siarka, wybijają Pasy, gramy na uspokojenie.
  • 41'
    Niecelne dogranie gości, rzut z autu dla Pasów na wysokości linii środkowej.
  • 40'
    Rzut wolny wybity do przodu przez Bracika, przejmują Pasy.
  • 39'
    Spokojnie ustawiany rzut wolny dla gości.
  • 38'
    Stachera napomniany żółtą kartką.
  • 37'
    Długim podaniem wypuszczony Rogala, powstrzymuje go Stachera. Rzut wolny dla gości.
  • 36'
    Trwa okres spokojnej gry w wykonaniu obydwu stron.
  • 35'
    W środku pola rozgrywają zawodnicy Siarki, podchodzi do nich Strózik, próbując przejąć futbolówkę.
  • 34'
    Piłka wybita na aut przez defensorów Pasów.
  • 33'
    Długi przerzut na flankę w wykonaniu Budzińskiego, jednak odważnie wychodzą obrońcy rywala i odzyskują piłkę dla Siarki Tarnobrzeg.
  • 32'
    Spokojna gra Pasów z wykorzystaniem własnego bramkarza.
  • 31'
    Krótkie rozegranie piłki w wykonaniu Wilka, akcję rozpoczyna Bracik.
  • 31'
  • 30'
    Bezpośrednie uderzenie samego faulowanego wyłapuje Wilk.
  • 29'
    Poszkodowany Rogala, rzut wolny dla gości pod naszym polem karnym.
  • 28'
    Bardzo spokojna gra w ostatnich minutach. Obydwa zespoły nie forsują tempa, nie chcąc popełnić błędu.
  • 27'
    W okolicy linii środkowej rozgrywają gracze Siarki.
  • 26'
    Chwila przerwy w grze, z boiska podnosi się gracz rywali.
  • 25'
    Odzyskanie piłki w środku pola, przejmuje ją Supryn pewnym wślizgiem.
  • 24'
    Niespiesznie wznawia golkiper Siarki.
  • 23'
    Szybkie dogranie do przodu, Strózik uderza ponad poprzeczką bramki gości.
  • 22'
    Wycofujemy do Adama Wilka, uspokajając grę.
  • 20'
    Długie rozegranie Bracika zablokowane przez pomocników rywali.
  • 21'
    Szybkie rozegranie na linii Budziński - Wiśniewski, uderzenie drugiego z nich jednak niecelne.
  • 19'
    Goście uspokajają grę rozegraniem w środku boiska.
  • 18'
    Mało otwartej gry w ostatnich minutach. Oglądamy wyrównane spotkanie, w którym obydwa zespoły nie oddają wielu strzałów.
  • 17'
    Tym razem na skrzydle aktywny Mateusz Supryn, jednak interweniuje defensywa gości.
  • 16'
    Pasy ponownie zmuszone do wybicia na aut, pod polem karnym wrzucać będzie Bieniarz.
  • 15'
    Bokiem boiska rozpędza się Skrzypek, jednak wypuszcza sobie piłkę zbyt mocno. Wznowi Wilk.
  • 14'
    Niedokładne rozegranie wolnego, piłka przejęta przez golkipera gości.
  • 13'
    Środkiem pola szarpie aktywny dziś Ożóg, jednak nieprzepisowo interweniuje jeden z graczy Siarki.
  • 12'
    Dośrodkowanie wyłapuje w rękawice Adam Wilk.
  • 11'
    Pod polem karnym poszkodowany Tabor, rzut wolny dla Siarki.
  • 10'
    Zaznacza się optyczna przewaga gości. Nie przekłada się jednak na dokładne sytuacje strzeleckie.
  • 9'
    Bałdyga długim wrzutem z autu uruchamia skrzydłowych Siarki, wrzutka jednak nieudana.
  • 8'
    Długie zagranie skrzydłem do Bałdygi, Bracik interweniuje i wybija na aut.
  • 7'
    Spokojnie wznawia Kowal.
  • 6'
    Ożóg mierzy z dystansu, piłka minimalnie obok słupka.
  • 5'
    Akcja po rzucie wolnym zablokowana przez bocznych obrońców Siarki Tarnobrzeg.
  • 4'
    Po dograniu z narożnika boiska mamy zamieszania pod polem karnym, rzut wolny z bliska dla Pasów!
  • 3'
    Dogrywa Budziński, Siarka zmuszona wybić na rzut rożny.
  • 2'
    Supryn spokojnie, na skrzydle konstruuje pierwszą akcję Pasów.
  • 1'
    Rezerwy Pasów od środka, rozpoczynamy!
  • 12:55
    Obydwa zespoły już na murawie, ruszamy!
  • 12:50

Znamy skład Pasów!

• 12:40
    Witamy z Cracovia Training Center! Już za chwilę rozpocznie się kolejne spotkanie rozgrywek III ligi, w którym pasiaste rezerwy podejmą Siarkę Tarnobrzeg. Start o 13:00, zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej!