Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego
Mecz zakończony Wynik meczu: 0 : 1
Warta Poznań Warta Poznań
  • 90+3'
    Końcowy gwizdek arbitra własnie wybrzmiał. Przegrywamy spotkanie z Wartą Poznań. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji!
  • 90+2'
    Pasy mocno walczą w końcowych sekundach o bramkę.
  • 90+1'
    Maik Nawrocki ogląda żółtą kartkę.
  • 90'
    Arbiter zdecydował się doliczyć 3 minuty do regulaminowego czasu gry.
  • 89'
    Wydaje się, że ze zdrowiem golkipera Warty jest wszystko w porządku. Wznowi on grę od swojej bramki.
  • 88'
    Lis leży na murawie po zderzeniu z nadbiegającym do piłki Alvarezem.
  • 87'
    Michal Kopczynski zmieni Baku.
  • 86'
    Niedokładnie dośrodkowanie Alvareza z narożnika boiska, które minęło wszystkich kolegów z drużyny.
  • 85'
    Chwila rozgrywania futbolówki w okolicach koła środkowego przez naszych graczy.
  • 84'
    Kuzimski uderzał zza pola karnego, ale piłka obok słupka.
  • 83'
    Pasy od środka.
  • 82'
    Niestety, ale Warta Poznań obejmuje prowadzenie. Zamieszanie w naszym polu karnym, Jakóbowski zagrywał do Baku, a ten z bliskiej odległości wpakował piłkę do siatki. Niemczycki bez szans.
  • 82'
    Faul
    Baku faulowany na połowie Warty.
  • 81'
    Loshaj z linii końcowej próbował zaskoczyć Lisa, ale niestety nie udało się w pełni to zagranie.
  • 80'
    Wrzutka Thiago do Rapy, ale ten nie opanował piłki.
  • 78'
    Rywale utrzymują się przy futbolówce i rozgrywają ją w okolicach linii środkowej boiska.
  • 77'
    Thiago zastąpi Sylwestera Lusiusza na ostatnie kilkanaście minut gry.
  • 76'
    Wrzutka w pole karne Grzesika prosto na głowy naszych defensorów.
  • 75'
    Aut dla Warty na wysokości naszego poka karnego, ale jego wykonanie zakończone bez wymiernego rezultatu.
  • 74'
    Rajd Loshaja lewą flanką boiska, próbował po wszystkim zagrać do swoich kolegów z drużyny, ale Trałka okazał się lepszy. Wybił piłkę spod nóg gracza Pasów.
  • 73'
    Michał Jakóbowski napomniany żółtą kartką za faul na Alvarezie.
  • 72'
    Kiełb wbiegał w pole karne, ale szczęśliwie zatrzymany przez Ivana Marqueza.
  • 71'
    Warta Poznań buduje swój atak pozycyjny.
  • 70'
    Jakóbowski oszukał zwodem Rapę, a następnie próbował podać do Trałki. To zagranie zostało przeczytane przez naszą linię obrony.
  • 69'
    Nieporozumienie w ekipie rywali, Niemczycki od bramki.
  • 68'
    Okres dominacji Warty, która za wszelką cenę stara się wcisną piłkę do naszej bramki.
  • 67'
    Wrzutka z lewej strony boiska autorstwa Jakóbowskiego. Obrona Pasów na straży.
  • 66'
    Mateusz Kuzimski wchodzi za Rodrigueza.
  • 65'
    Za dlugie dośrodkowanie Pelle, które omija wszystkich jego kolegów z drużyny.
  • 64'
    Gra toczy się w okolicach koła środkowego.
  • 63'
    Daniel Pik zejdzie z murawy, a w jego miejsce wejdzie Jakub Myszor!
  • 62'
    Dosrodkowanie Janickiego prosto na glowe Rapy, który oddala niebezpieczeństwo.
  • 61'
    Pierwsza zmiana w ekipie gości. Robert Janicki wejdzie za Czyżyckiego.
  • 61'
    Faul
    Hanca faulowany blisko linii bocznej boiska. Niemczycki wznowi grę.
  • 60'
    Szybkie wykonanie tego stałego fragmentu gry, ale bez zaskoczenia dla naszej obrony.
  • 59'
    Dimun nieprzepisowo zatrzymywał Cyżyckiego. Rzut wolny dla rywali.
  • 58'
    Faul
    Trałka faulowany przez Loshaja blisko koła środkowego.
  • 57'
    Dośrodkowanie z narożnika w wykonaniu Loshaja bez zagrożenia dla bramki gości.
  • 55'
    Pelle trafia do siatki! Sędzia jednak nie uznaje tej bramki.
  • 54'
    Defensywa Cracovii mocno cofnięta.
  • 53'
    Rywale teraz spokojnie budują atak pozycyjny i stopniowo coraz bardziej na nas naciskają.
  • 52'
    Warta groźnie pod polem karnym Pasów, jednak nasza defensywa jest o wiele bardziej skuteczna.
  • 51'
    Boisko opuszcza także Diego, a za niego wejdzie Cornel Rapa.
  • 51'
    Za Patryka Zauche na boisko zamelduje się Milan Dimun.
  • 51'
    Florian Loshaj wejdzie w miejsce Marcina Budzińskiego.
  • 50'
    Faul
    Ivanow faulowany przez jednego z naszych zawodników przy linii bocznej boiska na wysokości pola karnego Warty.
  • 49'
    Przeciwnicy w natarciu, Jakóbowski wdarł się w pole karne. Lusiusz z dobrym powrotem.
  • 48'
    Pelle dośrodkowywał do Alvareza, ale to zagranie rozczytane przez defensywę Warty.
  • 47'
    Piękny przerzut Lusiusza prosto pod nogi Zauchy na lewą stronę boiska. Defensywa Warty jednak oddalila zagrożenie.
  • 46'
    Od środka rozpoczną Pasy.
  • 45+1'
    Do przerwy Pasy remisują bezbramkowo #NaStadionie. Zapraszamy na przerwę, wracamy za około 15 minut.
  • 45+1'
    Marcin Budziński otrzymał żółtą kartkę.
  • 45'
    Sędzia doliczył 1 minutę do regulaminowego czasu gry.
  • 44'
    W ostatnich minutach pierwszej połowy rywale przejęli inicjatywę.
  • 43'
    Baku zagrywa nie w tempo do Jakóbowskiego, akcja Warty zupełnie nieudana.
  • 42'
    Teraz z kolei świetna obrona bramkarza Pasów po strzale Trałki. Warta z kolejnym kornerem.
  • 41'
    Baku mocno z narożnika boiska, Niemczycki z lekkimi trudnościami w wybiciem piłki, która trafiła pod nogi Trałki. Gracz przeciwników jednak bardzo pomylił się ze swoim zagraniem.
  • 40'
    Kombinacyjna akcja Jakóbowskiego z Baku. Piłka szczęśliwie w rękawicach Niemczyckiego.
  • 38'
    Gorąco w naszym polu karnym po wyrzucie z autu. Małe zamieszanie z futbolówką, ale finalnie zagrożenie zostało oddalone.
  • 37'
    Mario Rodriguez próbował z prawej strony boiska dośrodkować futbolówkę, ale Diego rozczytał jego zamiary.
  • 36'
    Goście spokojnie utrzymują się przy piłce, ale nie są w stanie realnie zagrozić naszej bramce.
  • 35'
    Moment chaotycznej gry w obu zespołach.
  • 34'
    Dośrodkowanie Zauchy z lewego sektora boiska, ale obrona Warty na posterunku.
  • 33'
    Kapitan już wrócił na murawę. Na szczęście nie było to nic poważnego.
  • 32'
    Hanca leży na murawie i potrzebuje pomocy medycznej. Szykuje nam się chwila przerwy w grze.
  • 30'
    Korner dla Warty. Niemczycki skutecznie piąstkował przy tej akcji i wybił piłkę po za swoje pole karne.
  • 28'
    Dośrodkowanie z narożnika boiska, ale obrona Warty poradziła sobie z tym zagraniem.
  • 27'
    Alvarez wrzucał w pole karne Warty, ale defensywa rywali oddaliła zagrożenie od swojej bramki.
  • 26'
    Hanca pomylił się swoim zagraniem. Szukał długiego przerzutu na drugą stronę boiska, ale piłka zdecydowanie uderzona zbyt mocno.
  • 25'
    Pasy spokojnie konstruują swój atak pozycyjny.
  • 24'
    Warta nie jest w stanie póki co przedrzeć się w nasze pole karne. Rozgrywają piłkę w okolicach linii środkowej.
  • 23'
    Szybkie rozegranie piłki przez przeciwników, ale jeden z zawodników Warty znalazł się na pozycji spalonej.
  • 22'
    Cracovia jest wyraźnie lepsza w tym meczu. Dłużej utrzymuje się przy piłce, jej akcje są bardziej składne. Być może to zasługa świetnego dopingu kibiców #NaStadionie!
  • 21'
    Warta z próbą budowy swojego ataku pozycyjnego, ale szybko traci piłkę.
  • 20'
    Rozpocznie bramkarz Warty Poznań - Adrian Lis.
  • 19'
    Hanca oddał bezpośredni strzał na bramkę Lisa, ale niestety zagranie niecelne.
  • 18'
    Faul
    Kolejne nieprzepisowe zagranie rywali. Alvarez upada blisko pola karnego. To będzie dobra okazja!
  • 17'
    Faul
    Zaucha sfaulowany na linii środkowej.
  • 16'
    Dobre przejęcie Budzińskiego w środkowej strefie boiska, możemy budować swój atak.
  • 15'
    Jakub Kiełb próbował oddać strzał bezpośredni, ale piłka daleko od światła bramki.
  • 14'
    Faul
    Długi rajd Jakóbowskiego, Diego zatrzymywał go nieprzepisowo.
  • 13'
    Gra toczy się obecnie w okolicach koła środkowego.
  • 13'
    Wznowi Karol Niemczycki.
  • 12'
    Dośrodkowanie z prawej strony boiska wpada wprost pod nogi Jakóbowskiego, który oddaje strzał na szczęście wysoko ponad bramką.
  • 10'
    Alvarez próbował środkową strefą boiska, minął kilku zawodników przeciwników i podał do Zauchy, ale ten pogubił się w przyjęciu piłki.
  • 10'
    Od bramki Lis.
  • 9'
    Pierwsza groźna sytuacja Pasów. Piłka jednak po za linią końcową.
  • 8'
    Wyrzut z autu blisko pola karnego przeciwników w wykonaniu naszego kapitana skutkuje finalnie pierwszym rzutem rożnym.
  • 7'
    Kontratak Warty, Jakóbowski jednak z trudnościami w przyjęciu piłki.
  • 6'
    Nieporozumienie pomiędzy Diego a Zauchą przy linii bocznej boiska, futbolówka wychodzi na aut.
  • 5'
    Cracovia w ataku pozycyjnym.
  • 4'
    Póki co sporo zagrań w środkowej strefie boiska.
  • 3'
    Rajd lewą flanką graczy Cracovii, defensywa przeciwników wyjaśnia sytuację wybijając piłkę za linię boczną boiska.
  • 2'
    Warta z pierwszą szansą. Baku próbował obiec zawodników Pasów w prawym sekotrze boiska, ale Diego rozczytał to zagranie.
  • 1'
    Od środka goście.
  • 17:28
    Obie drużyny wybiegły już na murawę! Za chwilę zaczynamy!
  • 17:02
    Ławka rezerwowych: Bielica - Kuzimski, Kuzdra, Kopczyński, Rybicki, Janicki, Jaroch, Burman.
  • 17:02
    W takim zestawieniu z kolei wystąpi ekipa gości: Lis - Grzesik, Kiełb, Ivanov, Trałka, Jakóbowski, Czyżycki, Rodriguez, Kupczak, Baku, Nawrocki.