22-02-2020 20:00
Stadion Miejski
Piast Gliwice Piast Gliwice
Mecz zakończony Wynik meczu: 1 : 0
  • KONIEC! Cracovia przegrywa jedną bramką z zespołem Piasta. Choć rezultat jest niekorzystny, nie można odmówić Pasom walki. Końcowy wynik 1:0.
  • 90+3'
    Kolejne następujące po sobie rzuty rożne rywali.
  • 90+3'
    Hateley wykonawcą.
  • 90+3'
    Michal Siplak fauluje blisko pola karnego Rymaniaka.
  • 90+2'
    Rzut rożny dla Piasta, po którym utrzymują się przy piłce.
  • Spotkanie potrwa o 3 minuty dłużej!
  • 90'
    Nieudane dośrodkowanie Rapy ląduje za linią końcową.
  • 89'
    Kolejny korner dla Cracovii po wybiciu Czerwińskiego.
  • 88'
    Przed szansą gospodarze, jednak na spalonym Konczkowski.
  • 87'
    Plach pewnie łapie piłkę. Przerwa w grze ze względu na uraz zawodnika Piasta.
  • 87'
    Jedna z ostatnich szans Pasów na wyrównanie.
  • 86'
    Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy.
  • 84'
    Nieskuteczne dośrodkowanie Hanki w pole karne. Nadal bez gola dla Pasów.
  • 83'
    Faul
    Faulowany Hanca w środku pola.
  • 83'
    Futbolówka w posiadaniu Piasta.
  • 82'
    Coraz mniej czasu na zmianę wyniku spotkania. Wszyscy piłkarze Cracovii na połowie rywala.
  • 81'
    Zagranie ręką w polu karnym Parzyszka. Rzut wolny dla Pasów.
  • 81'
    Rzut rożny po interwencji Helika. Wykonuje Badia.
  • 80'
    Zmiana w zespole gospodarzy.
  • 79'
    Wykonawcą Hanca.
  • 78'
    Faul
    Faulowany Sokołowski.
  • 77'
    Ostatnia zmiana w zespole Cracovii.
  • 76'
    Piłkarze Cracovii nie potrafią przełamać impasu...
  • 75'
    Mocny strzał Rafaela Lopesa, który ze spokojem łapie Plach.
  • 74'
    Strata piłki przez Thiago, groźna sytuacja w polu karnym Pasów, piłkę w ostatniej chwili wybija Jablonsky.
  • 73'
    Piłkarze gospodarzy pewnie oddalają zagrożenie od własnej bramki.
  • 72'
    Dobra sytuacja Piasta, ale gubi piłkę w ostatniej chwili Kirkeskov. Wznowienie od bramki.
  • 72'
    Strzał Parzyszka po dośrodkowaniu, jednak bardzo niecelny. Od bramki Pesković.
  • 71'
    Żólty kartonik dla zawodnika Pasów.
  • 69'
    Pierwsza zmiana w zespole Piasta.
  • 68'
    Strata i kontra Piasta.
  • 68'
    Nadal czekamy na groźną akcję zespołu Cracovii. Na razie piłkarze Pasów wymieniają między sobą piłkę na połowie przeciwnika.
  • 67'
    Cracovia przy piłce.
  • 66'
    Zmiana w zespole Cracovii.
  • 65'
    Zmiana w zespole Pasów.
  • 65'
    Pasy próbują przejąć inicjatywę, jednak są zmuszeni do konstrukcji akcji od własnej połowy.
  • 64'
    Wznowienie z piątego metra przez Peskovicia.
  • 63'
    Faul
    Faulowany Milewski.
  • 63'
    Piłkarze Piasta mocno naciskają na zawodników Cracovii, próbując wymusić błąd - ostatecznie obrona Pasów przerywa zapędy rywala.
  • 62'
    Faul
    Faul na Rymaniaku w środku pola.
  • 61'
    Piast się nie zatrzymuje - kolejne groźne wejście w pole karne, akcję oddalają obrońcy Cracovii.
  • 60'
    Gospodarze wychodzą na prowadzenie. Kontrę zespołu Piasta kończy Milewski - to jego premierowe trafienie w barwach gospodarzy.
  • 58'
    Przejęcie piłki przez Pasy, budowa akcji od linii obrony.
  • 57'
    Pewna interwencja Placha, kontra Piasta.
  • 57'
    Hanca ponownie podchodzi do narożnika boiska.
  • 56'
    Chwila oddechu - wyrzut z autu dla Cracovii.
  • 56'
    Kolejny raz groźnie w jedenastce Pasów - w ostatniej chwili Helik oddala zagrożenie.
  • 55'
    Rzut wolny dla Piasta, jednak piłka ląduje za linią końcową.
  • 54'
    Wykonawcą Badia.
  • 53'
    Rzut wolny dla Piasta - wykonuje Kirkeskov.
  • 53'
    Żółta kartka dla zawodnika Pasów, który fauluje przeciwnika tuż przy linii pola karnego.
  • 52'
    Cracovia w natarciu, jednak gubi piłkę van Amersfoort.
  • 52'
  • 51'
    Piłka w posiadaniu Pasów.
  • 51'
    Mocny strzał Hateleya z ok. 15 metrów, ale pewna interwencja Peskovicia.
  • 50'
    Gra na połowie gospodarzy, wznowienie z autu dla Piasta.
  • 49'
    Niebezpieczne podanie Hateleya w kierunku bramkarza, blisko wykorzystania sytuacji Rafael Lopes.
  • 48'
    Pasy przy piłce konstruują akcję, jednak przy próbie podania do formacji pomocy tracą piłkę.
  • 47'
    Cracovia na połowie rywala - niestety bez groźnej sytuacji bramkowej.
  • 48'
    Faul
    Faulowany zawodnik Cracovii.
  • 46'
    Piłka w polu karnym Cracovii, ale pewnie przejmuje piłkę w ręce Pesković.
  • I rozpoczynamy drugą połowę spotkania! Czekamy na zmianę wyniku na korzyść Pasów.
  • Koniec pierwszej części gry. Jak na razie mamy bezbramkowy remis!
  • 45+1'
    Groźna kontra Piasta, jednak Milewski gubi się w polu karnym i gospodarze tracą szansę na gola w ostatnich sekundach.
  • 45'
    Kolejny korner dla Pasów.
  • Pierwsza połowa potrwa dłużej o 1 minutę!
  • 44'
    Nieudana próba kontrataku Cracovii.
  • 44'
    Kontra Cracovii.
  • 43'
    Gra na połowie Pasów - przy piłce Piast.
  • 42'
    Pestka bardzo mocno wbija piłkę w jedenastkę gospodarzy, ale pewnie łapie Plach.
  • 42'
    Strzał van Amersfoorta z dystansu daleko poza światłem bramki.
  • 40'
    Gospodarze dośrodkowują piłkę w pole karne Cracovii, ale obrońcy Pasów skutecznie oddalają zagrożenie. Rzut z autu na wysokości linii środkowej dla naszych zawodników.
  • 40'
    Strzał Jablonskiego ze skraju pola karnego, ale zbyt lekki, żeby zaskoczyć Placha.
  • 38'
    Chwila spokoju w grze - skrupulatne budowanie akcji od tyłu gospodarzy z wykorzystaniem Placha.
  • 39'
    Rzut rożny dla Pasów. Wykonawcą Hanca.
  • 37'
    Teraz to Pasy kontrolują piłkę w okolicy środka pola.
  • 36'
    Głęboka obrona Cracovii, Piast naciera z coraz większą swobodą na naszej połowie.
  • 35'
    Piast w posiadaniu futbolówki.
  • 33'
    Piłka w polu karnym Piasta, zamieszanie - przerwa w grze, ze względu na zderzenie się obrońców Piasta, spowodowanym przez zawodnika Cracovii.
  • 32'
    Faul
    Faulowany Kamil Pestka.
  • 32'
    Pasy prowadzą grę na połowie przeciwnika.
  • 30'
    Dobra próba Cracovii - podanie przez obronę Hanki do Lopesa, jednak Portugalczyk na spalonym.
  • 29'
    Faul
    Faulowany Janusz Gol.
  • 28'
    Strzał Lopesa, zamieszanie w polu karnym - ostatecznie piłka w rękach bramkarza gospodarzy.
  • 28'
    Rzut wolny dla Cracovii - ustawiony Hanca, Lopes i Fiolić.
  • 27'
    Hanca wykonuje rzut rożny.
  • 24'
    Piast przejmuje piłkę.
  • 25'
    Kontra pasów po wybitym dośrodkowaniu Badii, przerwana w środku pola.
  • 23'
    Próba kontrataku Pasów - pewnie przerywa obrona Piasta. Konstrukcja akcji od własnej połowy.
  • 22'
    Faul
    Faul na Milewskim.
  • 21'
    Faul
    Faul na Rymaniaku.
  • 20'
    Groźny strzał głową w kierunku bramki Peskovicia, ta jednak ląduje nad poprzeczką.
  • 20'
    Rzut rożny dla Piasta.
  • 21'
    Futbolówka w posiadaniu Pasów.
  • 19'
    Pasy przy piłce - próba szybkiego zagrania w kierunku Lopesa, jednak piłka ląduje w rękach Placha.
  • 19'
    Piast na połowie Cracovii - wznawiają grę z autu.
  • 18'
    Zablokowany strzał Patryka Tuszyńskiego.
  • 17'
    Rapa dośrodkowuje w pole karne, jednak za głęboko - piłkę łapie Plach.
  • 17'
    Pasy konstruują akcję z wykorzystaniem linii obrony.
  • 16'
    Rzut z autu dla Cracovii na własnej połowie.
  • 15'
    Zamieszanie w polu karnym Piasta, jednak obrońcy gospodarzy wybijają piłkę i oddalają zagrożenie.
  • 14'
    Pasy przy piłce - obrońcy spokojnie wymieniają podania w obronie, ale naciskają gracze Piasta.
  • 14'
    Cracovia wznawia piłkę z autu.
  • 13'
    Ponownie korner dla Piasta, tym razem po lewej stronie bramki Peskovicia.
  • 13'
    Rzut rożny dla gospodarzy.
  • 12'
    Rapa groźnie podaje w pole karne, ale niecelnie uderza Lusiusz.
  • 11'
    Od bramki rozpoczyna bramkarz gości Plach.
  • 11'
    Faul
    Sokołowski faulowany przez Fiolicia.
  • 10'
    Faul
    Przewinienie na kapitanie Pasów Golu.
  • 8'
    Faul
    Faulowany Kirkeskov.
  • 8'
    Zawodnicy Piasta skrupulatnie budują akcję, wymieniając podania przez środek pola.
  • 7'
    Faul
    Faulowany Rafael Lopes.
  • 6'
    Piłka ponownie w polu karnym Pasów - gospodarze groźnie, ale aut wykonują piłkarze Cracovii.
  • 5'
    Faul
    Przewinienie Lusiusza na Hateleyu, ale bez konsekwencji w postaci kartki.
  • 4'
    Piast ponownie w posiadaniu futbolówki stara się rozegrać składną akcję.
  • 2'
    Gra na połowie Cracovii, ale gospodarze bezskutecznie próbują dostać się w pole karne Peskovicia.
  • 3'
    Piłka pierwszy raz w polu karnym Pasów, lecz bez większego zagrożenia.
  • 1'
    Piast spokojnie rozgrywa piłkę na swojej połowie.
  • Pierwszy gwizdek sędziego - do boju Pasy!
  • 19:55
    Za 5 minut rozpoczynamy spotkanie Piast-Cracovia na stadionie przy ul. Okrzei w Gliwicach!