03-06-2021 00:00
Mecz zakończony Wynik meczu: 2 : 0
Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski
  • 90'
    Koniec! W ostatnim domowym meczu tego sezonu nasze rezerwy pokonują Orlęta Radzyń Podlaski, zapewniając sobie miejsce w III lidze w rozgrywkach 2021/22. Bramki dla Pasów zdobywali Jarzynka i Budziński. Kolejne spotkanie przed nami już w sobotę - zagramy w Nowym Targu.
  • 89'
    Wiatrak zastąpił Daniela Klebera.
  • 88'
    Robert Ożóg zastąpiony przez Mateusza Supryna.
  • 88'
    Strózik faulowany na naszej połowie, rzut wolny dla Pasów.
  • 87'
    Odzyskujemy piłkę na skrzydle, wycofanie do Wilka.
  • 86'
    Niecelne rozegranie, przechwytuje to Bracik.
  • 85'
    Do narożnika szybko podchodzi Kobiałka.
  • 84'
    Głębokie dogranie w pole karne Pasów przecięte przez Bracika, rzut rożny dla gości.
  • 83'
    Kontra prowadzona przez Chaliadkę grzęźnie w środku pola.
  • 82'
    Niespiesznie wznawia Wilk.
  • 81'
    Z dystansu Kuźma, obok bramki.
  • 80'
    Chaliadka szuka miejsca, by dośrodkować w pole karne, ale dobrze ustawiony, cofnięty zespół Pasów.
  • 79'
    Piłkę przejmuje Albertin, jednak niecelnie rozgrywa. Ponownie futbolówka na aucie.
  • 78'
    Kamiński wybija piłkę na aut, wznowią Pasy na wysokości pola karnego gości.
  • 77'
    Przyciskają goście, którym coraz bardziej zaczyna brakować czasu.
  • 76'
    Górna piłka pod polem karnym Pasów nie dociera do żadnego z zawodników rywali.
  • 75'
    Szybkie wznowienie do głębi pola.
  • 74'
    Niecelne rozegranie pod naszym polem karnym, piłkę przechwytuje Wilk.
  • 73'
    Gra przenosi się do środka pola.
  • 72'
    Nieco oszołomieni goście nie mogą wydostać się z własnej połowy.
  • 71'
    Szybkie zagranie do Krystiana Bracika, ubiega go jednak jeden z defensorów rywali.
  • 70'
    Goście od środka.
  • 69'
    Prostopadłe dogranie w pole karne trafia do Marcina Budzińskiego, który mierzy pewnie tuż obok słupka - powiększamy przewagę nad rywalami!
  • 68'
    Piotr Kuźma w miejsce Karola Rycaja.
  • 67'
    Rozgrzewa się również jeden z zawodników Orląt.
  • 66'
    Remigiusz Biernat w miejsce Tomasa Vestenicky'ego.
  • 65'
    Uderza Strózik, jednak piłka ląduje obok słupka.
  • 64'
    Dobrze uwolnił się Budziński, robiąc miejsce Sebastianowi Strózikowi w środku pola.
  • 63'
    Coraz ofensywniej grają goście, wiedząc, że czas nie gra na ich korzyść.
  • 62'
    Do drugiej zmiany w zespole Pasów przygotowywany jest Remigiusz Biernat.
  • 61'
    Skrzydłem urywa się jeden z graczy rywali, jednak szybszy okazuje się Bracik.
  • 60'
    Pieńczak zastąpił Viniciusa.
  • 59'
    Sebastian Strózik biegnie za uciekającą piłką, ta jednak ląduje w rękawicach bramkarza rywali.
  • 58'
    Do zmiany szykuje się Mateusz Pieńczak.
  • 57'
    Budziński wyrywa się spod pressingu gości, wychodzimy z akcją na połowę Orląt.
  • 56'
    Gra przenosi się do środkowej strefy boiska.
  • 55'
    Arkadiusz Maj zastąpił Damiana Koltunowicza.
  • 54'
    Długo wypuszcza sobie piłkę Kleber, jednak zbyt mocno - nie dociera do niej, ląduje za linią bramkową.
  • 53'
    Do zmiany w zespole gości szykuje się Maj.
  • 52'
    Albertin mierzy obok słupka.
  • 51'
    Wznowi Adam Wilk.
  • 50'
    Po strzale Rycaja piłka ląduje w naszej siatce, ale gracz z Radzynia złapany na spalonym.
  • 49'
    Długie wybicie Bracika pozwala przejąć piłkę Pasom.
  • 48'
    Rezerwy Pasów zamknięte we własnym polu karnym. Szukamy drogi wyjścia.
  • 47'
    Ofensywny atak gości prowadzi Kobiałka, uderzenie niecelne.
  • 46'
    Od środka goście.
  • 13:58
    Obydwa zespoły już na boisku, za chwilę wracamy!
  • POCZĄTEK I POŁOWY
  • 45'
    Koniec pierwszej części spotkania. Po bramce do szatni prowadzimy 1:0 z Orlętami Radzyń Podlaski, wracamy za kwadrans!
  • 45'
    W ostatniej akcji pierwszej połowy piłkę do siatki skierował Mateusz Jarzynka, uderzając po dośrodkowaniu z narożnika boiska!
  • 45'
    Mamy rzut rożny dla Pasów, piłka odbija się od rywali i wychodzi za linię bramkową.
  • 44'
    Pierwsza połowa potrwa o minutę dłużej.
  • 43'
    Kołtunowicz napomniany żółtą kartką.
  • 42'
    Środkiem pola szarpie Albertin, jednak nie rozgrywa dokładnie. Piłka dla Pasów.
  • 41'
    Szybko wznawia Ciołek.
  • 40'
    Vestenicky uderza z dystansu, jednak ponad bramką rywali.
  • 39'
    Goście uspokajają grę w defensywie.
  • 38'
    W ostatnich minutach mecz staje się coraz bardziej otwarty. Akcja szybko przenosi się między bramkami.
  • 37'
    Goście zmuszeni do wycofania do bramkarza.
  • 36'
    Otoczony przez trzech rywali Strózik zmuszony rozegrać do tyłu.
  • 35'
    Szybko wznawia Wilk.
  • 34'
    Ponownie przed szansą z dystansu Albertin, jednak bez efektu.
  • 33'
    Skrzydłem szarpie Kołtunowicz, jednak nie jest w stanie dośrodkować w nasze pole karne.
  • 32'
    Próba dośrodkowania zablokowana przez defensywę gospodarzy.
  • 31'
    Strózik rozgrywa w środku pola, jednak atak zablokowany przez linię defensywną rywali.
  • 30'
    Albertin uderza z dystansu, mijając się jednak ze słupkiem.
  • 29'
    Uspokajamy grę rozegraniem w linii defensywy.
  • 28'
    Coraz ofensywniej próbuje grać zespół Orląt, jednak wciąż bez dobrego uderzenia na bramkę.
  • 27'
    Próba dogrania do Vestenicky'ego ląduje na aucie.
  • 26'
    Długie dogranie pod nasze pole karne, wybija to Stachera.
  • 25'
    Zaucha w krótkim rozegraniu na skrzydle, szybko dostarczamy piłkę pod pole karne.
  • 24'
    Szarpana gra w środku pola, z akcją ciągnie Rycaj, jednak rozbijają to defensorzy Pasów.
  • 23'
    Uderzenie z dystansu w wykonaniu Zauchy, wyłapał to golkiper gości.
  • 22'
    Płasko w pole karne dośrodkowuje Strózik, jednak nie znajduje żadnego partnera.
  • 21'
    Długie zagranie przechwycone przez defensywę Orląt.
  • 20'
    Wycofujemy do Adama Wilka.
  • 19'
    Po obwodzie pola karnego Pasów próbują grać rywale, jednak nie dochodzą do strzału.
  • 18'
    Uderzenie Sebastiana Strózika wychwycone przez golkipera gości.
  • 17'
    Niewiele dobrych okazji pod bramkami obydwu drużyn. Nikt nie chce popełnić błędu.
  • 16'
    Szybkie wznowienie Orląt z rzutu wolnego.
  • 15'
    Krystian Bracik napomniany żółtą kartką.
  • 14'
    Wysoki pressing Marcina Budzińskiego, zmuszeni rozegrać między sobą gracze rywala.
  • 13'
    Goście wycofują do własnego bramkarza.
  • 12'
    Bokiem boiska rozgrywać piłkę próbuje Strózik, jednak blokują to defensorzy rywali.
  • 11'
    Dośrodkowanie nie sprawia zagrożenia, bokiem boiska rusza Zaucha.
  • 10'
    Pierwsza zaczepna akcja Orląt zakończona pod polem karnym Pasów, wybijamy na rzut rożny.