04-09-2021 13:00
Mecz zakończony Wynik meczu: 3 : 1
Korona Rzeszów Korona Rzeszów
  • 90'
    Koniec meczu! Rezerwy Pasów wygrywają dziś pewnie z Koroną Rzeszów, inkasując ważne trzy punkty do trzecioligowej tabeli. Brawo, panowie!
  • 90'
    Za Filipa Piszczka - Krzysztof Bociek.
  • 90'
    Podwójna zmiana w zespole Pasów. W miejsce Michała Wiśniewskiego pojawia się Kacper Nowicki.
  • 89'
    Minuta do zakończenia spotkania.
  • 88'
    Zaczynamy od środka.
  • 87'
    Bramkę dla Korony zdobywa Mateusz Jędryas.
  • 86'
    Żółtą kartką napomniany Krystian Bracik.
  • 85'
    Faulowany Jędras, gra przerwana.
  • 84'
    Robert Ożóg zastąpił Łukasza Ziemnika.
  • 83'
    Ławka zespołu Pasów sygnalizuje zmianę.
  • 82'
    Wznowienie od Adama Wilka.
  • 81'
    Rozpaczliwe uderzenie Bobera z dystansu mija naszą bramkę.
  • 80'
    Do zmiany przygotowuje się Robert Ożóg.
  • 79'
    Spokojnie kontrolujemy grę w środku pola, piłkę rozgrywa Radosław Kanach.
  • 78'
    Kamila Ogorzałego zastąpił Rubio.
  • 78'
    W miejsce Jakuba Myszora pojawia się Mateusz Supryn.
  • 77'
    Szykowana podwójna zmiana w zespole Pasów.
  • 76'
    Bober uderza obok naszej bramki.
  • 75'
    Korona poszukuje honorowej bramki. Jędras szuka partnerów w środku boiska, decyduje się na długi przerzut.
  • 74'
    Mazur w miejsce Maślanego.
  • 73'
    Sygnalizowana kolejna zmiana w zespole gości.
  • 72'
    Ogorzały mocno mierzy z boku pola karnego, jednak tylko boczna siatka.
  • 71'
    Nieco zrezygnowani już goście, dopuszczają Pasy do kolejnych ataków pod własną bramką.
  • 70'
    Przy linii bocznej rozgrzewa się Szymon Mazur.
  • 69'
    Po przeprowadzeniu zmian goście zaczynają od środka.
  • 68'
    Rafał Bober w miejsce Damiana Karwackiego.
  • 68'
    W miejsce Jaromira Skiby pojawia się Kacper Pieniążek.
  • 67'
    Pewna dobitka naszego gracza znajduje drogę do siatki, podwyższamy prowadzenie!
  • 66'
    Wiśniewski uderza z bliska, wybija bramkarz gości.
  • 65'
    Bokiem boiska szarżuje Kamil Ogorzały, szukając dogrania do Michała Wiśniewskiego.
  • 64'
    Gracze z Rzeszowa przygotowują się do podwójnej zmiany.
  • 63'
    Wznawia Maślany.
  • 62'
    Patryk Zaucha wybija piłkę na aut.
  • 61'
    Ekspediujemy daleko do przodu tę próbę dogrania.
  • 60'
    Zablokowane uderzenie Karwackiego, rzut rożny dla gości.
  • 59'
    Przejęcie rozegrania przez Jakuba Drozda, który szuka sobie miejsca na naszej polowie.
  • 58'
    Adam Wilk wprowadza piłkę do gry.
  • 57'
    Jakub Drozd próbuje uderzać z dystansu, ponad naszą bramką.
  • 56'
    W środku pola krótkimi podaniami rozgrywają Myszor i Kanach.
  • 55'
    Atak rozbity przez Krystiana Bracika.
  • 54'
    Goście nie mają już wiele do stracenia. Środkiem pola szarżuje Maciej Maślany.
  • 53'
    Gra przenosi się do środka pola.
  • 52'
    Patryk Zaucha szuka miejsca do dośrodkowania, jednak dobrze ustawiona obrona rywala nie dopuszcza do zagrania.
  • 51'
  • 50'
    Wiśniewski krótkim podaniem szuka Ogorzałego, strzał naszego pomocnika zablokowany przez obronę rywali.
  • 49'
    Spokojne wznowienie naszego golkipera.
  • 48'
    Gracz gości uderza obok bramki Adama Wilka.
  • 47'
    Pierwsza próba Korony w tej części spotkania - po długim dograniu piłka dociera do Jędrasa.
  • 46'
    Pawła Piątka zastąpił Mateusz Jędras.
  • 46'
    Przed startem drugiej połowy rywale dokonali dwóch zmian. W miejsce Karola Nieckarza pojawił się Karol Cholewa.
  • 46'
    Goście od środka, wracamy do gry!
  • 14:00
    Obydwa zespoły zagościły ponownie na murawie, za chwilę wracamy!
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy! Dzięki bramkom dwóch Michałów: Rakoczego i Wiśniewskiego, na przerwę rezerwy Pasów schodzą jako zespół znacznie bliższy końcowego zwycięstwa. Wracamy za kwadrans!
  • 44'
    Minuta do zakończenia pierwszej połowy spotkania.
  • 42'
    Rywale starają się o bramkę kontaktową. Szarża Jaromira Skiby środkiem pola jednak nieudana, piłkę przechwytuje Kanach.
  • 43'
    Goście próbują wejść w nasze pole karne, jednak dobrze ustawiona defensywa Pasów blokuje te próby w okolicy środka pola.
  • 41'
    Goście wznawiają od środka.
  • 40'
    Dryblingiem w pole karne wkrada się Patryk Zaucha, który jednak ma bardzo mało miejsca na oddanie strzału. Piłka zostaje wystawiona Michałowi Wiśniewskiemu, który precyzyjnym uderzeniem w długi róg podwyższa nasze prowadzenie.
  • 40'
    Szybko wznawiają gracze Korony, przy linii środkowej wrzuca Skiba.
  • 39'
    Nieckarz próbuje prostopadłego dogrania, piłka wyekspediowana na aut przez Zauchę.
  • 38'
    Goście uspokajają grę, rozgrywając w linii defensywnej.
  • 37'
    Próba dogrania w pole karne przez Kamila Ogorzałego zostaje przerwana przez wślizg rywala. Szymon Kardyś czysto odbiera piłkę.
  • 36'
    Niecelne, dalekie dogranie Nieckarza, przechwytuje je Bracik.
  • 35'
    Ponownie zepchnięci do defensywy goście, szkoleniowiec rywali apeluje o wyższe wyjście do piłki.
  • 34'
    Wracamy do gry.
  • 33'
    Rozpoczyna się pierwsza przerwa na uzupełnienie płynów.
  • 32'
    Faul w ataku w wykonaniu Filipa Piszczka, piłka ponownie przyznana rywalom na ich własnej połowie.
  • 31'
    Rozegranie finalnie okazuje się niecelne, piłka ląduje na aucie bramkowym. Wznowi Pawlus.
  • 30'
    Rozgrywamy w trójkącie Rakoczy-Wiśniewski-Ogorzały, szukając miejsca na połowie rywala.
  • 29'
    Golkiper Pasów spokojnie wznawia grę, wybijając piłkę do przodu.
  • 28'
    Niecelne dogranie Skiby pod bramkę Adama Wilka, wznowi nasz bramkarz.
  • 27'
    Goście starają się o akcję zaczepną, bokiem boiska na rajd decyduje się Jaromir Skiba.
  • 26'
    Bezpośrednie uderzenie poszkodowanego Piszczka wybite przez golkipera rywali.
  • 25'
    Żółtą kartkę za to przewinienie ogląda Jakub Drozd.
  • 24'
    Faul
    Faulowany tuż przed linią pola karnego jest Filip Piszczek, mamy rzut wolny z bardzo niebezpiecznej pozycji!
  • 23'
    Kanach szybko przejmuje piłkę wprost spod nóg zaskoczonych gości, idziemy z szybką akcją.
  • 22'
    Gracze gości rozpoczynają od środka.
  • 21'
    Na rajd bokiem pola karnego decyduje się Michał Wiśniewski, uwalniając się spod opieki obrońców rywala. Prostopadłe dogranie po ziemi dociera do Michała Rakoczego, który strzałem z bliska wieńczy dzieło. Mamy prowadzenie!
  • 20'
    Stachera do Rakoczego, ten z obija swoim uderzeniem słupek bramki gości.
  • 19'
    Wciąż niewiele klarownych sytuacji pod bramką Pasów. Cracovia II wyraźnie przeważa, jednak utrzymuje się wynik remisowy.
  • 18'
    Dośrodkowanie na pole karne nie dociera do adresata, obrońcy rywala pierwsi przy piłce.
  • 17'
    Spóźnione wejście Kardysia przecina rajd Zauchy. Bez kartki, ale zyskujemy rzut wolny pod bramką rywala.
  • 16'
    Szybkie podanie Pawlusa do przodu, dobrze znajduje się Bracik - dogranie przecięte.
  • 15'
    Piłka w polu karnym trafia do Piszczka, ten uderza wprost w bramkarza.
  • 14'
    Dużo chęci w obydwu zespołach, jednak defensywy zarówno Pasów, jak i Korony, nie pozwalają na zbyt wiele.
  • 13'
    Gra przeniesiona do środka pola.
  • 12'
    Rozpędza się Karwacki, ale szybko znajdują się przy nim Bracik i Stachera. Bez zagrożenia pod naszą bramką.
  • 11'
    Golkiper Pasów ekspediuje piłkę niecelnie, futbolówka szybko trafia do Karola Nieckarza.
  • 10'
    Spokojna gra w obronie, wycofujemy do Adama Wilka.
  • 9'
    Maślany otrzymuje mocne podanie w środku pola, dogranie do Piątka jednak nieudane.
  • 8'
    Z dystansu, z narożnika pola karnego mierzy Wiśniewski, pika odbija się od jednego z obrońców rywala.
  • 7'
    Maślany próbuje uwolnić się z piłką, jednak dobrze pracuje Ogorzały, który przejmuje ją jeszcze na połowie rywali.
  • 6'
    Pierwsze minuty z optyczną przewagą Cracovii II, jednak bez dobrych sytuacji bramkowych.
  • 5'
    Bokiem boiska akcję prowadzi Wiśniewski, rzeszowianie wybijają wślizgiem na aut.
  • 4'
    Daleko, przed siebie Maślany, piłka trafia do Ziemnika.
  • 3'
    Wycofujemy do defensywy, piłkę po obwodzie koła środkowego rozgrywa Krystian Bracik.
  • 2'
    Podchodzimy pod bramkę Korony, jednak umiejętnie bronią się goście, nie dopuszczając do dośrodkowania.
  • 1'
    Gramy, Pasy od środka!
  • 12:57
    Obydwa zespoły wychodzą na murawę, za chwilę zaczynamy!
  • 12:45

W takim składzie zagra dziś zespół Trenera Piotra Gizy!

• 12:30
    Witamy z Cracovia Training Center! Przed nami mecz 6. kolejki rozgrywek III ligi, w którym rezerwy Pasów zagrają z Koroną Rzeszów. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej.