25-09-2021 15:00
Cracovia II Cracovia II
Mecz zakończony Wynik meczu: 3 : 0
Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska
  • UWAGA: WYNIK MECZU, FORMALNIE ZAKOŃCZONEGO STANEM 2:1, ZWERYFIKOWANO NA 3:0 W ZWIĄZKU Z GRĄ NIEUPRAWNIONEGO ZAWODNIKA GOŚCI.
  • Koniec meczu
  • 90'
    Replace
    Druga zmiana w wykonaniu trenera Piotra Gizy.
  • 90'
    Replace
    Bociek zastępuje Piszczka.
  • 90'
    Sędzia dolicza 2 minuty do regulaminowego czasu gry.
  • 88'
    Dośrodkowanie na nasze pole karne, o piłkę z napastnikiem gości walczył Piszczek, który nie tylko wybił piłkę ale również dał się sfaulować rywalowi. Spokojnie we własnym polu karnym wznowi grę Wilk.
  • 87'
    Kolejna indywidualna akcja Stachery lewą stroną boiska. Tym razem czysto interweniuje prawy obrońca Podlasia.
  • 85'
    Faul Mierzwińskiego na Stacherze, który urwał się rywalowi. Ten niemal rozerwał jego koszulkę w trakcie próby pościgu. Wolny dla Pasów.
  • 83'
    Podanie po ziemi w pole karne Pasów. Napastnik gości oddaje strzał ale świetną interwencją popisał się Wilk, który uratował swój zespół przed stratą bramki. Rożny dla Podlasia.
  • 82'
    Świetna dwójkowa akcja Rubio z Piszczkiem, który wybiegł na wolne pole po podaniu Hiszpana. Przy próbie dośrodkowania poślizgnął się i piłka opuściła plac gry.
  • 80'
    Ależ blisko zdobycia bramki był teraz Patryk Zaucha, który minął bramkarza. Niestety kąt, z którego musiał uderzać był zbyt ostry i piłka trafiła w boczną siatkę.
  • 78'
    Replace
    Pierwsza zmiana w drużynie Podlasia.
  • 76'
    Rubio cofa się do rozegrania i postanawia zmienić ciężar gry podając do niepilnowanego Stachery. Ten próbuje dorzucić piłkę na pole karne ale zostaje zablokowany przez obrońcę.
  • 74'
    Dośrodkowanie Zauchy w kierunku Wiśniewskiego, który był przytrzymywany przez rywala. Sędzia nie pokazał na 11 metr mimo protestów naszych piłkarzy.
  • 73'
    Na boisku od dłuższej chwili leży pomocnik Podlasia. Stachera zlitował się i wybił piłkę w aut mimo dobrze zapowiadającej się akcji Pasów.
  • 70'
    Inicjatywę chwilowo przejęli goście, którzy serią krótkich podań próbują przejść naszą linie obrony. Dobrze jednak ustawiają się podopieczni Piotra Gizy, którzy skutecznie uniemożliwiają oddanie strzału rywalom.
  • 69'
    Corner kick
    Pewnie piłkę łapie Wilk, który dalekim podaniem poszukał Piszczka.
  • 68'
    Strzał zza pola karnego Podlasia zablokował Bracik. Piłka wypada na rzut rożny.
  • 66'
    Corner kick
    Piłkę w narożniku ustawił Wojczuk, którego dośrodkowanie co prawda znalazło adresata, ale jego strzał głową okazał się być bardzo niecelny. Od bramki Wilk.
  • 65'
    Akcja prawym skrzydłem Ożóga spaliła na panewce, zawodnik Cracovii chciał jeszcze wywalczyć aut dla swojej drużyny ale piłka odbita od rywala trafiła z powrotem w jego nogi. Aut dla gości.
  • 63'
    Free kick
    Wrzutka Podlasia, do piłki dopada Piszczek, który oddalił zagrożenie od własnej bramki.
  • 61'
    Faul
    Kontratak gości zduszony w zarodku przez Rubio, który zdecydował się na faul taktyczny w okolicach środka boiska.
  • 60'
    Faul
    Urwał się obrońcom Zaucha. Bramkarz rywali rzucił się pod nogi skrzydłowego Cracovii i sędzia odgwizdał faul. Grę wznowią goście.
  • 59'
    Dryblował Rubio, który szukał kontaktu z przeciwnikiem. Sędzia nie odgwizdał faulu, który sygnalizowali piłkarze Cracovii.
  • 57'
    Znów długimi fragmentami rozgrywają Pasy, które wyraźnie dominują w tym spotkaniu.
  • 56'
    Faul
    Ożóg walczy o górną piłkę. Sędzia sygnalizuje iż był nieprzepisowo popychany przez rywala.
  • 56'
    Piękne podanie Ożóga w stronę wybiegającego na wolne pole Piszczka. Napastnik Pasów próbował uderzać ale został zablokowany przez dobrze ustawionego obrońcę.
  • 54'
    Mocne podanie w kierunku Zauchy, niestety Patryk nie zdążył do piłki, która opuściła plac gry.
  • 53'
    Corner kick
    Słabe dośrodkowanie na bliższy słupek w wykonaniu gości. Stachera pewnie wybija piłkę po za boisko.
  • 52'
    Faul
    Faul na Ziemniku w środkowej strefie boiska.
  • 51'
    Pierwszy od dłuższego czasu strzał gości. Piłka mija bramkę Wilka o dobre 5 metrów.
  • 50'
    W ofensywnej akcji Bracik, który przedryblował dwóch rywali i oddał mocny strzał z dystansu. Piłka niestety nie napotkała światła bramki.
  • 49'
    Podanie piętką Rubio do wbiegającego w pole karne Zauchy. Wślizgiem przerywa akcję obrońca gości.
  • 47'
    Przejęcie Kanacha w środkowej strefie boiska.
  • 46'
    Spokojnie od tyłu budujemy pierwszą akcję w drugiej połowie.
  • Początek drugiej połowy
  • Koniec pierwszej połowy
  • 45'
    Goal
    Rubio pokonuje bramkarza gości strzałem z 30 metrów!!! Sędzia zaraz po golu zakończył pierwszą połowę. Do szatni schodzimy prowadząc 2:1!
  • 44'
    Corner kick
    Mocne dośrodkowanie w kierunku Bracika. Niestety starcie w powietrzu wygrywają goście, którzy wybijają piłkę w kierunku swojego napastnika.
  • 44'
    Wiśniewski przebiegł dobre 30 metrów lewą stroną boiska. Zdecydował się kończyć tę akcję sam, bramkarz interweniuje i paruje piłkę na rzut rożny.
  • 43'
    Corner kick
    Dośrodkowanie gości na pole karne Pasów. Rywale oddają strzał, który został zablokowany przez Bracika. Gracze Podlasia sygnalizują zagranie ręką ale sędzia pozostaje niewzruszony.
  • 40'
    Zamieszanie w polu karnym gości. Kanach znajduje niepilnowanego Zauchę, który oddaje finezyjny strzał lewą nogą w kierunku dalszego słupka. Piłka mija bramkę o milimetry.
  • 39'
    Wrzutka Mierzwińskiego na nasze pole karne, kolejna pewna interwencja Ziemnika. Z kontrą rusza Cracovia.
  • 38'
    Faul
    Mądrze zastawił się Kanach, wymuszając tym samym faul. Rzut wolny dla Pasów.
  • 36'
    Goal
    Bardzo szybka odpowiedź w wykonaniu rezerw Cracovii! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę głową do bramki skierował Filip Piszczek.
  • 33'
    Goal
    Ależ bramka gości. Strzałem popisał się Wojczuk, który potężnym strzałem z dystansu nie dał szans Wilkowi. 0:1 dla gości.
  • 32'
    Od kilku minut w posiadaniu piłki Cracovia, która rozgrywając piłkę w poprzek boiska zmusza rywali do biegania za piłką.
  • 30'
    Górna piłka w kierunku Mierzwińskiego, dobrze rozczytał to Stachera, który podał głową do Wilka.
  • 28'
    Zaucha podaje do Rubio, który wyszedł sam na sam z bramkarzem, niestety strzał zatrzymał się na słupku. Zapachniało golem!
  • 27'
    Free kick
    Zaucha wrzuca piłkę w pole karne Podlasia. Obrońcy wybijają piłkę wprost pod nogi naszych zawodników, którzy będą kontynuowali grę w ataku pozycyjnym.
  • 26'
    Corner kick
    Bracik wybija piłkę, która trafia pod nogi Rubio. Kontra Pasów zatrzymana faulem.
  • 26'
    Pojedynek Stachery z Andrzejukiem blisko naszego pola karnego. Górą nasz obrońca, który wybił piłkę na rzut rożny.
  • 23'
    Corner kick
    Ależ to by była bramka! Rubio bezpośrednio z rzutu rożnego decyduje się na strzał. Piłka obija poprzeczkę i opuszcza plac gry.
  • 23'
    Świetna akcja Zauchy lewą stroną boiska. Szukał dograniem Piszczka, w ostatniej chwili połapał się w tym obrońca, który wybił piłkę na rzut rożny.
  • 21'
    Prostopadła piłka w kierunku Piszczka, niestety Filip nie zdążył do piłki, która opuściła boisko.
  • 20'
    Górna piłka w kierunku Ożóga, pomocnik Pasów świetnie przyjął piłkę klatką i uspokoił sytuację oddając piłkę Bracikowi. Zbudujemy akcję od tyłu.
  • 18'
    Faul
    Rubio postanowił minąć rywala sztuczką techniczną. Ten wyraźnie poirytowany sprowadza go do parteru. Sędzia użył gwizdka i upomniał lewego obrońcę rywali.
  • 16'
    Faul
    Starcie Piszczka z Salakiem w powietrzu. Sędzia sygnalizuje faul naszego napastnika.
  • 14'
    Zaucha odbiera piłkę prawemu obrońcy rywali. Indywidualny rajd przynosi nam wyrzut z autu na wysokości pola karnego gości.
  • 13'
    Corner kick
    Próba strzału nożycami nie wyszła kompletnie napastnikowi Podlasia. Piłka szybuje dobre 20 metrów ponad bramką Wilka.
  • 12'
    Ziemnik przecina wślizgiem podanie skierowane w nasze pole karne. Rzut rożny dla gości.
  • 11'
    Kanach decyduje się na crossowe zagranie w kierunku Piszczka, ten minimalnie spóźniony dał się uprzedzić obrońcy w walce o bezpańską piłkę.
  • 10'
    Tracimy piłkę podczas próby przedarcia się lewym skrzydłem. Podlasie poczuło swoją szansę i zdecydowało się na długie zagranie w kierunku skrzydłowego. Jego dośrodkowanie przerwał Bracik, który wybił piłkę na aut.
  • 9'
    Uspokoił grę Wiśniewski, który dryblingiem wydostał się spod pressingu rywali. W ataku pozycyjnym Pasy.
  • 8'
    Salak szukał długim podaniem napastnika gości, piłka zagrana za mocno opuściła boisko.
  • 6'
    Wysoki pressing Piszczka zmusił rywala do panicznego wybicia piłki na aut.
  • 5'
    Dośrodkowanie rywali na pole karne Wilka zostało zwieńczone strzałem głową wysoko ponad bramką. Grę wznowi Cracovia.
  • 3'
    Faul
    Bracik przerywa dobrze zapowiadającą się akcję rywali faulem taktycznym w środkowej strefie boiska.
  • 2'
    Corner kick
    Dośrodkowanie Supryna zostało przecięte przez obrońców rywali. W posiadaniu wciąż Pasy.
  • Początek meczu
  • 14:42
  • 14:42
    Witamy na relacji live z meczu Cracovia II vs Podlasie Biała Podlaska!. Początek już o godz. 15:00!