Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa
  • 90+4'
    Arbiter zakończył dzisiejsze spotkanie. Pokonujemy zespół Sokoła Sieniawa 3:0.
  • 90+3'
    Z rzutu wolnego uderzał Michał Stachera, ale jego strzał bez problemu wyłapuje bramkarz gości.
  • 90+1'
    Boisko opuścił także Michał Wiśniewski, a na placu gry zameldował się Jakub Góralczyk.
  • 90+1'
    Zmiana w Cracovii. Rubio zostaje zmieniony przez Krzysztofa Boćka.
  • 90'
    Do regulaminowego czasu gry arbiter dolicza 4 minuty.
  • 88'
    Bardzo dobre uderzenie Rubio, jednak minimalnie niecelne i piłka wylądowała na poprzeczce.
  • 87'
    Zmiana w zespole Pasów. Na boisku w miejsce Daniela Pika pojawia się Kacper Nowicki.
  • 86'
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego pewnie łapie Adam Wilk.
  • 84'
    Zmiana w zespole gości. Adriana Wójcika zmienia Eryk Kunicki.
  • 83'
    Faul Radosława Kanacha i z rzutu wolnego w środkowej częsci boiska wznowią goście.
  • 82'
    W świetnej okazji znalazł się Rubio, który niepilnowany doszedł do dośrodkowania z bocznej strefy boiska. Uderzenie naszego napastnika było jednak zbyt lekkie i piłkę łapie bramkarz.
  • 80'
    Dobre dogranie Rubio do Patryka Zauchy, ale strzał pomocnika Cracovii przelatuje nad bramką gości.
  • 78'
    Czwarta zmiana w zespole gości. Szymona Fereta zastępuje Maximilian Cetnarski.
  • 77'
    Świetny rajd skrzydłem Zauchy, zakończony jednak niedokładnym podaniem w pole karne.
  • 76'
    Dobre zagranie do Rubio, ale napastnik Pasów znajdował się na minimalnym spalonym.
  • 74'
    W pole karne Cracovii próbował dostać się Oziębło, ale Bracik zabiera mu piłkę.
  • 72'
    Ostry faul w środku pola popełniony przez Jakuba Więcka. Sędzia wycenił to zagranie na żółty kartonik.
  • 70'
    Piłkę na skrzydle otrzymał Patryk Zaucha, ale pomocnik Cracovii poślizgnął się i stracił futbolówkę.
  • 68'
    Przerwa w grze. W polu karnym Sokoła leży obrońca zespołu gości - Bartosz Grasza.
  • 66'
    Dwa rzuty rożne z rzędu dla ekipy Pasów, ale bez zagrożenia pod bramką Sokoła.
  • 65'
    Świetny strzał Ożóga z prawie 30 metrów. Bramkarz Sokoła z problemami wybija na rzut rożny.
  • 63'
    Kolejna dobra akcja Pasów. Strzałem z woleja piłkę w siatce próbował umieścić Wiśniewski, ale Korziewicz pewnie złapał futbolówkę.
  • 61'
    Dośrodkowanie Ożóga, wykonane po rzucie rożnym, wybijają goście.
  • 60'
    Z lewego skrzydła dośrodkowywał Mateusz Supryn, jednak za mocno.
  • 59'
    Żółtą kartką ukarany zostaje zawodnik gości - Mateusz Gdowik.
  • 57'
    Strzał Michała Wiśniewskiego, oddany po składnej akcji Pasów, pewnie łapie bramkarz Sokoła.
  • 55'
    Boisko opuścił także Kacper Rączka. W jego miejsce na placu gry melduje się Dominik Pikiel.
  • 53'
    Kolejna zmiana w zespole gości. Boisko opuszcza Wiktor Rękas, a zastępuje go Wojciech Kos.
  • 50'
    Żółtą kartką ukarany skrzydłowy Cracovii - Michał Wiśniewski.
  • 48'
    Prowadzimy już 3:0! Bramkę po strzale z pierwszej piłki zdobywa Radosław Kanach.
  • 46'
    Zmiana w zespole gości. Bartosza Tłuczka zmienia Jakub Więcek.
  • POCZĄTEK DRUGIEJ POŁOWY
  • KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY
  • 44'
    Mamy kolejną bramkę dla Pasów! Podwyższenie zespołowi Piotra Gizy daje Patryk Zaucha!
  • 39'
    Dobre minuty w wykonaniu zespołu Pasów, który zamknął drużynę gości na własnej połowie.
  • 35'
    Mamy pierwszą bramkę dla Cracovii! Gola dla Pasów po strzale głową zdobył Daniel Pik!
  • 31'
    Blisko szczęścia zespół Cracovii II. Centymetrów zabrakło Pikowi, by dojść do dośrodkowania z lewego skrzydła i uderzeniem głową sfinalizować akcję Pasów.
  • 29'
    Groźnie teraz pod naszą bramką. Po dobrej akcji Wójcika swoją okazję miał Kaczynski, jednak za daleko wypuścił sobie piłkę i sfaulował Bracika.
  • 27'
    Czwarty rzut rożny wykonany przez zespół trenera Piotra Gizy - na razie bez efektu w postaci gola.
  • 26'
    W polu karnym Cracovii dobrze odnalazł się Adrian Wójcik, jednak nieczysto trafił w piłkę. Od bramki zacznie Adam Wilk.
  • 24'
    Strzał z dystansu oddany przez Radosława Kanacha przelatuje w odległości metra od lewego słupka bramki Sokoła.
  • 22'
    Zamieszanie w polu karnym gości po kolejnym dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Niestety, bez przełożenia na okazję strzelecką.
  • 20'
    Niecelne podanie na skrzydło do Daniela Pika i od autu rozpoczną goście.
  • 19'
    W polu karnym przeciwnika upadał Rubio - zdaniem sędziego jednak bez faulu.
  • 18'
    Akcja Sokoła lewą stroną boiska. Dośrodkowanie Szymona Fereta pewnie łapie Adam Wilk.
  • 16'
    Groźny strzał, tym razem w wykonaniu Rubio, który przed oddaniem uderzenia świetnie obrocił się w polu karnym Sokoła.
  • 13'
    Płaskie dośrodkowanie z rzutu rożnego bez problemu wybite przez defensora Sokoła.
  • 10'
    Kolejny atak Pasów i kolejna świetna interwencja Korziewicza. Ponownie piłkę w siatce próbował umieścić Ożóg i ponownie tylko rzut rożny.
  • 9'
    Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, piłka zdaniem arbitra opuściła linię końcową boiska.
  • 8'
    Dobry strzał zza pola karnego w wykonaniu Roberta Ożóga. Po interwencji bramkarza Sokoła, Pasy ropoczną od rzutu rożnego.
  • 6'
    Dobra piłka za plecy obrónców kierowana do Rubio, jednak napastnik zespołu Pasów wygonił się z pola karnego.
  • 4'
    Prawą stroną boiska przedzierał się Stachera, ale został zablokowany przez obrońcę gości.
  • 2'
    Agresywnie rozpoczęli zawodnicy gości. Po dwóch minutach po stronie przyjezdnych mamy już 3 faule.
  • 1'
    Od środka rozpoczęła drużyna Sokoła.
  • 12:42
  • 11:30
    Witamy na relacji live z dzisiejszego starcia Cracovii II z zespołem Sokoła Sieniawa. Początek meczu o godzinie 13:00. Transmisja spotkania będzie realizowana na klubowym kanale YouTube, a dodatkowo najważniejsze wydarzenia będą opisywane na twitterze Akademii Cracovii (@AkademiaCTC).