Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego
Mecz zakończony Wynik meczu: 1 : 0
Raków Częstochowa Raków Częstochowa
  • 90+6'
    Ostatni gwizdek sędziego! Przerywamy serię 11. meczów bez porażki drużyny z Częstochowy po fenomenalnej bramce Otara Kakabadze.
  • 90+6'
    Groźnie po stałym fragmencie uderzał Lederman, ale Niemczycki ratuje Cracovię przed utratą bramki!
  • 90+6'
    Dobra interwencja Amersfoorta i Raków będzie miał rzut rożny.
  • 90+4'
    Zagotowało się teraz pod bramką Rakowa! Bliski zdobycia drugiej bramki był Otar Kakabadze, ale świetnie interweniował Kovacević.
  • 90+3'
    Groźna próba Ledermana, ale znów pewna interwencja Niemczyckiego.
  • 92'
    Żółtą kartką za faul taktyczny ukarany Filip Piszczek.
  • 90+1'
    Sygnalizowali zagranie ręką Jugasa piłkarze Rakowa, jednak sędzia nie zdecydował się wskazać na 11. metr.
  • 90'
    Do regulaminowego czasu gry sędzia dolicza 6 minut.
  • 88'
    Przerwa w grze spowodowana urazem Mateja Rodina.
  • 87'
    Strzał Ledermana, ponownie jednak pewnie Niemczycki.
  • 85'
    Zmiana w zespole Pasów. Michala Siplaka zastępuje Jakub Jugas.
  • 84'
    Wychodzili w przewadze zawodnicy Pasów, ale Niewulis powstrzymał Myszora.
  • 82'
    Czwarta zmiana w Rakowie. Boisko opuścił Ivi Lopez, a w jego miejsce na placu gry pojawia się Alexandre Guedes.
  • 80'
    Dobrze wygląda Cracovia po zdobyciu bramki. Tym razem świetna próba Filipa Piszczka, ale bardzo dobrze broni Kovacević.
  • 76'
    Trener Papszun decyduje się także na wpuszczenie Gvilii w miejsce Sturgeona.
  • 75'
    Boisko opuszcza również Patryk Kun, a w jego miejsce Jakub Arak.
  • 74'
    Zmiana w Rakowie. Poletanovicia zastępuje Wdowiak.
  • 71'
    Kolejna świetna akcja Pasów! Dobre dogranie w pole karne Rakowa, ale centymetrów brakło Piszczkowi, by dojść do piłki.
  • 69'
    ALEEEŻ GOL! OTAR KAKABADZE! Cóż za strzał Gruzina! Prowadzimy 1:0!
  • 66'
    Patryk Kun z daleka- uderzenie pomocnika Rakowa przelatuje jednak nad bramką.
  • 65'
    Rozkręca się ekipa Pasów. Dobry atak prawą stroną, ale strzał Myszora zablokowany.
  • 64'
    Dobre podanie otrzymał Piszczek, lecz został powstrzymany przez Niewulisa.
  • 62'
    Boisko opuszcza także Rakoczy, a w jego miejsce Kakabadze.
  • 61'
    Zmiana w zespole Pasów. Floriana Loshaja zastępuje Jakub Myszor.
  • 59'
    Niepilnowany w polu karnym Cracovii znajdował się Ivi Lopez, ale jego strzał przeleciał obok słupka bramki Niemczyckiego.
  • 58'
    Szukał Rakoczy okazji do oddania strzału swoją lewą nogą, jednak został zablokowany.
  • 55'
    Piłkarze Rakowa sugerowali zagranie piłki ręką w polu karnym Cracovii, ale zdaniem sędziego Michal Siplak nie przekroczył przepisów.
  • 54'
    Jak na razie w drugiej połowie jesteśmy świadkami meczu walki. Spotkanie toczy się głównie w środkowej strefie boiska, a nieliczne momenty płynnej gry są przerywane faulami.
  • 51'
    Sylwester Lusiusz zastępuje Karola Knapa.
  • 51'
    Z rzutu wolnego dośrodkowywał Ivi Lopez, ale piłka przeleciała wysoko nad wszystkimi zawodnikami i od bramki rozpocznie Karol Niemczycki.
  • 49'
    Techniczna próba Patryka Kuna, ale pomocnik Rakowa minimalnie się pomylił.
  • 47'
    Uderzenie na bramkę Rakowa w wykonaniu Kamila Pestki, ale piłka przelatuje wysoko nad bramką Rakowa.
  • Początek II połowy
  • 21:36
    Piłkarze są już na boisku - za chwilę drugie 45 minut.
  • Koniec I połowy
  • 40+5'
    Kolejna akcja Rakowa zakończona niecelnym zagraniem i sędzia Frankowski oznajmia o końcu pierwszej połowy. Po przerwie liczymy na lepsze 45 minut w wykonaniu Pasów.
  • 40+3'
    Niecelne dogranie do Lopeza i od bramki Niemczycki.
  • 45+1'
    Seria dośrodkowań w pole karne Pasów, ale bez przełożenia na okazje strzeleckie dla zespołu z Częstochowy.
  • 45'
    Do pierwszej części spotkania sędzia Frankowski dolicza 5 minut.
  • 44'
    Nie klei się na razie gra podopiecznym trenera Zielińskiego. Kolejne nieprzepisowe zagranie Pelle van Amersfoorta i Raków rozpoczyna od rzutu wolnego na własnej połowie.
  • 42'
    Akcja prawą stroną Tudora, który dograł do Lopeza, ale Hiszpan niecelnie.
  • 40'
    Próbował lewą stroną van Amersfoort, ale Holender powstrzymany i w konsekwencji rzut wolny dla Rakowa.
  • 39'
    Kontuzjowanego Alvareza zastępuje Filip Piszczek.
  • 36'
    Płaskie uderzenie zza pola karnego na bramkę Pasów oddawał Ivi Lopez, ale kolejna dobra interwencja Niemczyckiego.
  • 34'
    Po rzucie rożnym do strzału doszedł Andrzej Niewulis, ale jego uderzenie przeleciało daleko od bramki Niemczyckiego.
  • 33'
    Groźne dośrodkowanie w pole karne, ale na rzut rożny wybija Pelle.
  • 32'
    Faul Hanki przy bocznej linii boiska i będziemy mieli rzut wolny dla Rakowa.
  • 31'
    Przedzierał się w polu karnym Cracovii Ivi Lopez, ale dobrze powstrzymany przez defensorów Pasów.
  • 29'
    Przerwa w grze - na boisku leży Karol Knap.
  • 27'
    Żółtą kartką za faul w bocznej strefie boiska ukarany Michal Siplak.
  • 26'
    Uderzenie na bramkę Niemczyckiego oddawał Musiolik, ale pewnie bramkarz Pasów.
  • 25'
    Powalany w środkowej strefie boiska był Musiolik i rzut wolny dla Rakowa.
  • 24'
    Wysoki pressing graczy Rakowa, ale dobrze radzą sobie z nim podopieczni trenera Zielińskiego i Cracovia rozpocznie od autu,
  • 22'
    Tym razem dośrodkowanie w wykonaniu Pasów, ale Pelle nie zdołał dojść do piłki kierowanej z prawego skrzydła.
  • 20'
    Dalekie dogranie w pole karne Cracovii, ale bardzo niecelne i piłkę łapie Niemczycki.
  • 18'
    Żóltą kartką za faul na Karolu Knapie ukarany Fran Tudor.
  • 15'
    Gorąco w polu karnym Cracovii. Rodin wślizgiem zahaczył oddającego strzał Patryka Kuna, ale sędzia Frankowski nakazuje grać dalej.
  • 14'
    Dobre podanie Knapa do Rakoczego, ale pomocnika Pasów uprzedza Niewulis.
  • 12'
    Dobrze z kontrą wychodził Marcos Alvarez, ale został nieprzepisowo zatrzymany przez Patryka Kuna, który za to zagranie został ukarany żółtą kartką.
  • 11'
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego wybija Pelle van Amersfoort.
  • 9'
    Kolejna groźna akcja Rakowa. Dogranie w pole karne Tudora na rzut rożny wybija Rodin. Niestety obrońca Pasów wpadł w Niemczyckiego i mamy przerwę w grze.
  • 7'
    Blisko szczęścia teraz piłkarze z Częstochowy. Dobre uderzenie z dystansu w wykonaniu Poletanovicia, jednak piłka przelatuje metr od słupka bramki Cracovii.
  • 5'
    Strzał z daleka Lopeza, jednak Niemczycki bez problemu łapie.
  • 4'
    Do dośrodkowania Knapa doszedł Rodin, ale sędzia dopatrzył się przewinienia przy próbie oddania strzału.
  • 3'
    Agresywnie rozpoczęli zawodnicy z Częstochowy. Tym razem faulowany Alvarez i będziemy mieli rzut wolny na 30. metrze od bramki Rakowa.
  • 1'
    Dobre rozegranie Pelle, ale dośrodkowanie Hancki pewnie łapie Kovacević.
  • 20:29
    Zawodnicy są już na murawie - za chwilę rozpoczynamy spotkanie!
  • 19:06
    Witamy na relacji tekstowej z meczu 15. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Cracovia podejmie dziś na własnym boisku zespół Rakowa Częstochowa. Początek spotkania już o godzinie 20:30!