Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego
Mecz zakończony Wynik meczu: 1 : 2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Bruk-Bet Termalica Nieciecza
  • 19:56
    Dziękujemy za śledzenie dzisiejszej relacji tekstowej. Następny mecz Cracovii już w niedzielę, kiedy podopieczni trenera Jacka Zielińskiego udadzą się do Zabrza na spotkanie z Górnikiem.
  • 90+3'
    Sędzia zagwizdał po raz ostatni. Przegrywamy z Bruk-Bet Termalicą 1:2 po dwóch bramkach Murisa Mešanovicia. Gola kontaktowego dla Pasów zdobył Florian Loshaj.
  • 90+2'
    Dobra szansa Balaja, który uderzył tylko w boczną siatkę.
  • 90+1'
    Dośrodkowanie w pole karne Bruk-Betu wybite przez Śpiewaka.
  • 90'
    Do regulaminowego czasu gry arbiter dolicza co najmniej trzy minuty.
  • 89'
    Ostatnia zmiana w zespole Termaliki - Nemanja Tekijaski zastępuje Michala Hubinka.
  • 86'
    Zagotowało się w polu karnym Cracovii, ale strzału nie zdołał oddać Maciej Ambrosiewicz.
  • 84'
    Żółtą kartkę za próbę wymuszenia rzutu karnego ogląda Bartłomiej Kukułowicz.
  • 83'
    Strzał głową van Amersfoorta mija słupek bramki naszych dzisiejszych rywali.
  • 81'
    Na boisku zobaczymy również Filipa Balaja, który zmienił Cornela Rapę.
  • 81'
    Zmiana w Pasach - Karol Knap zastępuje Michała Rakoczego.
  • 79'
    Groźne uderzenie MIchala Hubinka przelatuje minimalnie nad bramką Pasów.
  • 76'
    Zmiana w Bruk-Becie. Strzelca dwóch bramek - Murisa Mesanovicia, zastępuje Kacper Śpiewak.
  • 73'
    Kontratak drużyny gości zatrzymany przez Hebo Rasmussena, który świetnie interweniował we własnym polu karnym.
  • 70'
    Wysoki pressing stosowany przez Cracovię przynosi efekt - od kilku minut Bruk-Bet Termalica jest zamknięta na własnej połowie z trudem wymieniając podania w linii obronnej.
  • 67'
    Konoplyanka próbował uderzać z rzutu wolnego, ale przeniósł piłkę nad poprzeczką.
  • 65'
    Trzecia zmiana w Bruk-Bet Termalice Nieciecza. Maciej Ambrosiewicz pojawia się na boisku w miejsce Adama Radwańskiego.
  • 64'
    Kolejna zmiana w drużynie gości. Trener Latal zdecydował się zastąpić Dawida Kocyłę, Bartłomiejem Kukułowiczem.
  • 62'
    Zbyt mocne dośrodkowanie z rzutu rożnego w wykonaniu Hanki przelatuje nad polem karnym Bruk-Betu.
  • 60'
    Indywidualna akcja Rakoczego zatrzymana przez Grzybka i piłkarze Pasów wznowią od autu.
  • 57'
    Uderzenie Michała Rakoczego odbite przez Pavlyuchenko. Próba dobitki zatrzymana przez sędziego, który dopatrzył się spalonego.
  • 55'
    Dośrodkowanie w pole karne Cracovii wybite przez Mateja Rodina.
  • 52'
    Żółtą kartką ukarany piłkarz Bruk-Betu Termaliki - Artem Putivtsev.
  • 48'
    Gool kontaktowy dla Pasów! Florian Loshaj umieszcza piłkę w siatce po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i przegrywamy już tylko 1:2!
  • 46'
    Zmiana również w drużynie gości. Na placu gry pojawia się Samuel Stefanik, który zmienił Marcina Grabowskiego.
  • 46'
    Boisko opuścił również Jakub Myszor, w którego miejsce pojawił się Florian Loshaj.
  • 46'
    W przerwie szkoleniowiec Pasów decyduje się na pierwszą zmianę. Davida Jablonskiego zastępuje Evgenii Konoplyanka, dla którego jest to debiut w zespole Pasów.
  • Początek II połowy
  • Koniec I połowy
  • 45+3'
    Arbiter główny zakończył pierwszą część spotkania. Do przerwy przegrywamy z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza 0:2.
  • 45'
    Do regulaminowego czasu gry sędzia dolicza trzy minuty.
  • 45'
    Płaski strzał van Amersfoorta zza pola karnego pewnie złapany przez bramkarza Bruk-Betu.
  • 44'
    Po analizie wideo sędzia decyduje się uznać bramkę. Jej autorem Muris Mesanović, który po pięknej akcji zespołowej pokonał Karola Niemczyckiego po raz drugi.
  • 43'
    Piłka w siatce Cracovii, jednak sędzia dopatrzył się spalonego. Trwa analiza VAR.
  • 40'
    Pierwsza żółta kartka dla zawodników Cracovii. Kartką ukarany został David Jablonsky.
  • 39'
    Gol dla drużyny gości. Po dośrodkowaniu Radwańskiego piłkę głową do bramki Niemczyckiego kieruje Muris Mesanović.
  • 37'
    To powinno być prowadzenie dla Cracovii! W świetnej sytuacji w polu karnym Bruk-Betu znalazł się Cornel Rapa, ale rumuński zawodnik skierował piłkę obok słupka bramki Termaliki.
  • 36'
    Płaskie wycofanie piłki przed pole karne w wykonaniu Siplaka zatrzymane przez Biedrzyckiego.
  • 32'
    Kolejna żółta kartka dla zawodnika Bruk-Bet Termaliki. Tym razem kartonikiem ukarany Marcin Grabowski za faul na Sergiu Hance.
  • 31'
    Strzał z dystansu w wykonaniu Jakuba Myszora, jednak piłka uderzona przez naszego skrzydłowego przelatuje nad poprzeczką bramki Pavlyuchenko.
  • 29'
    Żółtą kartką za faul na Michale Siplaku ukarany Adam Radwański.
  • 26'
    Po dośrodkowaniu Hanki z rzutu rożnego piłkę wybijają defensorzy Niecieczy.
  • 23'
    Faul Cornela Rapy w bocznej strefie boiska i od rzutu wolnego wznowią goście.
  • 20'
    Kolejne dośrodkowanie w pole karne gości wybite przez Putivtseva.
  • 18'
    Indywidualna akcja Hebo Rasmussena zakończona niecelnym podaniem w kierunku Myszora.
  • 15'
    Rzut rożny dla Cracovii, ale bez przełożenia na zagrożenie pod bramką Termaliki.
  • 13'
    Akcja Pasów przerwana przez gwizdek sędziego. Zdaniem arbitra Otar Kakabadze w momencie podania znajdował się na pozycji spalonej.
  • 11'
    Piotr Wlazło faulowany przez Otara Kakabadze w środkowej strefie boiska.
  • 9'
    Pierwsza groźna akcja Cracovii - dośrodkowanie kierowane do Pelle van Amersfoorta zostało wybite przez Mateusza Grzybka.
  • 7'
    Zawodnicy Bruk-Betu próbowali dostać się pod pole karne Cracovii skrzydłem, ale akcja została powstrzymana przez Kakabadze.
  • 3'
    Pasy atakują lewą stroną boiska, w okolicach narożnika Myszor starł się z obrońcą Bruk-Betu. Górą piłkarz drużyny gości.
  • 2'
    Faul
    Pierwsza akcja gości zatrzymana jeszcze na ich własnej połowie. Do wysokiego pressingu wyszedł Pelle van Amersfoort, który przy próbie odbioru sfaulował rywala.
  • 1'
    Sędzia rozpoczął spotkanie przy ul. Kałuży!
  • 17:20

Podopieczni Jacka Zielińskiego rozpoczną dzisiejsze spotkanie w następującym zestawieniu:

• 17:00
    Witamy na relacji tekstowej z meczu 23. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Pasy podejmą dziś na własnym stadionie Bruk-Bet Termalicę Nieciecza. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 18:00!