Mecz zakończony Wynik meczu: 0 : 3
  • 13:49
    Sędzia zakończył to spotkanie. "Pasy" pokonują Czarnych Połaniec, 3-0!
  • 90+1'
    3 minuty doliczone do czasu gry!
  • 90'
    ... a Krystian Bociek zmienia Ziemnika
  • 90'
    Kolejne zmiany. Góralczyk zmienia Stacherę...
  • 89'
    ... a za Ozoga wszedł Krzysztof Bociek
  • 89'
    Podwójna zmiana w Cracovii II. Za Alvareza wchodzi Kwiatkowski...
  • 86'
    GOL NUMER TRZY! Damian Urban pokonuje bramkarza w swoim debiucie!
  • 79'
    Pierwsza zmiana w zespole "Pasów". Grzebieluch zmienia Nowickiego.
  • 78'
    Krępa fauluje w środku pola zbyt ostro i ogląda żółtą kartkę.
  • 76'
    ... a za Kramarza wchodzi Orzechowski
  • 76'
    Podwójna zmiana u gospodarzy. Za Wosia wchodzi Krępa ...
  • 74'
    Kanach uderza piłkę z 20. metra po ziemi. Bramkarz pewnie chwyta!
  • 71'
    DRUGA BRAMKA DLA "PASÓW"! Łukasz Ziemnik pokonuje bramkarza strzałem na lewy, dalszy słupek bramki!
  • 70'
    Urban wpadł z lewej strony w pole karne, próbował strzału, ale defensor zablokował tę okazję.
  • 68'
    Druga zmiana u gospodarzy, Łąk zmienia Ferensa.
  • 66'
    Wrzutka z prawej strony na głowę Jodłowskiego. Zawodnik "Pasów" minimalnie pudłuje w polu karnym.
  • 64'
    Słupek! Gębalski marnuje rzut karny, kiedy celował w lewą stronę bramki!
  • 63'
    Penalty
    Faul Ziemnika w polu karnym i sędzia dyktuje rzut karny.
  • 62'
    Jodłowski zagrywa w uliczkę do Nowickiego, ale pomocnik "Pasów" pudłuje - piłka zmierza obok lewego słupka.
  • 59'
    Chwila przerwy w grze - problemy zdrowotne Pieńczaka na 40. metrze i sprzętowe Urbana.
  • 57'
    Nowicki ogląda żółty kartonik za faul na wysokości 30. metra na lewym skrzydle.
  • 55'
    Zmiana u gospodarzy. Za Krona wchodzi Mucha.
  • 52'
    GOL DLA CRACOVII! Ozóg pomknął lewą stroną boiska, minął kilku obrońców i na wysokości linii pola karnego wpakował piłkę do siatki przy prawym, bliższym słupku!
  • 48'
    Gębalski spróbował szczęścia z woleja prawą nogą na wysokości 18. metra. Napastnik gospodarzy nie wykorzystał jednak okazji.
  • 46'
    Wracamy do gry! Od środka zaczęły "Pasy"!
  • 45+1'
    1 minuta doliczona do czasu pierwszej połowy.
  • 41'
    Żółty kartonik pokazany trenerowi gospodarzy, Grzegorzowi Wciśle. To efekt dyskusji i negowania decyzji sędziego.
  • 37'
    Kramarz przymierzył zza pola karnego, ale jego finezyjny strzał mija prawy, dalszy słupek bramki.
  • 36'
    Ziemnik znalazł na prawej stronie Wiśniewskiego, podał do niego po ziemi na środek pola karnego, ale obrona gospodarzy wybija piłkę poza szesnasty metr.
  • 33'
    Bakowski minimalnie pudłuje głową obok lewego słupka po wrzutce z rzutu rożnego z prawej strony.
  • 33'
    Kolejne dośrodkowanie z prawego skrzydła w wykonaniu ekipy z Połańca - Pieńczak głową zażegnuje niebezpieczeństwo.
  • 28'
    Jodłowski strzelił z 18. metra z lewej strony boiska na dalszy słupek, ale piłka minęła konstrukcję bramki.
  • 27'
    Ostry faul Bażanta na Alvarezie na 26. metrze od bramki gospodarzy.
  • 23'
    Gębalski wpadł w pole karne po dobrym podaniu z 25. metra, ale jego strzał wślizgiem nie zaskoczył Wilka. Wcześniej nasz golkiper chwycił piłkę uderzoną głową w polu karnym po wrzutce z lewego narożnika boiska.
  • 21'
    Alvarez zatrzymywany w okolicy koła środkowego boiska przez Bażanta.
  • 20'
    Obrońcy Cracovii II raz za razem powstrzymują próby dośrodkowań na obu skrzydłach
  • 14'
    Dośrodkowanie z lewej strony w pole karne gospodarzy. Zabrakło centymetrów, by dopadł do niej Kanach.
  • 13'
    Wrzutka z rzutu rożnego zawodnika Czarnych w prawym narożniku. Futbolówka jednak wkręcona jest zbyt mocno i leci nad poprzeczkę.
  • 11'
    Faul Pieńczaka na 35. metrze. Na razie jednak sędzia wyłącznie upomina naszego zawodnika.
  • 7'
    Wysoki pressing drużyny gospodarzy. Mocno utrudniają oni wyjście z akcją za linię obrony.
  • 5'
    Jodłowski strzela zza pola karnego, ale piłkę odbitą rykoszetem od obrońcy wyłapuje Wieczerzak.
  • 5'
    Agresywny początek meczu w wykonaniu Czarnych. Powstrzymują plany ekipy "Pasów" nie zawsze w czysty sposób.
  • 3'
    Gębalski ukarany żółtą kartką za faul w środku boiska.
  • 1'
    Gospodarze rozpoczęli mecz od środka! Zaczynamy!
  • 11:56
    Zawodnicy obu ekip w asyście trójki sędziowskiej z Panem Arturem Szelcem z Krosna wchodzą na plac gry. Za moment rozpoczynamy mecz!
  • 11:35

Oto ekipa, która wystawił w bój Trener Cracovii II, Piotr Giza:

• 11:32
    Już za pół godziny ekipa rezerw Cracovii rozpocznie swój pierwszy mecz w 2022 roku w ramach rozgrywek 3 Ligi. Zapraszamy na relację tekstową z tego wydarzenia!