Stadion Miejski w Mielcu
Stal Mielec Stal Mielec
Mecz zakończony Wynik meczu: 1 : 2
  • 20:07
    Koniec! Po ponad 100 minutach walki wygrywamy z mielecką Stalą! Kolejny mecz rozegramy 10 kwietnia przeciwko Warcie Poznań. Do zobaczenia!
  • 90+4'
    Gol dla Stali. Domański pakuje piłkę przy prawym słupku z rzutu karnego.
  • 90+3'
    Żółta kartka dla Rodina za faul w polu karnym na Czorbadżijskim.
  • 90+3'
    Penalty
    Po analizie VAR sędzia dopatrzył się faulu Rodina na Czorbadżijskim.
  • 90+1'
    Trwa analiza VAR pod kątem ewentualnego rzutu karnego dla Stali Mielec.
  • 90+1'
    Co najmniej 8 minut doliczonych do czasu drugiej połowy.
  • 90'
    Żółta kartka dla Flisa za faul w polu karnym Cracovii.
  • 86'
    ... a Lusiusz zmienia Knapa.
  • 86'
    "Pasy" dokonują kolejnych zmian. W miejsce Hanki wchodzi Rakoczy...
  • 85'
    Kolejna zmiana w Stali. Czorbadżijski zmienia Tomasiewicza.
  • 82'
    Kolejny żółty kartonik. Tym razem dla jednego z przedstawicieli sztabu szkoleniowego Cracovii.
  • 80'
    Ledwo co Siplak pojawił się na boisku, a obejrzał żółtą kartkę za dyskusję z arbitrem.
  • 80'
    Druga zmiana w Cracovii. Siplak zmienia Rivaldinho.
  • 78'
    Rapa ogląda żółtą kartkę za dyskusję z sędzią.
  • 78'
    Second yellow card
    Druga żółta kartka dla Kamila Pestki za faul na Żyrze.
  • 76'
    Żółty kartonik dla Kasperkiewicza za ostry faul na Hance w środkowej strefie boiska.
  • 71'
    W Stali Wrzesiński zmienia Steczyka.
  • 71'
    Zmiana w Cracovii. Van Amersfoort zastępuje Myszora.
  • 69'
    Ghita uderza z woleja zza pola karnego. Piłka szybuje ponad bramkę.
  • 63'
    ... a Domański wchodzi za Granlunda.
  • 63'
    Podwójna zmiana w Stali. Maj zmienia Sitka...
  • 60'
    Hanca szukał dośrodkowania z prawej strony. Dzięki sprytowi Rumuna mamy rzut rożny, bo piłka odbiła się od jednego z rywali.
  • 59'
    Steczyk powstrzymywany przez Rodina w środkowej strefie boiska.
  • 50'
    Pestka popędził lewą stroną boiska i strzelił zza pola karnego na dalszy, prawy słupek bramki. Futbolówka poleciała obok konstrukcji.
  • 18:49
    Koniec pierwszej połowy. Jak na razie prowadzimy z Mielecką Stalą, 2-0. Widzimy się po przerwie!
  • 45+1'
    2 minuty doliczone do czasu pierwszej połowy.
  • 44'
    Żółty kartonik dla Pestki za faul na Sitku.
  • 39'
    Ależ bomba Hebo zza pola karnego. Tylko efektowna parada Primela uratowała gospodarzy przed utratą kolejnej bramki.
  • 33'
    GOL! Hanca pokonuje bramkarza dobijając piłkę po obronionym przez Primela rzucie karnym.
  • 31'
    ... i Getingera.
  • 31'
    Żółte kartoniki dla Tomasiewicza...
  • 31'
    Penalty
    Rzut karny dla "Pasów"! Tomasiewicz powala Rapę w polu karnym!
  • 28'
    Myszor! Kapitalny strzał głową po dośrodkowaniu z prawej strony w wykonaniu Rapy. Primel intuicyjnie piąstkuje przed siebie.
  • 23'
    Rapa ofiarnie wybija piłkę głową na rzut rożny po wrzutce Getingera z rzutu wolnego.
  • 22'
    Zawada faulowany przed naszym polem karnym przez Hebo. Może być niebezpiecznie z rzutu wolnego.
  • 22'
    Hrosso chwyta piłkę po strzale w środek bramki zza pola karnego w wykonaniu Steczyka.
  • 21'
    Hanca dośrodkowuje z prawej strony po ziemi, ale Flis zażegnuje niebezpieczeństwo i wybija piłkę w aut.
  • 19'
    Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego z prawej strony zrobiło się ogromne zamieszanie pod naszą bramką. Zawada zbyt wysoko podniósł nogę w momencie strzału na bramkę i arbiter odgwizdał stały fragment gry dla "Pasów".
  • 19'
    Rivaldinho fauluje Flisa na prawym skrzydle pod bramką Cracovii. Mamy rzut wolny.
  • 11'
    Co za gol Kamila Pestki! Z lewej strony boiska posłał piłkę z kilkudziesięciu metrów, a piłka odbiła się od prawego słupka bramki i wpadła do siatki!
  • 9'
    Steczyk dośrodkowuje z lewego skrzydła, ale dzięki Rapie piłka opuszcza boisko i mamy rzut rożny.
  • 7'
    Sitek zbyt agresywnie atakuje Hrossę pod naszym polem karnym i mamy rzut wolny dla "Pasów".
  • 7'
    Rodin strzelił z woleja z kilkunastu metrów. Primel chwycił kozłującą piłkę.
  • 5'
    Rivaldinho pokusił się o strzał z prawego narożnika pola karnego, Primel jednak pewnie chwycił piłkę.
  • 3'
    W pierwszych minutach meczu oba zespoły starają się znaleźć sposób na opanowanie piłki na zaśnieżonej murawie.
  • 1'
    Mecz rozpoczęty. Od środka zaczęła Stal.
  • 17:57
    Obie ekipy w asyście ekipy sędziowskiej z Tomaszem Wajdą na czele wchodzą na plac gry. Za moment ruszamy, miejmy nadzieję, z wielkim piłkarskim widowiskiem!
  • 17:02

Oto ekipa, którą w bój wystawił trener "Pasów", Jacek Zieliński:

• 16:59
    Witamy wszystkich śledzących naszą relację "na żywo" ze spotkania PGE FKS Stal Mielec - Cracovia w ramach 27. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Pierwszy gwizdek Tomasza Wajdy o 18:00. Bądźcie z nami!