16-04-2022 12:00
Mecz zakończony Wynik meczu: 1 : 2
Avia Świdnik Avia Świdnik
  • 13:49
    Sędzia zakończył dzisiejszy mecz. Niestety, górą byli nasi rywale. Dziękujemy za uwagę i do zobaczenia w piątek, kiedy to na wyjeździe zmierzymy się ze Stalą Stalowa Wola.
  • 90+4'
    Ostatnia zmiana w Avii. W miejsce Białka wszedł Najda.
  • 90+1'
    Mykytyn fauluje przed naszym polem karnym, za co sędzia karze go żółtą kartkę.
  • 90+1'
    Co najmniej 5 minut doliczonych do czasu gry.
  • 88'
    Ożóg oddaje piękny strzał z okolic pola karnego, jednak golkiper gospodarzy popisuje się jeszcze piękniejszą paradą!
  • 86'
    ... a wchodzą Malisz i Krzysztof Bociek.
  • 86'
    Zmiany w Cracovii. Schodzą Jodłowski i Urban...
  • 85'
    Zółty kartonik dla Wilka.
  • 85'
    Białek mija Wilka i strzela na niemal pustą bramkę. Ziemnik jednak w porę wbiegł i wybił piłkę linii bramkowej.
  • 83'
    Zmiana w Avii. W miejsce Kuncy wchodzi Kovalonoks.
  • 82'
    Jodłowski szukał podania z lewej strony do kolegi z zespołu w polu karnym. Dobrzyński jednak zażegnał niebezpieczeństwo.
  • 76'
    W momencie schodzenia z boiska żółtą kartkę obejrzał jeszcze Zając.
  • 76'
    ... a wchodzą Perdun i Górka.
  • 76'
    Podwójna zmiana w Avii... Schodzą Zając i Poleszak...
  • 74'
    Świetna okazja Bały, który z kilku metrów mierzył w prawy, dalszy słupek bramki. Piłka jednak przeleciała minimalnie obok konstrukcji
  • 72'
    Kanach uderza piłkę z lewej strony pola karnego, a dobrze stojący obrońca blokuje tę próbę.
  • 70'
    Zmiana w ekipie "Pasów." Bała zastępuje Thiago.
  • 62'
    Jodłowski ponownie spróbował szczęścia z podobnej pozycji. Tym razem jednak strzał był niecelny,
  • 57'
    Świetna próba Jodłowskiego z prawej strony boiska. Golkiper gości ponownie wybija piłkę na rzut rożny.
  • 53'
    Urban! Mocny strzał z kilkunastu metrów z lewej strony pola karnego po podaniu od Thiago. Sobieszczyk wybija piłkę przed siebie.
  • 53'
    Zaucha pokusił się o strzał z pierwszej piłki z prawej strony przy polu karnym Avii, ale wyraźnie chybił obok prawego słupka.
  • 47'
    Thiago przytrzymywany za koszulkę przez Drozda w momencie wychodzenia na wolną pozycję. Zawodnik Avii ogląda za to żółtą kartkę.
  • 46'
    Druga połowa rozpoczęta! Od środka grę wznowili goście.
  • 12:44
    Sędzia zakończył pierwszą połowę. Do przerwy przegrywamy z ekipą ze Świdnika. Zapraszamy za kwadrans!
  • PRZERWA
  • 45+1'
    Maluga dośrodkowuje z prawej strony na głowę Poleszaka, ale Wilk paruje futbolówkę nad poprzeczkę.
  • 45+1'
    Co najmniej 1 minuta doliczona do czasu pierwszej połowy.
  • 43'
    Thiago trafia w mur, ale później udaje się jeszcze sprawić, by "Pasy" wykonywały rzut rożny z prawego narożnika.
  • 42'
    Kunca zatrzymuje przed własnym polem karnym rajd Ożoga i mamy rzut wolny z dogodnej pozycji.
  • 38'
    Ziemnik nieostrożnie próbował przyjąć zbyt daleko uciekającą piłkę i spowodował faul na rywalu, za co obejrzał pierwszą kartkę w tym meczu.
  • 34'
    Kanach oddaje strzał z 26. metra. Piłka jednak leci wysoko ponad bramkę Avii.
  • 28'
    Bramka dla Avii. Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła najwyżej do główki wyskoczył Kursa, który pokonał Wilka trafieniem przy prawym słupku bramki.
  • 22'
    Białek zbyt głęboko dośrodkowuje z prawego narożnika boiska.
  • 22'
    Gra po obu stronach nadal jest bardzo wyrównana. Obie drużyny szukają okazji do znalezienia luki w strefie obronnej rywali.
  • 13'
    Pewnie wykonany rzut karny przez Kanacha, który przymierzył przy prawym słupku bramki. Mamy remis!
  • 12'
    Penalty
    Jedenastka dla "Pasów"! Zaucha ostro sfaulowany w polu karnym Avii!
  • 11'
    Białek strzela przy lewym słupku z rzutu karnego i Avia obejmuje prowadzenie.
  • 9'
    Penalty
    Ziemnik zahacza Białka w naszym polu karnym i sędzia dyktuje jedenastkę.
  • 7'
    Białek strzela z rzutu wolnego, ale piłka uderza w boczną siatkę po prawej stronie bramki.
  • 6'
    Urban fauluje Zająca na prawy, skrzydle pod naszą bramką. Mamy rzut wolny.
  • 5'
    W pierwszych minutach gra głównie toczy się w środkowej strefie boiska.
  • 11:55
    Obie ekipy w asyście trójki sędziowskiej z Gerardem Gawronem na czele wchodzą na plac gry. Za moment zaczynamy mecz!
  • 11:10
    Witamy w relacji tekstowej "na żywo". Już o 12:00 ruszy spotkanie Rezerw z Avią Świdnik.