Po bardzo dobrym spotkaniu pokonujemy Zagłębie Lubin! Do zobaczenia w piątek, kiedy to zmierzymy się z Radomiakiem w Radomiu!
  • 90+5'
    Żółta kartka dla Starzyńskiego za atak na nogi van Amersfoorta.
  • 90+3'
    Żółty kartonik dla Żubrowskiego po ostrym faulu na Myszorze przed polem karnym gości.
  • 90+1'
    Paweł Malec dolicza co najmniej 5 minut do czasu meczu.
  • 90'
    Żółta kartka dla Lusiusza za faul na Starzyńskim
  • 90'
    Myszor podaje z prawego skrzydła po ziemi do van Amersfoorta. Holender jednak uderza zbyt lekko
  • 88'
    Podliński dostaje piłkę z prawej strony, strzela głową, ale pudłuje obok prawego słupka.
  • 86'
    Faul Sipl'aka na wybiegającym do kontry Szyszu i żółty kartonik dla zawodnika Pasów.
  • 84'
    Zmiana w Zagłębiu. Zajic zmienia Łakomego.
  • 82'
    Drybling Lusiusza w polu karnym i strzał z pola karnego. Piłka wędruje obok bramki po niedokładnym strzale.
  • 81'
    Zmiana w Cracovii. W miejsce Pestki wchodzi Sipl'ak.
  • 78'
    5549 osób jest dziś #NaStadionie przy ul. Kałuży 1!
  • 76'
    ... a schodzą Hanca i Rivaldinho.
  • 76'
    Kolejna podwójna zmiana w Cracovii. Wchodzą van Amersfoort i Kakabadze...
  • 73'
    Chodyna zatrzymuje kontrę Cracovii i kilkudziesięciometrowy rajd Rivaldinho na bramkę gości.
  • 71'
    ... a schodzą Daniel i Dieng.
  • 71'
    Podwójna zmiana w Zagłębiu. Wchodzą Starzyński i Podliński.
  • 69'
    ... a schodzą Knap i Konoplyanka.
  • 69'
    Podwójna zmiana w Cracovii. Na boisko wchodzą Myszor i Lusiusz...
  • 67'
    Zagranie z lewej strony od Konoplyanki. Do piłki dopada Rapa, ale Rumun strzela za lekko by pokonać Hładuna.
  • 65'
    Rajd w pole karne Rasmussena, ale jego strzał zostaje zablokowany przez gracza Zagłębia.
  • 65'
    Hrosso łapie piłkę po dośrodkowaniu z prawej strony Pieńki.
  • 63'
    ... za Dolezala wchodzi zaś Szysz.
  • 63'
    Zmiana w Zagłębiu. W miejsce Poręby wchodzi Pieńko...
  • 62'
    Żółta kartka dla Hanki za faul na Łakomym w środku pola.
  • 60'
    Chancellor pokusił się o strzał głową w naszym polu karnym, ale defensorzy Pasów zablokowali tę próbę.
  • 56'
    Chodyna uderzył potężnie z 25. metra. Piłka minimalnie przeleciała ponad poprzeczkę bramki.
  • 55'
    Poręba uderza łokciem w głowę Hanki, za co ogląda żółty kartonik.
  • 53'
    Łakomy strzela z woleja z ponad 20 metrów, ale tylko rykoszet od jednego z naszych obrońców uratował Pasy przed stratą gola.
  • 52'
    Pestka spróbował mocnego strzału zza pola karnego. Piłka poleciała jednak wysoko ponad poprzeczkę.
  • 49'
    Hładun łapie piłkę po bardzo ładnym strzale Rivaldinho.
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę. Od środka Cracovia!
  • 13:17
    Paweł Malec zakończył pierwszą połowę. Do przerwy prowadzimy po kapitalnej bramce Kamila Pestki. Do zobaczenia po przerwie!
  • PRZERWA
  • 37'
    Hanca wrzuca piłkę z prawej strony do Knapa, ale nasz zawodnik z numerem 20 strzałem z powietrza trafia w Hładuna.
  • 35'
    Świetna akcja pomiędzy Knapem, Rapą i Rivaldinho. Pierwszy podał do Rumuna na wolne pole na prawym skrzydłem, zaś Cornel podał po ziemi do uderzającego wślizgiem Brazylijczyka. Piłka jednak zmierza obok prawego słupka.
  • 34'
    Jablonsky zatrzymuje rajd z lewej strony Daniela. Mamy rzut rożny!
  • 23'
    Hanca strzela zza pola karnego, ale piłka zmierza obok prawego słupka bramki.
  • 13'
    Rivaldinho strzela z ostrego kąta z prawej strony pola karnego. Hładun jednak tym razem chwyta piłkę.
  • 13'
    Dieng wrzuca z lewego skrzydła na głowę Poręby, ale Hrosso pewnie chwyta futbolówkę strzeloną z kilku metrów.
  • 8'
    GOL DLA PASÓW! Kamil Pestka kapitalnie przymierzył z woleja z lewej strony i strzałem przy prawym, dalszym słupku bramki pokonał Hładuna!
  • 3'
    Zamieszanie w polu karnym Zagłębia, po wrzutce z lewego skrzydła do piłki dopadł Hanca, jednak Rumun źle przymierzył z woleja i obrońcy zdołali wybić piłkę.
  • 12:28
    Obie ekipy w asyście zespołu sędziowskiego z Pawłem Malcem na czele wchodzą na boisko. Za moment ruszamy!
  • 11:36
    Witamy w naszej relacji tekstowej "na żywo"! Dziś "Pasy" podejmą Zagłębie Lubin. Zaczynamy o 12:30!