30-04-2022 17:00
Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska
Mecz zakończony Wynik meczu: 0 : 6
  • 18:46
    Koniec meczu! "Pasy" wysoko pokonały ekipę Podlasia Biała Podlaska! Do zobaczenia w przyszłą sobotę na spotkaniu z Podhalem Nowy Targ i podczas jutrzejszych 203. Wielkich Derbów Krakowa!
  • KONIEC
  • 88'
    Kolejna bramka dla "Pasów"! Michał Stachera posłał bombę przy lewym słupku i pokonał bramkarza.
  • 83'
    ... a weszli na nie Kwiatkowski i Góralczyk.
  • 83'
    Ostatnie dwie zmiany w ekipie "Pasów". Z boiska zeszli Kmita i Ziemnik...
  • 79'
    Piąta bramka dla Cracovii II! Grzebieluch z najbliższej odległości pokonuje bramkarza po podaniu z lewej strony od Krzysztofa Boćka!
  • 78'
    Ostry faul Ożoga w środku pola, za co arbiter karze go żółtą kartką.
  • 76'
    ... a wchodzą Malisz i Krzysztof Bociek.
  • 76'
    Podwójna zmiana w Cracovii. Boisko opuszczają Bała i Wiśniewski...
  • 72'
    Zmiana w Podlasiu. Za Kocoła wszedł Piotrowski.
  • 70'
    Zmiana w zespole "Pasów". Kanacha zastępuje Grzebieluch.
  • 67'
    GOL DLA CRACOVII II! Bała z najbliższej odległości pokonuje bramkarza strzałem głową!
  • 65'
    Second yellow card
    Bahonko ogląda drugą żółtą kartkę i musi opuścić boisko.
  • 64'
    ... a weszli na nie Mierzwiński i Kobyliński.
  • 64'
    Podwójna zmiana w Podlasiu. Boisko opuścili Chmielewski i Szatała...
  • 63'
    Bahonko minimalnie spudłował w polu karnym. Piłka przeleciała obok prawego słupka.
  • 63'
    Wrzutka z prawej strony w pole karne Cracovii, ale udaje się wybić piłkę na rzut rożny.
  • 59'
    Zmiana w Podlasiu. Nieścieruk zmienia Kota.
  • 58'
    GOOOOL! Ależ kapitalny strzał zza pola karnego w wykonaniu Wiśniewskiego. Warto poczekać na powtórki!
  • 56'
    GOL DLA "PASÓW"! Kanach pewnie wykorzystuje rzut karny strzałem przy lewym słupku. Bramkarz nie miał szans na interwencję, mimo wyczucia zamiarów strzelca.
  • 54'
    Penalty
    Rzut karny dla "Pasów"! Na murawę pada Bała!
  • 53'
    Stachera dośrodkowuje z prawej strony, ale niebezpieczeństwo zażegnuje Spring.
  • 49'
    Bahonko szukał podaniem w uliczkę kolegi z zespołu wchodzącego w pole karne, ale ostatecznie piłka wylądowała w rękach Wilka.
  • 48'
    Bała spróbował strzału z lewej strony pola karnego, ale ostatecznie wyłącznie nabił nogi obrońcy Podlasia i mamy rzut rożny.
  • 47'
    Bała spróbował przelobować bramkarza z około 27. metra, ale Bartoszek nie dał się zaskoczyć i pewnie chwycił futbolówkę.
  • 46'
    Wracamy do gry! Cracovia II zaczyna od środka.
  • 17:45
    Koniec pierwszej połowy! Do przerwy prowadzimy z Podlasiem. Do zobaczenia za kwadrans!
  • PRZERWA
  • 37'
    Kocoł strzela z rzutu wolnego z ponad 20 metrów, ale futbolówka nieznacznie leci ponad poprzeczkę.
  • 36'
    Szatała podaje z prawej strony pola karnego do Chmielewskiego, ale ten atak udaje się zatrzymać.
  • 34'
    Bahonko ogląda żółty kartonik za zatrzymanie kontrataku faulem.
  • 33'
    Spring jest zdaniem sędziego faulowany z lewej strony naszej połowy w okolicach pola karnego przez Stacherę.
  • 32'
    Kot sprytnie wbiega przed Bałę próbującego przyjąć piłkę po podaniu od kolegi i wymusza faul na własnej połowie boiska.
  • 24'
    Wojczuk próbował strzelić piłkę wolejem w polu karnym, ale na miejscu był Jodłowski, który powstrzymał tę próbę.
  • 20'
    GOL DLA "PASÓW"! Michał Wiśniewski uderzył z 18. metra z prawej strony i strzałem na dalszy, lewy słupek bramki po ziemi pokonał bramkarza!
  • 19'
    Ożóg podaje do Wiśniewskiego, ten drugi strzela zza pola karnego, ale będący pod presją zawodnik z numerem 27 wyraźnie pudłuje.
  • 17'
    Wojczuk strzela z daleka po przejęciu piłki od naszych zawodników, ale piłkę lecącą po ziemi pewnie chwycił Wilk.
  • 16'
    Urban dośrodkowuje z lewej strony, ale znów nie znalazł adresata tego podania.
  • 15'
    Jodłowski strzela z 25. metra z rzutu wolnego i minimalnie celuje ponad poprzeczkę bramki.
  • 12'
    Urban ciętym dośrodkowaniem z lewego skrzydła szukał kolegi z zespołu w polu karnym, ale piłkę pewnie chwyta bramkarz rywali.
  • 10'
    Dośrodkowanie z lewej strony do Chmielewskiego, ale gracz Podlasia uderzył zbyt lekko wślizgiem, by zaskoczyć Wilka.
  • 8'
    Kanach zatrzymuje jednego z zawodników gospodarzy wychodzących do kontry, za co gracz "Pasów" ogląda żółtą kartkę.
  • 8'
    Ożóg pokusił się o strzał z 25. metra, ale piłka poleciała ponad poprzeczkę bramki gospodarzy.
  • 6'
    Wojczuk dośrodkował piłkę z prawego skrzydła, ale zawodnicy "Pasów" zażegnali niebezpieczeństwo i nie pozwolili na przyjęcie futbolówki przez Springa.
  • 6'
    Ostry faul Kota na Kmicie w środkowej strefie boiska. Do tej pory oba zespoły nie stworzyły sobie groźnych akcji.
  • 1'
    Spotkanie rozpoczęte. Od środka grę zaczęli gospodarze.
  • 16:56
    Obie ekipy w asyście trójki sędziowskiej z Mateuszem Jendą na czele wychodzą na boisko. Za moment zaczynamy, miejmy nadzieję, wielki, piłkarski spektakl!
  • 16:08
    Witamy w naszej relacji tekstowej ze spotkania 27. kolejki 3 Ligi, gr. IV. O 17:00 Rezerwy Cracovii rozpoczną swoje wyjazdowe spotkanie z Podlasiem Biała Podlaska. Zapraszamy do śledzenia tych zmagań razem z nami!