07-05-2022 13:00
Mecz zakończony Wynik meczu: 5 : 2
NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ
  • 14:49
    Koniec! Podopieczni Piotra Gizy pokonują Podhale Nowy Targ, 5-2! Dziękujemy za uwagę i do zobaczenia jutro podczas spotkania pierwszego zespołu przeciwko Rakowowi Częstochowa!
  • 88'
    Zmiana w Cracovii II. Grzebieluch zastępuje Bałę.
  • 78'
    Thiago zostaje zmieniony przez Kmitę.
  • 77'
    Own goal
    Piąta bramka dla Cracovii II! Mateusz Broda pokonał własnego bramkarza.
  • 75'
    KOLEJNY GOL DLA CRACOVII II! Stachera pomknął prawym skrzydłem i z ostrego kąta mocnym strzałem pokonał bramkarza!
  • 70'
    Zmiana w Cracovii II. Nowicki zmienia Kanacha.
  • 69'
    Bramka dla Podhala. Płatek posłał piłkę przy lewym słupku bramki ładnym strzałem z dystansu.
  • 67'
    Zmienili ich Furtak i Kasia.
  • 67'
    Podwójna zmiana w Podhalu. Boisko opuścili Lepiarz i Molis...
  • 65'
    Żółty kartonik dla Thiago za faul w środku pola.
  • 63'
    Żółty kartonik dla Brody za faul na Wiśniewskim.
  • 63'
    Szynka strzela z 28. metra - piłka leci daleko i wysoko ponad bramką.
  • 62'
    Jodłowski posłał bombę z 30 metrów, ale tym razem Styrczula nie miał problemów ze złapaniem piłki.
  • 55'
    Zmiana w ekipie Podhala. Szynka zmienia Flaszkę.
  • 54'
    GOL! Zagranie po ziemi z prawej strony do znajdującego się w środku pola karnego Bały. Napastnik z numerem 9 podwyższa prowadzenie!
  • 52'
    Serafin strzela w środku pola karnego po podaniu z lewego skrzydła, ale uderzenie było zbyt lekkie, by zaskoczyć Wilka.
  • 13:46
    Do przerwy prowadzimy z Podhalem Nowy Targ! Do zobaczenia za kwadrans!
  • 42'
    Kolejna próba Kanacha z prawej strony pola karnego, tym razem zablokowana przez jednego z obrońców.
  • 38'
    "PASY" WYCHODZĄ NA PROWADZENIE! Kacper Jodłowski pokonał Styrczulę i mógł cieszyć się ze swojego pierwszego trafienia w 2022 roku!
  • 36'
    GOL DLA "PASÓW"! Kapitalny wolej Kanacha z lewej strony pola karnego przy bliższym słupku i bramkarz był bez szans!
  • 34'
    Wiśniewski uderza z prawej strony pola karnego po podaniu od Kanacha, ale tylko interwencja jednego z obrońców gości doprowadziła do tego, że zamiast bramki mamy rzut rożny.
  • 31'
    Kanach! Przejęcie piłki po błędzie Flaszki - później gracz z numerem 8 wbiegł przed pole karne i uderzył przy prawym, dalszym słupku, ale piłka minimalnie minęła bramkę.
  • 30'
    Żółty kartonik dla Kapuścińskiego za faul na jednym z naszych graczy.
  • 28'
    Molis trafia w poprzeczkę z 16. metra, ale wcześniej liniowy dopatrzył się spalonego, na którym był gracz nowotarskiego klubu.
  • 25'
    Own goal
    Niestety, bramka dla Podhala. Piłkę do własnej siatki po zagraniu Flaszki z prawej strony wpakował Pieńczak.
  • 24'
    Ostry faul Kanacha na Molisie i zawodnik "Pasów" ogląda żółtą kartkę.
  • 18'
    Serafin! Potężny strzał zza pola karnego, po którym piłka ostemplowała lewy słupek bramki!
  • 14'
    Urban dośrodkowuje z lewej strony po ziemi, ale Pierzchała wybija piłkę na rzut rożny.
  • 13'
    Płatek fauluje jednego z naszych zawodników na 35. metrze. Później niewiele zabrakło, aby Jodłowski zamienił strzał z rzutu wolnego na bramkę, futbolówka minimalnie minęła konstrukcję bramki.
  • 10'
    Zagranie w uliczkę do wbiegającego lewą stroną pola karnego Molisa, ale Wilk na posterunku.
  • 9'
    Próba Jodłowskiego zza pola karnego, piłkę pewnie chwyta Styrczula.
  • 12:58
    Zawodnicy obu drużyn oraz ekipa sędziowska z Sebastianem Krasnym na czele wchodzą na plac gry. Za moment pierwszy gwizdek!