28-05-2022 13:00
Mecz zakończony Wynik meczu: 1 : 1
Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica
  • 90+4'
    Obrońcy Wisłoki wybijają piłkę i arbiter główny kończy dzisiejsze spotkanie. Pasy remisują z Wisłoką 1:1.
  • 90+2'
    Strzał Wiśniewskiego zablokowany i Pasy będą miały rzut rożny.
  • 90+1'
    Patryk Boksiński ogląda żółty kartonik za faul przy linii bocznej boiska.
  • 90'
    Do regulaminowego czasu gry arbiter główny dolicza co najmniej 4 minuty.
  • 90'
    Zbyt mocne dogranie Urbana w pole karne Wisłoki i grę od bramki wznowią goście.
  • 87'
    Udział w dzisiejszym spotkaniu zakończył również Hubert Król, który został zmieniony przez Bartłomieja Kontrabeckiego.
  • 87'
    Kolejna zmiana w drużynie Wisłoki. Mateusz Prokop melduje się na boisku w miejscu Szymona Dziadosza.
  • 85'
    Próba prostopadłego podania do Ożóga w wykonaniu Kanacha, jednak niecelna.
  • 81'
    Dobra akcja zespołowa Wisłoki i jeszcze lepsza interwencja Wilka, który świetnie ratuje swój zespół przed utratą bramki!
  • 78'
    Żółtą kartką za faul taktyczny napomniany Damian Łanucha.
  • 76'
    Boisko opuścił również Łukasz Siedlik, którego zastąpił Mateusz Surma.
  • 76'
    Kolejna zmiana w zespole gości. Tomasz Palonek wchodzi na plac gry w miejsce Jakuba Rachfalika.
  • 75'
    Wojciech Daniel pewnie łapie piłkę po kolejnej już dzisiaj próbie Ożóga.
  • 72'
    Żółtą kartką za dyskusję z arbitrem ukarany został Michał Wiśniewski.
  • 71'
    Na boisku nie będziemy oglądać również strzelca bramki dla Pasów - Krzysztofa Boćka, którego zmienił Tomasz Bała.
  • 71'
    Pierwsza zmiana w Pasach. W miejsce Jakuba Kmity na boisku pojawia się Kacper Nowicki.
  • 69'
    W polu karnym Wisłoki przewracany był Damian Urban, ale i tym razem sędzia nie zdecydował się podyktować jedenastki dla Pasów.
  • 68'
    Dobra próba Krzysztofa Boćka, który mierzonym strzałem szukał dalszego słupka bramki Daniela.
  • 64'
    Na boisku w Rącznej jesteśmy świadkami chwilowej przerwy w grze spowodowanej urazem Kacpra Jodłowskiego.
  • 61'
    Pierwsza zmiana w drużynie gości. Jakuba Smolenia zastępuje Kamil Rębisz.
  • 58'
    Po dobrym początku drugiej połowy spotkanie w Rącznej się uspokoiło i od kliku minut nie obserwujemy zagrożenia pod bramką żadnej ze stron.
  • 51'
    Aktywny na początku pierwszej połowy jest Robert Ożóg. Tym razem skrzydłowy Pasów świetnie zabrał się z piłką, lecz w ostatnim momencie został powstrzymany przez defensora Wisłoki.
  • 48'
    Arbiter nie zdecydował się użyć gwizdka po tym jak w polu karnym gości przewracany był Robert Ożóg.
  • 47'
    Dobry początek drugiej części meczu w wykonaniu Pasów! Swoją okazję w polu karnym Wisłoki miał Robert Ożóg, który jednak nie zdołał opanować futbolówki.
  • Początek II połowy
  • Koniec I połowy
  • 45'
    Do regulaminowego czasu gry arbiter główny dolicza co najmniej jedną minutę.
  • 43'
    Defensorzy gości ofiarnie blokują strzał Radosława Kanacha, który jest wyraźnie niepocieszony z tego faktu.
  • 40'
    Zdobyta bramka uskrzydliła Cracovię! Najpierw groźny strzał oddał Wiśniewski, a potem w dogodnej okazji znalazł się Jakub Kmita!
  • 37'
    Kapitalna odpowiedź Pasów! Krzysztof Bociek ekwilibrystycznym uderzeniem zaskakuje Wojciecha Daniela i mamy remis!
  • 32'
    Gol dla gości. Damian Łanucha na raty wykorzystuje rzut karny po faulu Ziemnika i Wisłoka na prowadzeniu.
  • 28'
    Tym razem swojego szczęścia strzałem z dystansu poszukał Kacper Jodłowski, jednak również i on przeniósł futbolówkę nad poprzeczką bramki Wisłoki.
  • 25'
    Świetna szansa dla Pasów na otworzenie wyniku, ale interwencja Wojciecha Daniela po strzale Krzysztofa Boćka ratuje gości przed stratą bramki!
  • 22'
    Szymon Dziadosz próbował uderzenia na bramkę Adama Wilka, ale został zablokowany i Wisłoka będzie miała rzut rożny.
  • 21'
    Świetna szansa dla Pasów po kolejnym rzucie rożnym, ale Krzysztof Bociek pudłuje z najbliższej odległości!
  • 18'
    Uderzenie Ożóga z ponad 20 metrów przelatuje wysoko nad bramką Wisłoki.
  • 17'
    Łukasz Ziemnik ukarany żółtym kartonikiem za faul w bocznej strefie boiska.
  • 15'
    Wojciech Daniel łapie dośrodkowanie Stachery, który wcześniej świetnie minął swojego rywala na skrzydle.
  • 13'
    Dwa rzuty rożne dla Cracovii z rzędu, jednak bez przełożenia na bezpośrednie zagrożenie bramki gości.
  • 10'
    Mateusz Pieńczak przerywa groźnie zapowiadającą się akcję Wisłoki i grę w ataku pozycyjnym kontynuują podopieczni trenera Gizy.
  • 7'
    Pasy nie wykorzystują prezentu w postaci fatalnego podania Wojciecha Daniela we własnym polu karnym.
  • 5'
    Tym razem pod bramkę przeciwnika próbowali dostać się zawodnicy Wisłoki, jednak Hubert Król został złapany na pozycji spalonej.
  • 4'
    Spokojny początek meczu w Rącznej. W pierwszej swojej akcji Ożóg próbował prostopadłym podaniem uruchomić Krzysztofa Boćka, ale zagrał niedokładnie.
  • 12:30

Oto skład, w którym podopieczni trenera Piotra Gizy powalczą dziś o trzy punkty:

• 12:30
    Witamy na relacji tekstowej ze spotkania 31. kolejki rozgrywek 3. Ligi, gr. IV. Cracovia II podejmie dziś na własnym boisku zespół Wisłoki Dębicy. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 13:00.