Austria
Mecz zakończony Wynik meczu: 1 : 2
Rapid Bukareszt Rapid Bukareszt
  • 13:02
    Niestety, ostatecznie ulegamy Rapidowi Bukareszt. Obie bramki dla rumuńskiego klubu zostały zdobyte po przerwie.
  • KONIEC
  • 90+1'
    Pod koniec gra znacznie bardziej się uspokoiła. Gracze rumuńskiego klubu bardziej skupili się na kontrolowaniu sytuacji na boisku.
  • 83'
    Zbyt agresywne wejście Wójcika na 35. metrze przed naszą bramką. Rzut wolny dla Rapidu.
  • 80'
    Kolejna niewykorzystana okazja w wykonaniu Thiago. Tym razem górą był bramkarz rumuńskiego klubu.
  • 75'
    Świetna próba Thiago zza pola karnego, jednak piłka poszybowała ponad bramkę. Na nasze szczęście, otarła się o jednego z zawodników Rapidu i mamy rzut rożny.
  • 73'
    Faul przed polem karnym Rapidu na Thiago. Mamy rzut wolny!
  • 72'
    Ilie pokusił się o groźny strzał z rzutu wolnego. Piłka poleciała obok lewego słupka bramki.
  • 70'
    Bramka dla Rapidu. Vojtus dobija piłkę przy linii bramkowej po akcji i wcześniejszym strzale w wykonaniu Panoiu.
  • 67'
    Odważna próba zawodnika Rapidu zza pola karnego. Po rykoszecie piłka wyszła poza boisko i mamy rzut rożny.
  • 66'
    Akcja przeniosła się do środka pola. Znów trwa walka o zyskanie przewagi na boisku.
  • 61'
    Seria zmian w Cracovii. Na boisko wchodzą m.in. Thiago, Wójcik, Lusiusz i Balaj.
  • 59'
    Makuch minimalnie pudłuje po składnej akcji Pasów. Było blisko!
  • 56'
    Gol dla Rapidu. Panoiu z najbliższej odległości pokonał naszego bramkarza i Rumuni wyrównują stan meczu.
  • 54'
    Wrzutka w pole karne z lewego skrzydła i wolej jednego z naszych zawodników pod bramką Rapidu. Niestety, próba nie była zbyt celna by zagrozić ekipie z Bukaresztu.
  • 51'
    Żółty kartonik dla Albu za zbyt brutalny wślizg na lewym skrzydle na własnej połowie.
  • 49'
    Pierwsze minuty drugiej połowy to przede wszystkim walka w środkowej strefie i próba przejęcia inicjatywy przez którąkolwiek ze stron.
  • 46'
    Na boisku po przerwie w naszych barwach pojawili się: Otar Kakabadze, Karol Knap, Michał Rakoczy, Kamil Pestka i David Jablonsky.
  • 12:01
    Do przerwy prowadzimy z rumuńskim Rapidem Bukareszt po fantastycznym trafieniu autorstwa Floriana Loshaja. Do zobaczenia za kwadrans!
  • PRZERWA
  • 42'
    Seria kolejnych strzałów zaczętych od rzutu wolnego w wykonaniu Sefera. Za każdym razem piłka zatrzymywała się na obrońcach Cracovii.
  • 41'
    Sipl'ak nieprzepisowo zatrzymuje jednego z rywali pod naszą bramką i Rapid ma rzut wolny.
  • 40'
    Niemczycki wyłapuje piłkę dzięki pomocy jednego ze swoich kolegów po rajdzie pod bramkę w wykonaniu Ilie.
  • 38'
    Ciobanu pokusił się o strzał z okolic linii pola karnego, ponownie górą defensywa Pasów.
  • 34'
    Próba Hanki z okolic 18. metra. Piłka zmierza jednak ponad bramkę ekipy z Rumunii.
  • 32'
    Kombinacyjna akcja zawodników Rapidu, płaskie dośrodkowanie z prawego skrzydła, ale nasi obrońcy byli na posterunku.
  • 26'
    Ilie znów spróbował szczęścia w polu karnym, ale piłka odbita rykoszetem od jednego z naszych zawodników mija bramkę.
  • 24'
    GOOOOOL! Przepiękne uderzenie Loshaja z rzutu wolnego i Pasy obejmują prowadzenie!
  • 20'
    Rajd w pole karne zawodnika Rapidu zakończony strzałem w lewą boczną siatkę.
  • 19'
    Chwilowo inicjatywa jest po stronie Rapidu. Swojej szansy na dogodne dogranie z prawej strony nie wykorzystał Kait.
  • 17'
    Kolejny przerzut na prawą stronę i próba zagrożeni rumuńskiej bramce. Znów górą defensorzy Rapidu.
  • 16'
    Świetne zagranie w uliczkę do Myszora, jednak nasz zawodnik był zdaniem liniowego na pozycji spalonej.
  • 15'
    Dośrodkowanie z prawego skrzydła, do którego jednak wyskakuje Draghia.
  • 12'
    Poprzeczka! Ilie dostał piłkę z lewego skrzydła, strzelił w polu karnym z woleja, ale futbolówka obiła konstrukcję naszej bramki. Ufff!
  • 10'
    Makuch próbował zagrać piłkę na prawe skrzydło w pierwszym kontakcie, ale obrońcy Rapidu odczytali zamiary naszego zawodnika.
  • 8'
    Hanca dośrodkowuje z lewego skrzydła, ale Morais zażegnuje niebezpieczeństwo. Mamy rzut rożny.
  • 7'
    Moise popędził prawym skrzydłem i próbował zaskoczyć Niemczyckiego "centrostrzałem". Nasz bramkarz jednak pewnie chwyta futbolówkę.
  • 5'
    Makuch! Strzał w polu karnym z najbliższej odległości, ale interwencja jednego z obrońców Rapidu uchroniła Rumunów przed utratą bramki.
  • 4'
    Hanca szukał w środku kolegi na prawym skrzydle. Piłka jednk nie dociera do adresata.
  • 3'
    Bardzo ostry faul Albu30 metrów przed własną bramką. Nasi lekarze pomagają poszkodowanemu zawodnikowi.
  • 10:44
    Witamy w naszej relacji tekstowej ze spotkania przeciwko Rapidowi Bukareszt. Potyczka planowana na godzinę 11:00 rozpocznie się z drobnym opóźnieniem z powodu utrudnień na drodze dojazdowej do miejscowości Grein.