Stadion A.F.C. Humpolec, Czechy
Bohemians Praga 1905 Bohemians Praga 1905
Mecz zakończony Wynik meczu: 2 : 1
  • 19:42
    Niestety, podopieczni Jacka Zielińskiego ulegli praskim Bohemians, 1-2. Dziękujemy za uwagę i do zobaczenia w przyszłym tygodniu przy okazji spotkania z Hapoelem Beer-Szewa.
  • KONIEC
  • 90+1'
    Kolejne dośrodkowanie z lewej strony i znów piłka wybita przez obrońców Bohemians.
  • 89'
    Wrzutka do Knapa z lewego skrzydła, ale obrońcom czeskiego klubu udaje się wybić piłkę poza pole karne.
  • 86'
    Prażanie dalej atakują. Tym razem jednak kolejne ofensywy są powstrzymywane przez obronę Pasów.
  • 82'
    Kolejny atak prażan pod naszą bramką, jednak tym razem napastnik Bohemians niedokładnie uderzył piłkę, dzięki czemu nasz bramkarz mógł pewnie ją chwycić.
  • 81'
    Mamy zmianę powrotną na boisku. Strózika zastępuje Thiago.
  • 77'
    Druga bramka dla prażan. Vrana wbija piłkę do siatki z najbliższej odległości po zagraniu piłki z lewej strony od kolegi.
  • 75'
    Płaskie uderzenie zza pola karnego w kierunku lewego słupka, które wyłapuje spokojnie bramkarz Bohemians.
  • 71'
    Zaskakujący strzał naszych rywali z kilkudziesięciu metrów. Na nasze szczęście piłka znów przeleciała ponad poprzeczką.
  • 69'
    Czas na drugą dziś przerwę na uzupełnienie płynów,
  • 67'
    Ghita zatrzymuje atak Bohemians po tym, jak wybija piłkę na aut bramkowy po płaskim dośrodkowaniu z prawego skrzydła.
  • 65'
    Gra po obu stronach znacznie się uspokoiła, a próby składnych akcji są zatrzymywane na wysokości 30 metrów od którejkolwiek z bramek.
  • 57'
    Faul na Balaju po pojedynku w powietrzu na 37. metrze. Mamy rzut wolny.
  • 56'
    Zeman spróbował swojego szczęścia uderzeniem z 20 metrów. Piłka poszybowała jednak ponad poprzeczkę bramki Pasów.
  • 54'
    Gra ponownie skupia się na próbach przełamania defensywy przez obie ekipy. Jak na razie jednak, nikt nie dał się złamać.
  • 50'
    Świetne uderzenie Strózika zza pola karnego na bramkę prażan, bramkarz chwyta ją na raty.
  • 49'
    Bramkarz Pasów wyłapuje piłkę po wejściu w pole karne z użyciem "ruletki" przez jednego z piłkarzy Bohemians.
  • 47'
    Po przerwie na boisko weszli: Przemysław Kapek, Robert Ożóg, Sylwester Lusiusz, Cornel Rapa, Karol Knap i Virgil Ghita.
  • 18:47
    Do przerwy bardzo wyrównanej potyczki w Humpolcu, remisujemy z Bohemians. Do zobaczenia za kwadrans!
  • PRZERWA
  • 45'
    Gol dla Bohemians. Po zagraniu z prawej strony do piłki dopadł Kovarik, który strzelił wślizgiem przy lewym słupku.
  • 40'
    Kadlec popędził prawą stroną, strzelił w kierunku dalszego słupka, ale po interwencji Jablonsky'ego futbolówka zmieniła kierunek i powędrowała poza boisko.
  • 39'
    W ostatnich minutach okazji po obu stronach jak na lekarstwo. Zespoły skupiły się na skumulowaniu sił w defensywie.
  • 32'
    Atak ekipy z Pragi, jednak liniowy dopatrzył się pozycji spalonej Muzika.
  • 26'
    GOOOOOOL! Michał Rakoczy pewnie wykończył składną akcję Pasów. Ostatni do zdobywcy bramki podawał Sipl'ak!
  • 23'
    Czas na przerwę na uzupełnienie płynów.
  • 22'
    Thiago podaje z prawego skrzydła do Balaja, ten jednak niezbyt precyzyjnie próbował uderzyć piętką. Piłka w rękach Valesa.
  • 20'
    Thiago wbiegł w pole karne, oddał strzał w kierunku lewego, dalszego słupka, ale piłka minęła bramkę, przez co z 5. metra grę wznowią prażanie.
  • 19'
    Kilka górnych podań z wysokości strefy środkowej w pole karne Bohemians. Zamiary za każdym razem odczytywał Vales.
  • 17'
    Wrzutka z lewej strony, po której Jablonsky na spółkę z Wilkiem zażegnują zagrożenie pod naszą bramką.
  • 11'
    Beran poszukał dośrodkowaniem z prawej strony Puskaca, ale zawodnik z numerem 24 ostatecznie nie dopadł do zagranej mu piłki.
  • 10'
    Ekipa z Pragi przeszła do wysokiego pressingu. Ciężko Pasom wyprowadzić piłkę spoza własnej połowy.
  • 9'
    Kolejna wrzutka Sipl'aka, tym razem na raty interweniuje defensywa czeskiego klubu.
  • 7'
    Gra przenosi się do środkowej strefy. Oba zespoły szukają okazji do przejęcia inicjatywy.
  • 4'
    Dobre, płaskie zagranie Thiago z prawej strony do środka pola karnego, ale ofiarnie interweniują obrońcy praskiego klubu.
  • 1'
    Sipl'ak wrzuca piłkę z lewego skrzydła, ale Vales odczytuje zamiary zawodnika Pasów.
  • 17:42
    Witamy w naszej relacji tekstowej! Już o 18:00 ruszy starcie Bohemians Praga przeciwko Pasom, które odbędzie się na stadionie w Humpolcu.