18-07-2022 19:00
Górnik Zabrze Górnik Zabrze
Mecz zakończony Wynik meczu: 0 : 2
  • 20:56
    Po ponad 90 minutach walki pokonujemy Górnika Zabrze w pierwszym meczu nowego sezonu. Do zobaczenia w sobotę podczas potyczki przy Kałuży 1 z Koroną Kielce.
  • KONIEC
  • 90+1'
    Dobra współpraca naszych obrońców, którzy na spółkę wybili piłkę i odczytali zamiary Podolskiego szukającego kolegów pod bramką Pasów.
  • 90+1'
    Co najmniej 5 minut doliczonych do tego spotkania.
  • 90'
    Oshima strzela na wysokości pola karnego, ale piłka mija prawy słupek bramki.
  • 89'
    Olkowski wbiegł w pole karne, ale nasi obrońcy w ostatniej chwili powstrzymali szarżę zawodnika powracającego po latach do zabrzańskiego klubu.
  • 85'
    Broll na raty broni świetny strzał zza pola karnego w wykonaniu Balaja.
  • 84'
    Rajd w pole karne Kallmana, ale ostatecznie nic z niego nie wynika.
  • 82'
    Kolejna zmiana w Górniku. W miejsce Dadoka wchodzi Szymański.
  • 80'
    ... i Knap za Myszora.
  • 80'
    Podwójna zmiana w Cracovii. Balaj w miejsce Makucha...
  • 78'
    Obrońcy Górnika wybijają piłkę po rajdzie Rapy w okolice pola karnego.
  • 76'
    Składna akcja Oshimy, Makucha i Kallmana, ale obrońca Górnika zatrzymuje ten atak.
  • 72'
    ... a zeszli z niego Mvondo i Cholewiak.
  • 72'
    Podwójna zmiana w Górniku. Na boisko weszli Stalmach i Kotzke...
  • 72'
    Żółta kartka dla Krawczyka.
  • 72'
    Broll łapie piłkę po dośrodkowaniu Oshimy z lewej strony.
  • 70'
    Mvondo zażegnuje niebezpieczeństwo po okazji z rzutu rożnego dla Pasów.
  • 70'
    Na murawie chwila spokoju, a nad stadionem polatały dwie motolotnie.
  • 66'
    Na boisko wchodzą Oshima i Rapa.
  • 66'
    Podwójna zmiana w Cracovii. Boisko opuszczają Loshaj i Kakabadze.
  • 64'
    Kallman strzela z lewej strony pola karnego, ale piłka trafia tylko w boczną siatkę.
  • 61'
    Kolejna próba dośrodkowania w wykonaniu graczy Górnika, znów zamiary odczytuje Niemczycki.
  • 61'
    Jugas zatrzymuje kolejną próbę dośrodkowania z lewego skrzydła w pole karne Pasów.
  • 59'
    Zmiana w Cracovii. W miejsce Rakoczego wszedł debiutujący Benjamin Kallman.
  • 57'
    Krawczyk strzela w polu karnym, ale jego próba była zbyt lekka, by zaskoczyć Niemczyckiego.
  • 55'
    Podolski strzela z ponad 20 metrów. Piłka jednak szybuje obok prawego słupka.
  • 54'
    Hebo zagrywa z 20. metra w stronę pola karnego, ale akcja zostaje zatrzymana przez duet Dadok - Broll.
  • 52'
    Niemczycki! Kapitalna parada, po której udaje się zatrzymać piłkę lecącą w stronę lewego okienka bramki!
  • 52'
    Kakabadze zatrzymuje próbę podania w wykonaniu Cholewiaka z lewej strony do środka boiska.
  • 51'
    Olkowski dośrodkowuje do Cholewiaka, ten strzela w polu karnym, ale niebezpieczeństwo zażegnuje Jugas.
  • 50'
    Janza dośrodkowuje z lewej strony, ale piłkę pewnie chwyta Niemczycki.
  • 49'
    Strzał Nowaka z rzutu wolnego zatrzymany przez nasz mur i ekipa z Zabrza ma rzut rożny.
  • 48'
    Loshaj zatrzymuje nieprzepisowo Podolskiego na 25. metrze i Górnicy mają rzut wolny.
  • 47'
    Strzał Ghity z dalekiej odległości, ale piłka minęła lewy słupek bramki.
  • 46'
    Zmiana w przerwie. Krawczyk zastąpił Włodarczyka w barwach Górnika.
  • 19:49
    Do przerwy prowadzimy z Górnikiem Zabrze 2-0 po bardzo ciekawej części meczu. Do zobaczenia za kwadrans!
  • PRZERWA
  • 45+1'
    Nowak! Świetny strzał z wysokości pola karnego, ale nic z tego!
  • 45+1'
    Co najmniej 2 minuty doliczone do czasu I połowy!
  • 45'
    Jugas wbiegł w pole karne do piłki zagrywanej przez Pestkę, ale jego próba nie była dość skuteczna.
  • 41'
    GOOOOOOOOOL! Kolejna składna akcja, po której Michał Rakoczy pokonał bramkarza płaskim strzałem!
  • 37'
    Janza dośrodkowywał z lewego skrzydła w pole karne, ale Jugas zdołał wybić piłkę. Później dopadł do niej Mvondo, ale jego strzał był daleki od celu.
  • 35'
    Ależ mamy szczęście! Piłka zmierzała w stronę bramki, ale w ostatniej chwili udało się wybić ją poza pole karne.
  • 32'
    Makuch strzela z kilkunastu metrów po ziemi po podaniu z prawej strony od Kakabadze. Piłkę pewnie chwyta Broll.
  • 30'
    Ghita strzela głową z kilku metrów, ale dzięki obrońcy Górnika piłka szybuje ponad bramkę gospodarzy.
  • 29'
    Dadok wybija piłkę poza boisko po świetnej próbie podania w wykonaniu Myszora do kolegów w środku pola karnego.
  • 25'
    Niemczycki! Kapitalna interwencja nogami po strzale Podolskiego z wysokości pola karnego!
  • 24'
    GOOOOOOOOOOOL! Florian Loshaj pokonuje Brolla strzałem z 6. metra! Prowadzimy!
  • 20'
    Rakoczy oddaje sytuacyjny strzał w polu karnym rywali, ale Janicki blokuje piłkę.
  • 19'
    Pestka pewnie blokuje piłkę dośrodkowywaną z prawego skrzydła przez jednego z zawodników Górnika. Kolejny rzut rożny dla gospodarzy.
  • 15'
    Jeden z naszych defensorów wybija piłkę zmierzającą w kierunku bramki po strzale Nowaka. Jest i rzut rożny dla zabrzan.
  • 12'
    Janza ukarany żółtą kartką za zbyt agresywny wślizg na Kakabadzem.
  • 12'
    Nieporozumienie pod bramką gospodarzy. Skiksował Broll, ale Dadok załatał dziurę i uspokoił sytuację wybiciem piłki na dalszy dystans.
  • 10'
    Jugas zażegnuje niebezpieczeństwo wybiciem piłki szczupakiem w aut po próbie podania w pole karne w wykonaniu Manneha.
  • 9'
    Zbyt głęboka wrzutka w wykonaniu Kakabadze z prawej strony. Akcję od autu wznawiają gospodarze.
  • 8'
    Kakabadze! Nasz boczny obrońca wbiegł z prawego skrzydła w pole karne i strzelił po ziemi. Broll znów nie dał się pokonać!
  • 5'
    Loshaj pokusił się o strzał z rzutu wolnego z prawej strony, ale Broll wyczuł zamiary naszego pomocnika reprezentującego Kosowo.
  • 4'
    Makuch powstrzymany przed polem karnym na prawym skrzydle przez Janickiego i mamy rzut wolny dla Pasów.
  • 2'
    Cholewiak szukał akcji oskrzydlającej po lewej stronie, ale Jugas zażegnał niebezpieczeństwo.
  • 1'
    Próba Kamila Pestki z ponad 20 metrów, ale piłka po niej szybuje ponad bramkę Górnika.
  • 18:58
    Zawodnicy obu drużyn w asyście ekipy sędziowskiej z Łukaszem Kuźmą na czele wchodzą na plac gry. Za moment zaczynamy mecz!
  • 18:12

Oto ekipa, którą w bój wystawił trener Pasów, Jacek Zieliński:

• 18:08
    Witamy z Areny Zabrze! To właśnie tutaj za kilkadziesiąt minut Pasy rozpoczną swój ligowy sezon 2022/2023! Trzymajcie kciuki za nasz zespół!