21-08-2022 13:00
Mecz zakończony Wynik meczu: 2 : 2
KS Wiązownica KS Wiązownica
  • 90+3'
    Patryk Zaucha na spalonym i goście wznowią grę na wysokości własnego pola karnego.
  • 90+2'
    Ależ bliski szczęścia był Jakub Gut, który po świetnym dograniu Jodłowskiego przeniósł piłkę minimalnie nad poprzeczką!
  • 90'
    Do regulaminowego czasu gry arbiter główny dolicza co najmniej trzy minuty.
  • 90'
    Wiśniewski próbował zgrywać piłkę do Bały, jednak został powstrzymany.
  • 89'
    Zmiana w zespole gości - Przemysław Rembisz zastępuje Rafała Surmiaka.
  • 88'
    Dobra interwencja Pieńczaka, który powstrzymał wychodzącego na czystą pozycję Michalika.
  • 85'
    Tomasz Bała sugeruje arbitrowi, że był nieprzepisowo powstrzymywany, ale sędzia główny pozostaje niewzruszony.
  • 82'
    Żółtą kartką ukarany defensor gości - Rafał Surmiak.
  • 81'
    Długie podanie w kierunku Jakuba Guta nie znalazło adresata.
  • 78'
    Żółtą kartką ukarany Radosław Kanach.
  • 77'
    Boisko opuścił również Sebastian Strózik, który został zmieniony przez Tomasza Bałę.
  • 77'
    Na boisku będziemy oglądać Jakuba Guta, który zmienił Kacpra Nowickiego.
  • 76'
    Strózik wyłuskał piłkę wychodzącemu Matodze, jednak golkiper gości zdołał w porę wrócić do swojej bramki.
  • 74'
    Faul Budzińskiego w środkowej części boiska powstrzymuje akcję naszych rywali.
  • 70'
    Zmiana również w Pasach - na placu gry pojawił się Michał Wiśniewski, a boisko opuścił Przemysław Kapek.
  • 67'
    Boisko opuścił również Kacper Wydra, a na jego miejscu pojawił się Arkadiusz Kasia.
  • 67'
    Pierwsza zmiana w zespole gości. Michał Sitek zastępuje Kacpra Drelicha.
  • 65'
    Ależ fenomenalnym przyśpieszeniem dysponuje Strózik! Napastnik Pasów świetnie napędził kolejną akcję Pasów i Nowickiemu brakło centymetrów, by ją sfinalizować.
  • 62'
    GOOL! 2:2! Marcin Budziński finalizuje indywidualną akcję Strózika!
  • 59'
    Żółtą kartką ukarany Marcin Budziński, który nieprzepisowo powstrzymał Rafała Surmiaka.
  • 58'
    Co raz bliżej szczęścia jest Krzysztof Bracik, który doszedł do kolejnej sytuacji strzeleckiej po stałym fragmencie gry.
  • 55'
    Kolejna świetna szansa dla Pasów! Piłka uderzona głową przez Bracika przelatuje minimalnie nad bramką KS-u Wiązownica!
  • 54'
    Bardzo dobra interwencja Matogi na linii ratuje gości przed utratą bramki!
  • 53'
    Piłkarze Cracovii próbowali szybko odpowiedzieć na straconą bramkę, za sprawą rzutu wolnego, z którego piłkę w pole karne wrzucał Marcin Budziński.
  • 50'
    Goście na prowadzeniu. Grzegorz Janiczak wykorzystuje zbyt lekkie podanie Patryka Zauchy i przerzuca piłkę nad wychodzącym Wilkiem.
  • 48'
    Patryk Zaucha powstrzymany przez Janiczaka w swojej pierwszej ofensywnej akcji.
  • 46'
    Pasy na drugą połowę wyszły z jedną korektą w składzie - Roberta Ożóga zastąpił Patryk Zaucha.
  • Początek II połowy
  • Koniec I połowy
  • 45'
    Kolejny rzut rożny dla gości i ponownie najwyżej w polu karnym wyskakują defensorzy Pasów - a konkretnie Krystian Bracik.
  • 44'
    Seria dwóch rzutów rożnych dla gości nie przełożyła się na zagrożenie pod bramką Cracovii.
  • 42'
    KS Wiązownica wznowi grę z rzutu wolnego po faulu Radosława Kanacha.
  • 40'
    Remis. Kacper Rop dobrym uderzeniem z dystansu pokonuje Adama Wilka.
  • 38'
    Bliski szczęścia był teraz Przemysław Kapek, który zdołał oddać strzał atakowany przez trzech obrońców KS-u Wiązownica.
  • 36'
    Uderzenie Patryka Kapuścińskiego przelatuje obok lewego słupka bramki Pasów.
  • 35'
    Adam Wilk postawiony w trudnej sytuacji po podaniu Pieńczaka, ale ostatecznie naszemu golkiperowi udało się wybić piłkę.
  • 32'
    Bliski podwyższenia prowadzenia Pasów był Stachera, ale jego uderzenie zostało wybite z linii bramkowej!
  • 30'
    GOOL! Pasy na prowadzeniu po trafieniu Budzińskiego, który wykorzystał dogranie Kapka!
  • 29'
    Ostre wejście w Nowickiego i Pasy będą miały rzut wolny w narożniku pola karnego.
  • 27'
    Indywidualna akcja Strózika, który został nieprzepisowo powstrzymany w środku pola.
  • 25'
    Dobre minuty w wykonaniu gości - Adam Wilk musiał interweniować, przenosząc piłkę nad poprzeczkę po kolejnym uderzeniu z dystansu.
  • 24'
    Świetne uderzenie Miłosza Gierczaka ląduje na poprzeczce bramki Pasów! Jak do tej pory była to najgroźniejsza sytuacja w tym spotkaniu.
  • 21'
    Bardzo niecelne zagranie Pieńczaka i goście rozpoczynają swój atak od bramki.
  • 20'
    Dobre uderzenie Patryka Zielińskiego ląduje na bocznej siatce bramki Wilka.
  • 19'
    Dośrodkowanie Budzińskiego przelatuje nad głową Strózika, któremu nie udało się dojść do futbolówki.
  • 17'
    Podanie Nowickiego w kierunku wbiegającego "Budzika" dobrze rozczytane przez defensorów rywali, którzy przejmują piłkę, kończąc akcję Pasów.
  • 15'
    Bartosz Matoga bezproblemowo łapie futbolówkę po niecelnym zagraniu Bracika.
  • 12'
    Do sytuacji strzeleckiej doszedł Budziński, który został zablokowany - w konsekwencji Pasy będą miały kolejny rzut rożny.
  • 11'
    Michał Stachera nie zdołał opanować dobrego podania autorstwa Jodłowskiego.
  • 9'
    Niecelne podanie do Nowickiego i od autu wznowią goście.
  • 7'
    Pierwsza ofensywna akcja Pasów - na skrzydle przedzierał się Przemysław Kapek, a jego próba zaowocowała rzutem rożnym dla Cracovii.
  • 6'
    Próba długiego podania w kierunku Strózika, w wykonaniu Pieńczaka, ale niedokładna.
  • 3'
    Spokojny początek spotkania w Rącznej - goście próbują przedostać się pod pole karne Cracovii wykorzystując atak pozycyjny, ale na razie ich starania nie przynoszą efektów.
  • 12:59
    Zawodnicy są już na murawie - za chwilę początek spotkania!
  • 12:00
    Witamy na relacji tekstowej ze spotkania 4. kolejki, 3. Ligi, gr. IV, w którym Cracovia II zmierzy się w Rącznej z KS-em Wiązownica. Początek meczu zaplanowany jest na godzinę 13:00.