Mecz zakończony Wynik meczu: 1 : 2
  • 18:26
    Koniec! Pasy pokonują ŁKS Łagów i awansują do II Rundy Fortuna Pucharu Polski.
  • 90+3'
    GOOOOOOOL! Kolejny debiutancki gol, tym razem Evgeniiego Konoplianki! Ukrainiec dostał piłkę od Makucha ze środka na lewą stronę, popędził na bramkę i strzelił niemal do pustej siatki!
  • 90+1'
    Kakabadze miał okazję w polu karnym gospodarzy, jednakże nie oddał celnego strzału.
  • 90+1'
    Zółty kartonik dla Mianowanego.
  • 90+1'
    Co najmniej 4 minuty doliczone do czasu gry!
  • 84'
    Sipl'ak ogląda żółtą kartkę za dyskusję z sędzią.
  • 82'
    Strzał Rogozińskiego z lewej strony pola karnego, który wybrania Hrosso. Przy okazji nasz bramkarz doznał drobnego urazu.
  • 81'
    Żółta kartka dla Knapa za faul na 35 metrów przed bramką Pasów.
  • 79'
    Zmiana w ŁKS-ie. W miejsce Seweryna wchodzi Rogala.
  • 77'
    Seweryn strzela w polu karnym, ale piłkę blokują nasi obrońcy. Po chwili poszedł kontratak Pasów, w którym szansę na bramkę mieli Makuch i Konoplyanka.
  • 73'
    Piróg strzelił z lewej strony pola karnego, ale ta próba została zatrzymana przez Hrossę.
  • 70'
    Makuch wykonał rajd prawą stroną, oddał strzał po ziemi, który wyłapał Lipiec.
  • 69'
    Lepiarz strzela po ziemi zza pola karnego, jednak obrońcy Pasów zdołali zablokować piłkę.
  • 68'
    Żółty kartonik dla Rogozińskiego po faulu na Sipl'aku pod naszym polem karnym.
  • 65'
    Żółta kartka dla Piróga za faul na Ghicie w środkowej strefie boiska.
  • 64'
    Rakoczy postarał się o strzał zza pola karnego. Piłka poszybowała obok lewego słupka bramki.
  • 63'
    ... a na placu gry pojawili się Piróg i Mianowany.
  • 63'
    Podwójna zmiana w Łagowie. Schodzą Orlik i Melinyshyn...
  • 59'
    GOOOOOOL! Pierwsza bramka Virgila Ghity dla naszego zespołu - obrońca pokonał Lipca strzałem głową kierowanym przy lewym, dalszym słupku bramki.
  • 57'
    ... i Kallman.
  • 57'
    ... a schodzą z niego Balaj, Budziński...
  • 57'
    Potrójna zmiana w Cracovii. Na boisko wchodzą Makuch, Rakoczy i Oshima...
  • 55'
    Ekipa Cracovii próbuje przede wszystkim szukać dłuższych podań kierowanych do kolegów w uliczkę.
  • 53'
    Faul Rogozińskiego na Jablonskym. Mamy rzut wolny w okolicy koła środkowego boiska.
  • 51'
    Imiela strzela z 25 metrów, Hrosso jednak wyłapuje piłkę, która kilka razy zdążyła skozłować przed dotarciem do adresata.
  • 50'
    Orlik spróbował szczęścia zza pola karnego. Piłka przelatuje ponad poprzeczką bramki Pasów.
  • 48'
    Pasy jak na razie są częściej przy piłce. Szukają okazji do ukąszenia rywali.
  • 46'
    Zmiana także w ŁKS-ie. Lepiarz zastępuje Chełmeckiego.
  • 46'
    W przerwie doszło do zmiany w Pasach. W miejsce Myszora wszedł Konoplyanka.
  • 17:18
    Do przerwy remisujemy w Łagowie z ŁKS-em. Do zobaczenia za kwadrans!
  • PRZERWA
  • 45'
    Kakabadze! Potężny strzał z woleja zza pola karnego, po którym piłka została wybita głową przez obrońcę! Ależ było blisko!
  • 43'
    Ghita strzela z bardzo dużej odległości i minimalnie mija bramkę w okolicy lewego spojenia słupka i poprzeczki.
  • 43'
    Budziński uderza z 18 metrów po ziemi, jednak po rykoszecie piłka zwolniła i była łatwa do chwycenia przez Lipca.
  • 41'
    Dośrodkowanie z lewego skrzydła w pole karne ŁKS-u. Obrońcy ponownie wybijają futbolówkę.
  • 39'
    Kakabadze starał się poszukać kolegi pod bramką ŁKS-u, jednakże piłka ostatecznie minęła końcową linię boiska.
  • 38'
    Myszor pokusił się o kopnięcie z dalszej odległości, po którym piłka poszybowała ponad poprzeczkę.
  • 36'
    Jablonsky strzela głową w polu karnym po dośrodkowaniu z lewego skrzydła, jednak to uderzenie było zbyt lekkie by zaskoczyć Lipca.
  • 34'
    GOOOOOOOOOOOL! Kakabadze uderza piłkę na dalszy słupek bramki i daje wyrównanie!
  • 33'
    Lipiec broni strzał głowa Balaja w polu karnym po dośrodkowaniu w wykonaniu Knapa z rzutu wolnego.
  • 30'
    Strategia gospodarzy zmienia się. Teraz postawili na kontrataki po dłuższych akcjach Pasów.
  • 29'
    Ghita zagrywa w pole karne z prawej strony, Chełmecki wybija piłkę głową poza obszar okolic swojej bramki.
  • 26'
    Rapa fauluje Imielę na 35 metrów od bramki ŁKS-u. Gospodarze mają rzut wolny,
  • 25'
    Knap zagrywa płaską piłkę z lewego skrzydła w pole karne, ale jego zamiary odczytuje Lipiec.
  • 24'
    Zagranie długiej piłki przez Ghitę na głowę Kallmana. Fin nie zdołał jednak oddać czystego strzału w polu karnym.
  • 23'
    Orlik strzela z 30 metrów, ale piłka leci obok lewego słupka i nadal wynik się nie zmienia.
  • 23'
    Gracze ŁKS-u szukają szczęścia w ataku pozycyjnym.
  • 20'
    Rapa strzela prawą noga z woleja w prawym narożniku pola karnego, ale piłka mija bramkę.
  • 20'
    Wrzutka piłki w pole karne Łagowa, ponownie obrońcy gospodarzy pewnie interweniują.
  • 17'
    Najpierw Budziński, a potem Knap spróbowali swojego szczęścia z kilkunastu metrów. W obu przypadkach nie udało oddać się celnego strzału.
  • 14'
    Gracze Pasów szukają swojego szczęścia w akcjach ofensywnych zatrzymywanych na wysokości 18. metra.
  • 11'
    Zawodnik ŁKS-u oddał strzał z kilku metrów, po którym piłka wylądowała przy lewym słupku bramki i dała prowadzenie ekipie z Łagowa.
  • 11'
    Gol dla ŁKS-u. Chełmecki pokonał Hrossęw polu karnym i gospodarze prowadzą.
  • 10'
    Kallman dośrodkowuje z lewego skrzydła w pole karne. Obrońcy gości zażegnują niebezpieczeństwo.
  • 8'
    Gracze gospodarzy zaczynają przechodzić do ofensywy, jednakże nasza defensywa skupia się na dość wysokim pressingu, dzięki czemu gospodarze nie mają szans na skuteczne ataki.
  • 7'
    Strzał z kilkunastu metrów po ziemi w wykonaniu Rogozińskiego, po którym Hrosso pewnie chwyta piłkę,
  • 6'
    Jak na razie szyki defensywne ŁKS-u są dość zwarte i nie dają zbyt wielu szans na oddanie strzału.
  • 3'
    Rapa dośrodkowuje z prawego skrzydła w pole karne. Lipiec piąstkuje futbolówkę, ale zarówno on, jak i Balaj ucierpieli w bezpośrednim pojedynku.
  • 1'
    Kallman strzela głową z kilkunastu metrów, piłkę chwyta pewnie Lipiec.
  • 16:28
    Oba zespoły w asyście ekipy sędziowskiej z Tomaszem Wajdą na czele wchodzą na plac gry. Za moment zaczynamy!
  • 16:18
    Zawodnicy zakończyli swoją rozgrzewkę. Już tylko minuty dzielą nas od rozpoczęcia meczu!
  • 15:52
    Zawodnicy Pasów właśnie wybiegli na przedmeczową rozgrzewkę.
  • 15:50
    Stadion w Łagowie posiada murawę ze sztuczną nawierzchnią, co warto mieć na uwadze.
  • 15:46
    Rezerwowi: ŁKS - 13. Wasztyl, 5. Winkler, 6. Słabosz, 9. Piróg, 18. Lepiarz, 21. Mianowany, 22. Ziemnik, 79. Kafel, 88. Rogala.Cracovia - 23. Niemczycki, 10. Konoplyanka, 11. Rakoczy, 16. Kapek, 18. Oshima, 22. Loshaj, 24. Jugas, 36. Jodłowski, 71. Makuch.
  • 15:45

Pora przedstawić wyjściowe jedenastki obu drużyn:

• 15:40
    Witamy w naszej relacji tekstowej "na żywo". Już za kilkadziesiąt minut rozpocznie się spotkanie Pasów przeciwko ŁKS-owi Łagów w I Rundzie Fortuna Pucharu Polski.