Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego
Mecz zakończony Wynik meczu: 1 : 1
Wisła Płock Wisła Płock
  • 90'

Ostatni gwizdek sędziego. Spotkanie z Wisłą Płock kończymy podziałem punktów. Bramkę dla Pasów zdobył Pelle van Amersfoort w 83 minucie spotkania. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji tekstowej i zapraszamy na starcia w grupie mistrzowskiej!

• 90'
    Zagranie do wychodzącego na dobrą pozycję Lopesa, ale szybszy okazuje się Kamiński.
  • 89'
    Do drugiej połowy doliczono minimum cztery minuty.
  • 88'
    Faul
    Kontrę prowadzi Dominik Furman, przerywamy do w środku pola. Piłka dla gości.
  • 87'
    Milan Dimun uspokaja grę w środku pola. Gramy skrzydłami.
  • 86'
    Uderzenie Karola Angielskiego spod pola karnego minimalnie mija słupek bramki Peskovicia! Wznowimy spod własnej bramki.
  • 84'
    Druga zmiana w zespole gości: Merebashvili zastąpiony przez Kwietniewskiego.
  • 84'
    Goście wznawiają od środka.
  • 83'
    Gramy do końca! Po dośrodkowaniu z powietrza uderza Pelle van Amersfoort i wyrównuje stan meczu!
  • 82'
    Dośrodkowanie z narożnika poszukuje Pellego.
  • 81'
    Pasy w poszukiwaniu wyrównania. Mamy rzut rożny.
  • 79'
    Mateusz Wdowiak wpada w pole karne gości, ale uderza obok bramki strzeżonej przez Kamińskiego.
  • 78'
    Ponownie w natarciu goście. Karol Angielski z dystansu, ponad poprzeczką.
  • 76'
    Jako ostatni zmiennik w zespole Pasów na murawie pojawia się Sebastian Strózik.
  • 75'
    Z rożnego płocczanie, ofiarnie interweniuje Jablonsky.
  • 74'
    Jedynym stadionem, na którym nie padła jeszcze bramka, pozostaje stadion w Gdyni. W Kielcach Lech prowadzi już 3:0 z Koroną, zaś Raków powrócił na prowadzenie. Mamy 2:1 dla beniaminka.
  • 72'
    Wznawiamy od środka.
  • 71'
    Niestety, Furman przedłuża podanie w pole karne do Szwocha, który uderza w górny róg bramki... goście na prowadzeniu.
  • 70'
    Goście zmierzają skrzydłem, szukając dogrania w pole karne.
  • 69'
    Fiolić zastępuje Thiago, druga zmiana w zespole Pasów.
  • 68'
    Z dystansu mierzy Wdowiak, tuż obok bramki rywali.
  • 67'
    Zastępuje on Floriana Loshaja.
  • 66'
    Do zmiany szykuje się Mateusz Wdowiak.
  • 64'
    Z kontrą wychodzą Loshaj i Thiago, pierwszy z nich staje przed szansą na strzał - który jednak paruje Kamiński.
  • 62'

Pół godziny do końca, walczymy!

• 61'
    Hanca prrzechwytuje piłkę wprost od rozpędzonego Marcjanika na skrzydle. Konstruujemy atak pozycyjny.
  • 59'
    Górnik Zabrze zdobywa swoją drugą bramkę, wygrywając z Legią Warszawa już 2:0!
  • 58'
    Okres przewagi płocczan, który długim podaniem próbuje przerwać Loshaj.
  • 56'
    Karol Angielski przecina podanie Sergiu Hanki.
  • 55'
    Kolejne uderzenie Furmana, tym razem zablokowane przez Jablonsky'ego.
  • 53'
    Garcia ogląda żółty kartonik.
  • 52'
    Brzydka interwencja w wykonaniu Angela, gra przerwana.
  • 50'
    Kombinacyjna gra płocczan, po której w polu karnym odnajduje się Furman, uderzając prosto w naszych obrońców.
  • 48'
    Na prowadzenie wychodzi Raków, zdobywając pierwszą bramkę w starciu z Zagłębiem.
  • 47'
    Drugą część spotkania rozpoczynamy od długiego podania w pole karne gości. Interweniuje Marcjanik.
  • 46'
    Sheridan zastąpiony przez Angielskiego na początku drugiej połowy.
  • 46'
    Wracamy do gry! Druga połowa meczu wystartowała.
  • 19:06
    Obydwa zespoły już na murawie. Za chwilę wracamy do gry.
  • 18:57

Czujemy Wasze wsparcie! Przed nami kolejne 45 minut walki o trzy punkty!

• 45'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy bez bramek, wracamy za kwadrans.
  • 44'
    Arbiter nie decyduje się przedłużyć połowy o dodatkowe minuty.
  • 42'
    Dogranie wybite przez Marcjanika.
  • 41'
    Ponownie w natarciu Cracovia. Mamy rzut wolny pod polem karnym gości.
  • 40'
    Cillian Sheridan stara się wywrzeć presję na Peskoviciu, ten jednak bezpiecznie odgrywa do Pestki.
  • 38'
    Starcie Merebashvilego z Jablonskym, piłka przyznana gościom.
  • 37'
    Bezbramkowe remisy utrzymują się również na stadionach w Gdyni, Kielcach i Bełchatowie.
  • 35'
    Długie podanie Kamińskiego do Szwocha przerwane przez gwizdek sędziego. Rzut wolny dla gości, sygnalizowana gra faul w wykonaniu Loshaja.
  • 33'
    Oglądamy żywe starcie, w którym jednak brakuje dobrych uderzeń na bramkę. Nieco ponad 10 minut do końca połowy.
  • 31'
    Uderzenie Thiago ponad poprzeczką bramki Kamińskiego.
  • 30'
    Górnik Zabrze wychodzi na prowadzenie w meczu z Legią, zaś Lechia Gdańsk remisuje w Szczecinie.
  • 28'
    Akcja konstruowana w środku pola, lecz piłkę agresywnym wejściem przejmuje Furman.
  • 27'
    W środku pola Pelle zagrywa do Thiago, ten szuka szybkim podaniem Lopesa. Nasz napastnik nie zdążył jednak do piłki.
  • 25'
    Piast Gliwice wychodzi na prowadzenie w Białymstoku.
  • 24'
    Trzecia bramka na stadionie Śląska Wrocław, który prowadzi z ŁKS już 3:0.
  • 22'
    Wrzutka w pole karne trafia na głowę Jablonsky'ego, który przenosi piłkę ponad bramką.
  • 21'
    Rzut rożny dla Pasów, do piłki podchodzi Hanca.
  • 19'
    Na innych stadionach Pogoń Szczecin prowadzi z Lechią Gdańsk 1:0, zaś Śląsk Wrocław zdobywa drugą bramkę w starciu z ŁKSem. W pozostałych meczach utrzymuje się remis bezbramkowy.
  • 17'
    Przerzut na skrzydło do Thiago, który jednak ulega pressingowi obrony rywali.
  • 16'
    W ostatniej chwili Marcjanik wyłuskuje piłkę spod nóg Thiago.
  • 14'
    Sam na sam wychodzi Merebashvili, ale uderza ponad bramką.
  • 12'
    Uderzenie z dystansu w wykonaniu Sheridana wyłapane przez Peskovicia.
  • 11'
    Długim podaniem poszukiwany Sheridan, płocczanie próbują się odgryźć.
  • 9'
    Balansem ciała Thiago wkracza w pole karne, odgrywając do Kamila Pestki. Ten poszukuje Pellego, ale szybsi obrońcy rywali.
  • 8'
    Trwa okres przewagi Pasów, lecz nie zostaje udokumentowany bramką.
  • 6'
    Żółtą kartką napomniany David Jablonsky.
  • 5'
    Przypominamy, że mecze 30. kolejki PKO BP Ekstraklasy rozpoczęły się
  • 4'
    Gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska.
  • 3'
    Garcia blisko uderzenia, ale dobrze blokuje to nasza obrona.
  • 1'
    Ruszamy! Mecz rozpoczęty, walczymy o trzy punkty!
  • POCZĄTEK I POŁOWY
  • 17:56
    Obydwa zespoły już na płycie boiska. Za chwilę rozpoczynamy mecz. Po zwycięstwo, Pasy!
  • 17:46
    Goście z Płocka wystąpią w składzie: Kamiński - Uryga, Ángel García, Marcjanik, Michalski - Szwoch, Furman, Rasak, Tomasik - Sheridan
  • 17:45

Pasy zagrają w następującym składzie:

• 17:25
    Witamy ze Stadionu przy ul. Józefa Kałuży 1! Przed nami ostatnie starcie rundy zasadniczej sezonu 2019/20 PKO BP Ekstraklasy. Start meczu z Wisłą Płock dokładnie o 18:00.