Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego
Mecz zakończony Wynik meczu: 3 : 0
Raków Częstochowa Raków Częstochowa
  • 21:53
    Pokonujemy Raków Częstochowa, 3-0. Dziękujemy za uwagę i do zobaczenia w piątek przy okazji meczu z Widzewem w Łodzi!
  • KONIEC
  • 90+2'
    Zółty kartonik dla Oshimy.
  • 90+1'
    Berggren strzela wysoko celem zaskoczenia Niemczyckiego, ale nasz bramkarz pewnie interweniuje.
  • 90+1'
    Co najmniej 3 minuty doliczone do czasu meczu.
  • 86'
    Ghita oddaje strzał spoza pola karnego, po którym jednak piłka szybuje ponad bramkę Rakowa.
  • 85'
    Pora na powrót na stadion przy Kałuzy! Jaroszyński zastępuje Makucha.
  • 82'
    Świetna piłka Rapy w uliczkę w stronę Makucha, ale Kovacević odczytuje zamiary naszej ekipy.
  • 81'
    Tudor dośrodkowuje z prawego skrzydła, a piłkę chwyta Niemczycki.
  • 80'
    Żółta kartka dla Berggrena za faul na Makuchu w okolicy środka boiska.
  • 77'
    Svarnas leży na boisku po kontakcie z jednym z naszych zawodników.
  • 76'
    Zmiana w Rakowie. Szelągowski wchodzi w miejsce Kochergina.
  • 75'
    7182 widzów zasiadło dziś #NaStadionie przy ul. Kałuży. Dziękujemy wszystkim obecnym!
  • 74'
    Zmiana w Cracovii. Kakabadze zastępuje Konoplyankę.
  • 72'
    Jablonsky! Świetny strzał głową z lewej strony pola karnego po wrzutce z narożnika w wykonaniu Konoplyanki. Piłkę z linii bramkowej wybija obrońca.
  • 69'
    Rundić wślizgiem strzelał w polu karnym po wrzutce z lewej strony, ale chybił.
  • 68'
    Oshima dostaje piłkę z prawej strony od Kallmana, jednak strzela zbyt lekko , by stworzyć zagrożenie pod bramką Rakowa.
  • 66'
    Berggren strzelił zza pola karnego, ale piłka po rykoszecie od naszego obrońcy zmieniła tor lotu i minęła znacznie bramkę.
  • 66'
    Zmiana w Rakowie. Berggren zastąpił Czyża.
  • 65'
    Makuch! Strzał z lewej strony pola karnego na dalszy słupek bramki, po którym piłka minęła konstrukcję.
  • 65'
    Ghita pokusił się o próbę przelobowania Kovacevicia, jednak minimalnie chybił.
  • 64'
    Oba zespoły postawiły na bardziej agresywną grę w defensywie.
  • 61'
    Niemczycki na raty wyłapuje strzał Gutkovskisa z kilku metrów z prawej strony pola karnego.
  • 60'
    Zmiana w ekipie Pasów. Kallman zastępuje Rakoczego.
  • 57'
    Wrzutka Rakoczego z prawej strony. Piłka jednak nie znajduje adresata w środku pola karnego.
  • 56'
    ... i Piasecki.
  • 56'
    ... a schodzą z niego Papanikolaou, Kun...
  • 56'
    Potrójna zmiana w Rakowie. Na boisko wchodzą Nowak, Tudor i Gutkovskis...
  • 54'
    Rundić strzela głową z kilku metrów po wrzutce z prawej strony, ale bezskutecznie.
  • 53'
    Jugas wybija piłkę sprzed linii bramkowej po zamieszaniu pod naszym polem karnym
  • 49'
    GOOOOOOOOOOOOOOOL! Mamy 3-0 po bramce Rakoczego zdobytej z najbliższej odległości!
  • 47'
    Sipl'ak faulowany przez Wdowiaka w okolicy linii środkowej boiska.
  • 46'
    Zmiana w przerwie. W miejsce Rodina wchodzi Jugas.
  • 20:49
    Do przerwy prowadzimy z Rakowem 2-0! Do zobaczenia za kwadrans!
  • PRZERWA
  • 45+1'
    Kun popisał się ekwilibrystycznym strzałem nożycami, po którym piłka ostemplowała poprzeczkę naszej bramki!
  • 45+1'
    Co najmniej 1 minuta doliczona do czasu I połowy!
  • 42'
    Strzał Sipl'aka z rzutu wolnego, po którym piłka poszybowała ponad poprzeczką bramki Rakowa.
  • 41'
    Kolejna składna akcja Pasów, którą tym razem jednak powstrzymują obrońcy Rakowa.
  • 39'
    Kochergin strzela zza pola karnego, ale piłka odbija się od Oshimy i ląduje poza linię końcową boiska.
  • 37'
    Ivi Lopez spróbował "centrostrzału" z prawego skrzydła, ale nie zaskoczył nim Niemczyckiego.
  • 32'
    GOOOOOOOOOOL! Składna akcja Pasów zakończona strzałem Rakoczego przy prawym, dalszym słupku z kilkunastu metrów i mamy już 2-0!
  • 31'
    Papanikolaou pokusił się o strzał z daleka, po którym piłka poszybowała obok lewego słupka bramki.
  • 28'
    GOOOOOOOOOOOOOL! Kapitalny strzał Konoplyanki z rzutu wolnego mierzony przy prawym, dalszym słupku zaskakuje Kovacevicia i obejmujemy prowadzenie!
  • 28'
    Żółty kartonik dla Arsenicia za dyskusje z sędzią.
  • 26'
    Ostry faul Arsenicia na Makuchu pod polem karnym Rakowa. Mamy dobrą okazję z rzutu wolnego.
  • 25'
    Konoplyanka! Świetny strzał Ukraińca z kilkudziesięciu metrów, po którym Kovacević z kłopotami paruje piłkę na rzut rożny.
  • 24'
    Chwila przewagi ofensywnej Pasów, z której jednak póki co nic nie wyniknęło.
  • 23'
    Kochergin strzela z lewej strony z 30. metra. Kozłująca piłka była łatwa do złapania przez Niemczyckiego.
  • 21'
    Oshima fauluje Piaseckiego w kole środkowym boiska.
  • 19'
    Żółty kartonik dla Kuna za faul na Oshimie w środkowej strefie.
  • 18'
    Raków powrócił do gry ofensywnej i częściej przebywa na naszej połowie.
  • 14'
    Papanikolaou fauluje Oshimę w okolicy koła środkowego, kiedy Japończyk próbował minąć Greka efektownym zwodem.
  • 12'
    Wrzutka z lewego narożnika boiska, po której Rodin interweniuje wybijając piłkę głową poza boisko.
  • 11'
    Cracovia wysoko pressuje swoich rywali. Gracze gości mają kłopoty z wyjściem poza własną połowę.
  • 10'
    Niemczycki pewnie chwyta piłkę strzelaną przez Iviego Lopeza z dalekiej odległości od bramki naszego zespołu.
  • 8'
    Iv i Lopez strzela z 30 metrów, ale ta próba była zbyt słaba i zbyt niecelna, by zagroziła bramce Cracovii.
  • 7'
    Rapa dośrodkowuje z prawej strony, jednak Kun wybija piłkę głową poza pole karne.
  • 6'
    Ivi Lopez dośrodkowuje z prawej strony w kierunku Kuna i Piaseckiego, jednak piłka odbija się od jednego z naszych obrońców i Raków ma rzut rożny.
  • 4'
    Długa piłka w stronę Wdowiaka, jednak nie dotarła ona do adresata pod bramkę Pasów.
  • 3'
    Faul Papanikolaou na Konoplyance w środkowej strefie i mamy rzut wolny.
  • 1'
    Ostre starcie Rakoczego z Kocherginem. Obaj zawodnicy w jego wskutek lekko ucierpieli.
  • 19:57
    Obie ekipy w asyście zespołu sędziowskiego z Tomaszem Kwiatkowskim na czele wchodzą na plac gry. Za moment zaczynamy mecz, ale najpierw pora na hymn Cracovii!
  • 19:47
    Rozgrzewka dobiegła końca. Do pierwszego gwizdka coraz bliżej!
  • 19:25
    Zawodnicy obu zespołów właśnie rozpoczęły rozgrzewkę.
  • 19:04
    Witamy w naszej relacji tekstowej! Już za kilkadziesiąt minut rozpocznie się spotkanie Pasów przeciwko Rakowowi Częstochowa!