24-09-2022 15:00
Korona II Kielce Korona II Kielce
Mecz zakończony Wynik meczu: 0 : 0
  • 90+2'
    Zawodnicy Korony wydają się być usatysfakcjonowani wynikiem, nie starając się przyspieszać gry.
  • 90+1'
    Zmiana w Koronie - Szymon Płocica zastępuje Piotra Lisowskiego.
  • 90'
    Kontratak Cracovii II zakończony dobrą interwencją Kiercza, który odebrał piłkę Mrozowi.
  • 88'
    Zmiana w Pasach - Tomasz Bała pojawia się na boisku w miejsce Sebastiana Strózika.
  • 87'
    Płaskie uderzenie Huberta Zwoźnego bezproblemowo złapane przez Adama Wilka.
  • 85'
    Ze względu na upływający czas zawodnicy obu drużyn próbują konstruować swoje akcje przy użyciu długich podań, co generuje dużo niedokładności i strat po obu stronach.
  • 83'
    Dużo szczęścia mają teraz zawodnicy Pasów! W kolejnej świetnej sytuacji znalazł się Szymon Majewski, ale pomocnikowi gospodarzy brakło precyzji i jego uderzenie zostało wyłapane przez Wilka.
  • 81'
    Zaostrzyło nam się to spotkanie w ostatnich minutach. Tym razem kartonikiem ukarany obrońca Korony - Dawid Lisowski.
  • 77'
    Karol Turek ukarany żółtym kartonikiem za faul na Marcinie Budzińskim.
  • 74'
    Dobre uderzenie Szymona Majewskiego, który przed chwilą pojawił się na placu gry. Adam Wilk z problemami przenosi piłkę na rzut rożny.
  • 71'
    Potrójna zmiana w Koronie dopełniona przez korektę składu w linii pomocy - Yudai Shinonaga zastępuje Miłosza Strzebońskiego.
  • 71'
    Trener gospodarzy podziękował za grę również Jakubowi Konstantynowi, wprowadzając na boisko Szymona Majewskiego.
  • 71'
    Kolejne zmiany również w zespole gospodarzy - Dawid Kośmider zastępuje Mateusza Sowińskiego.
  • 70'
    Boisko opuścił również Kacper Nowicki, a w jego miejsce będziemy oglądać Michała Wiśniewskiego.
  • 69'
    Trener Wojciech Ankowski reaguje na boiskowe wydarzenia. Za Jakuba Guta na boisko wchodzi Jan Mróz.
  • 67'
    Nieudana próba Jakuba Konstantyna, który próbował zaskoczyć Wilka uderzeniem z narożnika pola karnego Cracovii.
  • 65'
    Nikt nie zdołał przeciąć bardzo groźnego dośrodkowania Lisowskiego, zagranego wzdłuż linii bramki Wilka.
  • 60'
    Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy. Jakub Rybus za Huberta Szulca.
  • 57'
    Żółta kartka dla Bartosza Pańtaka za ostre wejście w środkowej części boiska.
  • 52'
    Gospodarze pozwolili opuścić piłce boisko licząc na rzut rożny - sędzia Ficiński miał jednak inny pogląd na całą sytuację i od bramki wznowi Wilk.
  • 49'
    Pierwsza ofensywna próba Pasów w drugiej części meczu - optymistyczne uderzenie Kanacha z okolic 30. metra przelatuje obok bramki Zapytowskiego.
  • Początek II połowy
  • Koniec I połowy
  • 45'
    Rzut wolny dla Korony w ostatnich sekundach pierwszej połowy, ale dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry okazało się zdecydowanie zbyt mocne.
  • 41'
    Nowicki na spalonym i od rzutu wolnego wznowią gospodarze.
  • 38'
    Marcin Budziński ukarany przez sędziego żółtym kartonikiem za powstrzymanie kontry Korony zagraniem ręką.
  • 34'
    Nowicki na spalonym po podaniu Budzińskiego, ale wyraźnie widać, że od kilku minut akcje Cracovii II zaczynają się zazębiać.
  • 33'
    Żółta kartka dla Piotra Lisowskiego za ostre wejście w Mateusza Pieńczaka.
  • 30'
    Najlepsza okazja dla Pasów w tym spotkaniu! Długie podanie Budzińskiego dotarło do Sebastiana Strózika, który z ostrego kąta nie zdołał jednak pokonać Zapytowskiego.
  • 27'
    Rzut wolny dla Cracovii II w okolicach narożnika pola karnego Korony po faulu na Nowickim.
  • 25'
    Problemy Cracovii II z wyprowadzeniem piłki z własnej połowy skutkują kolejnymi szansami dla Korony. Przed chwilą w dobrej sytuacji znalazł się Sowiński i ponownie musiał interweniować Wilk.
  • 24'
    Sebastian Strózik nie zdołał się zabrać z piłką po dobrym podaniu Guta i zawodnicy Korony wyjaśniają sytuację.
  • 21'
    Defensorzy gospodarzy bezproblemowo radzą sobie ze zbyt lekkim dośrodkowaniem Guta.
  • 20'
    W dobrej sytuacji przed bramką Wilka znalazł się Lisowski, ale jego uderzenie zostało zablokowane.
  • 16'
    Gospodarze marnują świetną szansę na objęcie prowadzenia! Zawodnicy Korony znaleźli się w sytuacji "dwóch na jednego" z Adamem Wilkiem, ale ofiarna interwencja Pieńczaka ratuje Pasy przed utratą bramki!
  • 14'
    Seria rzutów rożnych dla Cracovii II bez przełożenia na zagrożenie pod bramką Zapytowskiego.
  • 12'
    Pierwsza groźna akcja Pasów zakończona strzałem Patryka Zauchy.
  • 10'
    Niedokładne podanie Kanacha i od rzutu z autu rozpoczną gospodarze.
  • 8'
    Kolejny atak Korony - tym razem zatrzymany gwizdkiem sędziego, który dopatrzył się pozycji spalonej Konstantyna.
  • 6'
    Pierwsza interwencja Adama Wilka, który sparował na rzut rożny groźne uderzenie Huberta Szulca.
  • 3'
    Spokojny początek meczu w Kielcach - Pasy utrzymują się przy piłce w środkowej części boiska, nie pozwalając "Koroniarzom" na przejęcie futbolówki.
  • 14:20
    Witamy na relacji tekstowej ze spotkania 9. kolejki 3. Ligi, gr. IV, w którym liderująca Cracovia II zmierzy się na wyjeździe z drugim zespołem Korony Kielce. Początek meczu zaplanowany jest na godzinę 15:00.