Stadion MKS Pogoń Miechów
Pogoń Miechów Pogoń Miechów
Mecz zakończony Wynik meczu: 1 : 12
  • 17:55
    Spotkanie Pasów zakończyło się wynikiem 12-1 dla Pasów. Do zobaczenia w piątek przy okazji meczu z Radomiakiem Radom!
  • KONIEC
  • 90'
    Bramka dla Pogoni, którą zdobył Dawid Byrski. Minął on bramkarza i zamknął wynik!
  • 89'
    Przemysław Kapek ma wreszcie i swoją bramkę!
  • 89'
    Kolejna dobra okazja Pasów, po której zza pola karnego pudłuje Kapek.
  • 87'
    Hat-trick Balaja!
  • 86'
    Druga bramka Karola Knapa. Pomocnik Pasów ekwilibrystycznym strzałem w polu karnym pokonuje Macha i doprowadza do dwucyfrowego dorobku bramkowego naszej drużyny!
  • 83'
    Jodłowski odnajduje Jaroszyńskiego na lewym skrzydle, jednak nasz wahadłowy zdaniem liniowego był na spalonym.
  • 80'
    Mrozik strzela po ziemi zza pola karnego. Piłkę pewnie chwyta Mach.
  • 79'
    Strzał z woleja Balaja po dośrodkowaniu z prawej strony od Mrozika. Piłka poszybowała obok bramki Pogoni.
  • 78'
    Druga bramka Balaja! Napastnik Pasów wykorzystał błąd Macha, który skierował piłkę prosto pod nogi gracza Cracovii.
  • 77'
    Kolejny strzał głową Balaja, tym razem Mach z pomocą obrońców ratują sytuację pod swoją bramką.
  • 76'
    Kapek wpada w pole karne, ale próbę strzału zatrzymują obrońcy rywali.
  • 73'
    Balaj pokonuje Macha głową na wysokości pola karnego i prowadzimy już 8-0!
  • 71'
    Mrozik zagrywa na głowę Knapa z prawej strony. Jak w przypadku poprzednich główek młodego pomocnika Pasów, skutek identyczny.
  • 70'
    Dośrodkowanie Jodłowskiego z lewej strony, po którym piłkę wyłapuje Mach.
  • 69'
    Mrozik dośrodkowuje z prawej strony, jednak jego zamiary odczytuje defensywa Pogoni.
  • 67'
    Mach broni strzał Sipl'aka oddany z ponad 20 metrów.
  • 66'
    Kapek oddał płaski strzał na granicy pola karnego mierzony w stronę prawego, dalszego słupka, który jednak minął cel.
  • 63'
    Siódma bramka dla Cracovii! Karol Knap strzela w polu karnym po ziemi w prawy, dalszy słupek bramki.
  • 62'
    Strzał Jodłowskiego zza pola karnego, po którym piłka odbija się od jednego z obrońców Pogoni i zmierza na aut.
  • 61'
    Pasy wciąż w posiadaniu piłki, głównie na połowie rywali. Póki co jednak nie udało się z tego zdobyć kolejnych bramek.
  • 58'
    Balaj strzela głową w polu karnym. Kolejne pudło w tej części meczu.
  • 56'
    Zamieszanie pod polem karnym Pogoni, w którym największą czujnością popisał się Mach.
  • 57'
    Mamy chwilę przerwy z powodu urazu w zespole gospodarzy.
  • 54'
    Strzał Jaroszyńskiego zza pola karnego, po którym piłka szybuje ponad bramką.
  • 53'
    Strzał Mrozika głową w polu karnym. Piłkę pewnie łapie Mach.
  • 52'
    Strzał Balaja zza pola karnego, po którym bramkarz Pogoni piąstkuje piłkę przed siebie.
  • 51'
    Zagranie z lewej strony w pole karne do Knapa. Ponownie pomocnik Pasów pudłuje z kilku metrów.
  • 50'
    Jaroszyński zagrywa z lewego skrzydła po ziemi. Obrońcy Pogoni zażegnują niebezpieczeństwo.
  • 48'
    Strzał z dystansu w wykonaniu Thiago, którym Brazylijczyk posłał piłkę ponad bramkę.
  • 46'
    5 zmian w ekipie Pasów po przerwie. Na boisku pojawili się Madejski, Jodłowski, Jaroszyński, Mrozik i Balaj.
  • 16:52
    Do przerwy Pasy prowadzą 6-0. Widzimy się za kwadrans!
  • PRZERWA
  • 45'
    Jablonsky strzela głową w polu karnym, ale minimalnie myli się.
  • 44'
    Kolejna zmiana w zespole gospodarzy.
  • 40'
    Optymistyczny strzał Makucha z 17. metra, tym razem piłka poszybowała ponad poprzeczkę.
  • 38'
    Kolejna bramka Thiago! Tym razem dostał podanie z prawej strony od Makucha i strzelił z 2 metrów na pustą bramkę.
  • 37'
    Hat-trick Patryka Makucha! Tym razem napastnik Cracovii pokusił się o strzał zza pola karnego przy prawym, bliższym słupku.
  • 35'
    Strzały Sipl'aka i Makucha w polu karnym. Za pierwszym razem broni Szyniec, za drugim interweniują obrońcy gospodarzy.
  • 33'
    Kapek strzela z daleka i powoduje, że Szyniec musiał ofiarnie interweniować.
  • 32'
    Seria pięciu zmian w zespole Pogoni Miechów.
  • 32'
    Prostopadła piłka do Kapka, po której Szyniec pewnie odczytał zamiary Pasów.
  • 31'
    Kapek zagrał no-look pass do Rapy. Rumun nie był jednak w stanie zaskoczyć Szyńca.
  • 29'
    Efektowne dośrodkowanie Rapy do Makucha, po którym napastnik Cracovii nie był jednak w stanie utrzymać piłki w boisku.
  • 27'
    Druga bramka Patryka Makucha dla Pasów! Tym razem pewny strzał mierzony w stronę lewego, dalszego okna.
  • 26'
    Makuch strzela po ziemi z kilkunastu metrów, ale Szyniec z kłopotami wyłapuje piłkę.
  • 24'
    Rajd Pigulaka lewą stroną, który wespół zatrzymują obrońcy i bramkarz Pasów.
  • 24'
    Nieprecyzyjne dośrodkowanie Jugasa z prawej strony.
  • 23'
    O strzał wolejem pokusił się Rapa. Jego próba z okolic pola karnego zakończyła się nieznacznym pudłem.
  • 21'
    Szyniec piąstkuje piłkę poza pole karne po dośrodkowaniu z prawego skrzydła od Jugasa.
  • 20'
    Kolejne dośrodkowanie do Knapa, tym razem od Rapy. Ponownie pudło ze strony gracza z numerem 20.
  • 19'
    Jugas dośrodkowuje na głowę Knapa z prawej strony, ale pomocnik Pasów chybił z 7. metra.
  • 17'
    Trzecia bramka w tym meczu! Świetny wolej Sipl'aka z lewej strony pola karnego mierzony przy prawym, dalszym słupku i Pasy podwyższają prowadzenie.
  • 16'
    Michal Sipl'ak pokonał bramkarza strzałem z kilku metrów, ale sędzia liniowy dopatrzył się spalonego w momencie podania od Oshimy.
  • 14'
    Górna piłka do Makucha w pole karne. Napastnik Cracovii był jednak na pozycji spalonej.
  • 14'
    Strzał Byrskiego zza pola karnego, po którym Hrosso pewnie chwycił futbolówkę.
  • 13'
    Sipl'ak pokusił się o lob w polu karnym, ale piłka po nim poszybowała ponad poprzeczką.
  • 12'
    Chwila spokojniejszej gry po obu stronach. Pasy wyprowadzają atak pozycyjny.
  • 11'
    Faul na Faraciku z prawej strony boiska na naszej połowie.
  • 10'
    Druga bramka dla Pasów! Patryk Makuch pewnie uderzył z 10. metra w środek bramki i pokonał golkipera!
  • 9'
    Jugas wpadł w pole karne i lekkim strzałem próbował zaskoczyć bramkarza. Bezskutecznie.
  • 7'
    Makuch zagrywa z lewej strony pola karnego do Kapka, ale młody napastnik Pasów skierował piłkę strzelaną niemal na pustą bramkę wysoko ponad poprzeczkę bramki Pogoni.
  • 6'
    Strzał Knapa z okolic linii pola karnego, po którym piłka minimalnie mija lewy słupek bramki.
  • 4'
    Dośrodkowanie Sipl'aka z lewego skrzydła, po którym piłkę poza pole karne wybijają obrońcy Pogoni.
  • 2'
    Bramka dla Pasów! Jej zdobywcą Thiago, który z najbliższej odległości pokonał wślizgiem bramkarza.
  • 15:57
    Oba zespoły w asyście trójki sędziowskiej z Piotrem Królem na czele wchodzą na plac gry. Za moment zaczynamy spotkanie!
  • 15:47
    Rozgrzewka dobiegła końca. Trwają ostatnie przygotowania do rozpoczęcia spotkania.
  • 15:43
    Trwa intensywna rozgrzewka obu zespołów. Do pierwszego gwizdka coraz bliżej!
  • 15:25
    Witamy w naszej relacji tekstowej! Już za kilkadziesiąt minut Pasy zagrają z Pogonią Miechów w meczu na jubileusz 100-lecia piłki nożnej w Miechowie.