2:2. Hubert Pachowicz doprowadza do wyrównania.
  • 89'
    Gol dla Wieczystej. Dariusz Gawęcki.
  • 87'
    2:0! Doczekał się swojego trafienia Maciej Mrozik, który strzałem po długim słupku pokonał Siryka!
  • 86'
    Zmiana w drużynie gospodarzy - Czajkowski zastępuje Niechciała.
  • 83'
    To powinno być 2:0. Trzech na jednego wychodzili piłkarze Pasów, ale Strózik niedokładnie dograł do Mrozika.
  • 81'
    Ostatnia zmiana w Pasach - Sebastian Strózik zastępuje Krzysztofa Boćka.
  • 80'
    1:0! Cóż za uderzenie Kanacha!
  • 79'
    Poprzeczka po uderzeniu Zauchy i kapitalnej paradzie Siryka!
  • 78'
    Dogranie Mrozika znajduje Kamila Ogorzałego, jednak Kamil ekwilibrystycznym uderzeniem nie zdołał skierować piłki do siatki rywali.
  • 75'
    Która to już próba Mrozika w tym meczu? Nasz pomocnik ponownie powstrzymany przez Bartosza Siryka i na bramkę będzie musiał jeszcze poczekać.
  • 72'
    Czwarta zmiana w ekipie Pasów - Zaucha zastępuje Mroza.
  • 69'
    Mocne uderzenie Kanacha pewnie złapane przez Siryka.
  • 69'
    Seria trzech rzutów rożnych dla Pasów, ale bez przełożenia na zagrożenie pod bramką Wieczystej.
  • 65'
    Kolejna próba naszych zawodników! Tym razem precyzji zabrakło Suprynowi, ale ostatnie minuty napawają optymizmem.
  • 64'
    W końcu ofensywna akcja Pasów! Nad poprzeczką bramki gospodarzy uderzył Jakub Gut.
  • 62'
    Zmiana w Wieczystej - Gawęcki za Nowickiego.
  • 59'
    Dobra kontra Pasów zakończona interwencją Dawida Jampicha, który skutecznie powstrzymał Mrozika.
  • 51'
    Ostry początek drugiej połowy - tym razem kartonik ogląda zawodnik Wieczystej, Radosław Nowicki.
  • 47'
    Żółtą kartką napomniany Mateusz Pieńczak.
  • 46'
    Zmiana nastąpiła również w linii pomocy - Radosław Kanach zastąpił Jakuba Wojtysko.
  • 46'
    W przerwie trener Ankowski zdecydował się na kolejne zmiany - na boisku pojawił się Michał Stachera, a plac gry opuścił Michał Wiśniewski.
  • Początek II połowy
  • Koniec I połowy
  • 45'
    Do regulaminowego czasu gry arbiter główny dolicza co najmniej 2 minuty.
  • 45'
    To powinno być prowadzenie Cracovii II! Najpierw próbował Mrozik, potem Ogorzały - niestety, nadal remis.
  • 44'
    Kolejna dobra próba Mrozika, który wydaje się być najaktywniejszym piłkarzem na placu gry.
  • 41'
    Po rzucie rożnym dla Wieczystej piłka dokręcała się do bramki Hamulewicza, ale nasz bramkarz pewnie piąstkuje.
  • 39'
    Świetnie o piłkę na wysokości pola karnego Wieczystej powalczył Mrozik! Nasz pomocnik ostatecznie wyłuskał futbolówkę, ale jego strzał przeleciał wysoko nad poprzeczką bramki gospodarzy.
  • 38'
    Okres przewagi po stronie Wieczystej - kolejna próba gospodarzy zablokowana ofiarnie przez Pieńczaka.
  • 33'
    Uderzenie Radosława Nowickiego przelatuje około metr od słupka bramki Hamulewicza.
  • 32'
    Wymuszona zmiana w Pasach - kontuzjowanego Bałę zastępuje Ogorzały.
  • 28'
    Kolejna przerwa w grze - tym razem na boisku leży Tomasz Bała, który trzyma się za bark.
  • 27'
    Po uderzeniu Kalemby piłka uderza w słupek bramki Hamulewicza! Dużo szczęścia teraz po stronie Pasów!
  • 25'
    W pierwszej fazie spotkania obserwujemy wyraźną przewagę Pasów, która jednak, jak na razie, nie przekłada się na duże zagrożenie pod bramką rywala.
  • 24'
    Płaskie dogranie Mrozika w pole karne Wieczystej nie znalazło adresata i piłka została wybita przez defensorów gospodarzy.
  • 19'
    Druga żółta kartka dla piłkarza Pasów - tym razem napomniany Mrozik.
  • 17'
    W pole karne Wieczystej wpadł Mrozik, ale jego uderzenie z ostrego kąta zostało zablokowane.
  • 13'
    Po strzale Słoniny piłka uderzyła w słupek bramki Pasów - wcześniej jednak sędzia asystent zasygnalizował spalonego napastnika Wieczystej.
  • 11'
    Mamy pierwszą indywidualną karę w tym spotkaniu - żółty kartonik od sędziego otrzymał Jan Mróz.
  • 8'
    Niezła indywidualna akcja Mroza zakończona bardzo niecelnym strzałem naszego obrońcy.
  • 5'
    Dobre dośrodkowanie Wiśniewskiego na głowę Krystiana Boćka i do pierwszej interwencji zmuszony został golkiper Wieczystej - Bartosz Siryk.
  • 5'
    Pierwsza groźna akcja Pasów - w polu karnym Wieczystej piłkę otrzymał Krzysztof Bociek, ale naszemu napastnikowi przeszkodził Tomasz Bała i po interwencji defensorów gospodarzy będziemy mieli pierwszy rzut rożny.
  • 3'
    Przy bocznej linii boiska ucierpiał Mróz i mamy przerwę w grze.
  • 17:30
    Witamy na relacji tekstowej z półfinałowego spotkania Okręgowego Pucharu Polski, w którym Cracovia II zmierzy się z drugim zespołem Wieczystej Kraków na obiekcie Prądniczanki. Początek meczu zaplanowany jest na godzinę 18:00.