Druga żółta kartka dla Bracika i Pasy będą kończyć mecz w 10-tkę.
  • 90'
    Do regulaminowego czasu gry sędzia dolicza co najmniej trzy minuty.
  • 89'
    Ależ bliski szczęścia Strózik! Dwie dobre szanse naszego zawodnika, których niestety nie udało mu się zamienić na bramkę.
  • 87'
    Dobre minuty w wykonaniu Pasów - przed momentem widzieliśmy kolejne uderzenie naszych zawodników, ale strzał Jodłowskiego nie stworzył problemów Lipcowi.
  • 85'
    Kolejna niecelna próba piłkarzy Pasów - tym razem próbował Nowicki.
  • 84'
    Replace
    Na boisku pojawił się również Radosław Kanach, który zmienił Roberta Ożóga.
  • 84'
    Indywidualna akcja Ogorzałego zakończona uderzeniem, które przeleciało około metr nad bramką Łagowa.
  • 83'
    Replace
    Zmiana w Pasach - Mrozik za Wiśniewskiego.
  • 81'
    Yellow card
    Sypią się kartki w Łagowie - tym razem karą indywidualną koloru żółtego napomniany Szymocha.
  • 79'
    Yellow card
    Faul taktyczny Jodłowskiego "wyceniony" przez arbitra na żółtą kartkę.
  • 77'
    Replace
    Zmiana również w zespole gospodarzy - Kafel zastępuje Mianowanego.
  • 76'
    Yellow card
    Michał Mydlarz ukarany żółtym kartonikiem za faul na Jodłowskim.
  • 75'
    Replace
    Zmiana w Pasach - boisko opuszcza strzelec bramki, Jakub Gut, a w jego miejscu na placu gry melduje się Kacper Nowicki.
  • 73'
    Uderzenie Mianowanego z rzutu wolnego uderza w mur zbudowany z piłkarzy Pasów.
  • 71'
    Uderzenie Jodłowskiego z pokaźnego dystansu przelatuje metr obok słupka bramki strzeżonej przez Lipca.
  • 69'
    Patryk Zaucha ponownie złapany na spalonym i grę od rzutu wolnego wznowią gospodarze.
  • 67'
    Replace
    Zmiana w zespole gospodarzy - Damian Lepiarz zastępuje Kacpra Chełmeckiego.
  • 62'
    Dobry wślizg Pieńczaka i niebezpieczeństwo wynikające z akcji Macieja Tonii kończy się jedynie rzutem rożnym dla gospodarzy.
  • 57'
    Goal
    Fenomenalne uderzenie Adama Imieli i gospodarze ponownie na prowadzeniu.
  • 54'
    Groźnie pod bramką Wilka! Łukasz Seweryn przeniósł piłkę nad poprzeczką Cracovii uderzeniem głową z okolic 5. metra.
  • 53'
    Długie podanie w kierunku Zauchy, ale nasz obrońca znajdował się na spalonym.
  • 51'
    Pierwsze minuty drugiej części gry pod dyktando piłkarzy Pasów, którzy atakiem pozycyjnym próbują dostać się pod pole karne Łagowa.
  • 47'
    Nerwowo od początku drugiej części spotkania - irytacja na ławce Pasów spowodowana brakiem reakcji sędziego na ostre wejście w Jakuba Guta.
  • Początek II połowy
  • Koniec I połowy
  • 45'
    Do regulaminowego czasu gry Sędzia Główny dolicza co najmniej 1 minutę.
  • 44'
    Nerwowo w polu karnym Pasów, ale sytuacja zostaje wyjaśniona przez wybijającego piłkę Bracika.
  • 43'
    Yellow card
    Żółtą kartką za ostre wejście w Adama Imielę ukarany Krystian Bracik.
  • 41'
    Dobra akcja zespołowa Pasów zakończona niecelnym podaniem Guta.
  • 40'
    Próba Ożóga zza pola karnego zablokowana przez Szymochę.
  • 36'
    Bliski szczęścia Jodłowski! Nasz pomocnik najpierw rewelacyjnie odebrał piłkę na własnej połowie, a następnie strzałem z ponad 50 metrów próbował zaskoczyć bramkarza gospodarzy. Niewiele brakło!
  • 33'
    Yellow card
    Nerwowo na boisku w Łagowie - za dyskusję z arbitrem żółtą kartką ukarany został Robert Ożóg.
  • 31'
    Po rzucie rożnym dla Cracovii futbolówka pewnie złapana przez Pawła Lipca.
  • 30'
    Świetna interwencja Stachery, który powstrzymał, wbiegającego z piłką w pole karne Pasów, Michała Mydlarza.
  • 27'
    Goal
    1:1! Jakub Gut finalizuje świetną indywidualną akcję Strózika i mamy remis!
  • 25'
    Rzut rożny krótko rozegrany przez naszych rywali nie przyniósł zagrożenia pod bramką Wilka.
  • 22'
    Pewna interwencja Wilka po rzucie wolnym na wysokości 20. metra od bramki Pasów, wykonanym przez Imielę.
  • 20'
    Po zdobyciu bramki to piłkarze Łagowa kontrolują przebieg boiskowych wydarzeń - Pasy starają się długimi podaniami znaleźć Sebastiana Strózika, ale jak na razie bezskutecznie.
  • 15'
    Goal
    Tym razem Adam Wilk zmylony, a jedenastkę na bramkę zamienia Piotr Rogala.
  • 14'
    Niebywałe - błąd Patryka Zauchy i gospodarze będą mieli drugi rzut karny w odstępie trzech minut.
  • 11'
    Adam Wilk broni jedenastkę! Nasz golkiper świetnie wyczuł Adama Imielę i odbił uderzenie skierowane w środek bramki!
  • 10'
    Rzut karny dla Łagowa po faulu Wiśniewskiego na Orliku.
  • 9'
    Zbyt mocne dośrodkowanie w kierunku Strózika i grę od bramki wznowi Paweł Lipiec.
  • 8'
    Świetna interwencja Wilka po uderzeniu Orlika ratuje Pasy przed utratą bramki!
  • 6'
    Przerwa w grze po tym jak w środku pola ucierpiał Kamil Ogorzały.
  • 4'
    Pierwsza ofensywna akcja Łagowa zatrzymana przez dobrze ustawionego Bracika.
  • 2'
    Strata Kamila Ogorzałego na skrzydle i wrzutem z autu wznowią gospodarze.
  • Początek meczu
  • 15:03
    Zawodnicy są już na murawie - za chwilę rozpoczynamy spotkanie!
  • 14:30
    Witamy na relacji tekstowej z hitowego starcia 13. kolejki, 3. Ligi, gr. IV. Zajmujące trzecie miejsce w tabeli Rezerwy Cracovii zmierzą się dziś na wyjeździe z liderującym ŁKS-em Łagów! Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 15:00.