12-11-2022 13:00
Mecz zakończony Wynik meczu: 4 : 2
Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa
  • 90+2'
    4:2! Kontra Pasów sfinalizowana przez Thiago, który ładnym uderzeniem przelobował bramkarza gości!
  • 90'
    Do regulaminowego czasu gry arbiter główny dolicza co najmniej 3 minuty.
  • 89'
    Żółtą kartką ukarany Mateusz Pieńczak.
  • 88'
    Jarosław Lis opanował piłkę w polu karnym Wilka, ale wcześniej sędzia dopatrzył się pozycji spalonej pomocnika Sokoła.
  • 87'
    Dominik Pikiel zdobywa drugą bramkę dla gości i będziemy mieli jeszcze emocje w tym spotkaniu.
  • 86'
    Żółtym kartonikiem ukarany Maciej Mrozik, który wślizgiem zaatakował nogi rywala.
  • 83'
    Mamy pierwsze trafienie dla gości. Jego autorem Krystian Majka, który z najbliższej odległości pokonał Wilka.
  • 77'
    Ostatnia zmiana w Pasach - Maciej Mrozik zastępuje Sebastiana Strózika.
  • 68'
    Zmiana w zespole Pasów - Michał Wiśniewski wchodzi na boisko za Karola Knapa.
  • 65'
    3:0! Przemysław Kapek płaskim strzałem podwyższa prowadzenie Pasów!
  • 63'
    Pewna interwencja Rafała Rudolfa po dobrej akcji indywidualnej Karola Knapa.
  • 61'
    Pierwsza zmiana w zespole gości - Mateusz Gdowik wchodzi na plac gry w miejsce Dominika Ochała.
  • 60'
    Mocne dogranie Strózika w kierunku Przemysława Kapka, który nie zdołał odpowiednio dostawić stopy i skierować piłki do siatki.
  • 57'
    Ładna drużynowa akcja Pasów zakończona niecelną próbą Roberta Ożóga.
  • 54'
    Swoich ofensywnych sił spróbował Krystian Bracik, który zawędrował aż w pole karne gości. Nasz defensor został jednak ostatecznie nabity piłką i grę od bramki wznowi Rafał Rudolf.
  • 51'
    2:0! Świetny początek drugiej połowy w wykonaniu Pasów! Bardzo dobre dogranie Stachery ponownie wykorzystuje Sebastian Strózik!
  • 46'
    Potrójną zmianę dopełniła roszada w środku pola - Robert Ożóg zmienił Marcina Budzińskiego. Opaska kapitańska powędrowała na ramię Sebastiana Strózika.
  • 46'
    Na boisku nie ma już również Jakuba Myszora, który został zastąpiony przez Przemysława Kapka.
  • 46'
    W przerwie trener Wojciech Ankowski zdecydował się na pierwsze korekty w składzie. Boisko opuścił Michał Rakoczy a w jego miejscu na placu gry będziemy oglądać Thiago.
  • Początek II połowy
  • Koniec I połowy
  • 45'
    Ofensywny rajd Strózika zakończony wywalczeniem rzutu rożnego, który ostatecznie nie przyniósł dużego zagrożenia pod bramką gości.
  • 41'
    Najlepsza akcja Sokoła w pierwszej części spotkania - na bramkę Wilka uderzał Jarosław Lis, lecz po interwencji naszego bramkarza piłka trafiła jedynie w boczną siatkę.
  • 40'
    Aktywny dziś Michał Stachera na prawej stronie boiska. Przed chwilą obserwowaliśmy kolejne dośrodkowanie naszego obrońcy, niestety, minimalnie niecelne.
  • 36'
    Rzut rożny dla Pasów, lecz w polu karnym Sokoła najwyżej wyskakuje Oskar Mazgoła, który bezproblemowo wybija piłkę.
  • 29'
    To powinno być 2:0... po świetnym zagraniu piętą Strózika w sytuacji "sam na sam" znalazł się Rakoczy. Młody piłkarz Pasów wygonił się jednak do linii końcowej boiska i gdy wydawało się, że z tej akcji już nic nie będzie, Marcin Budziński ponownie znalazł Strózika, który mocnym strzałem przeniósł futbolówkę centymetry nad bramką Sokoła.
  • 24'
    Próba dośrodkowania zewnętrzną częścią stopy w wykonaniu Myszora, ale zbyt głęboka i piłkę łapie bramkarz gości.
  • 20'
    Kolejna przerwa w grze - tym razem na płycie boiska leżą Stachera i Mikołaj Jeż, którzy boleśnie zderzyli się głowami.
  • 16'
    Zderzenie głową Zauchy i Mateusza Geńca i od rzutu wolnego wznowią goście.
  • 13'
    Faul taktyczny Karola Knapa skutkuje żółtą kartką dla naszego pomocnika.
  • 12'
    1:0! Przewaga Pasów udokumentowana za sprawą trafienia Sebastiana Strózika, który uderzeniem głową pokonał bramkarza gości!
  • 9'
    Kolejna próba Strózika - po interwencji Damiana Skały futbolówka mija prawy słupek bramki Rudolfa i wychodzi na rzut rożny.
  • 7'
    Strzał głową Strózika po rzucie rożnym dla Pasów przelatuje minimalnie obok słupka bramki Sokoła.
  • 6'
    Od pierwszej minuty spotkania zespół Cracovii II praktycznie nie wychodzi z połowy rywali. Goście ofiarnie próbują przeciwdziałać atakom Pasom - najpierw zablokowany został Budziński, potem Myszor.
  • 2'
    Pierwsza groźna akcja Pasów - strzał Budzińskiego z dystansu przelatuje około metr nad bramką Rafała Rudolfa.
  • 12:30
    Witamy na relacji tekstowej ze spotkania 16. kolejki 3. Ligi, gr. IV, w którym Cracovia II podejmie na własnym boisku Sokoła Sieniawa. Początek meczu zaplanowany jest na godzinę 13:00.