Cracovia Training Center, Rączna
Mecz zakończony Wynik meczu: 9 : 0
Lublinianka Lublin Lublinianka Lublin
  • 80'
    9:0! Ma swoje trafienie również Mateusz Pieńczak, który uniknął spalonego i z najbliższej odległości pokonał Błażuckiego.
  • 75'
    8:0! Egzekucja trwa! Jakub Wojtysko z najbliższej odległości i mamy ósme trafienie dla Pasów!
  • 69'
    Own goal
    Mamy bramkę samobójczą - Bartosz Płocki z Lublinianki pakuje piłkę do własnej siatki.
  • 64'
    Swoją szansę otrzymał również Jakub Wojtysko, który zastąpił Patryka Zauchę.
  • 64'
    Kolejna zmiana w Pasach - Kamil Ogorzały pojawia się na placu gry w miejscu Przemysława Kapka.
  • 62'
    Pierwsza zmiana w Pasach - Jakub Gut zastępuje strzelca jednej z bramek, Roberta Ożóga.
  • 58'
    Kolejne trafienie dla Pasów - tym razem na listę strzelców wpisuje się Przemysław Kapek, który w sytuacji "sam na sam" nie miał problemów z pokonaniem Błażuckiego!
  • 56'
    5:0! Marcin Budziński skutecznie z rzutu wolnego!
  • 52'
    Druga połowa przypomina to co mogliśmy oglądać w pierwszej - piłkarze Pasów praktycznie nie schodzą z piłką z połowy Lublinianki.
  • 47'
    Ofiarna interwencja Bartosza Płockiego, który po uderzeniu Mroza wybił piłkę z linii bramkowej Lublinianki.
  • 46'
    W przerwie szkoleniowiec Pasów dokonał jednej zmiany - Krystian Bracik zastąpił Krystiana Boćka..
  • Początek II połowy
  • Koniec I połowy
  • 44'
    4:0! Sebastian Strózik ładnym uderzeniem finalizuje świetną akcję Przemysława Kapka!
  • 42'
    Nie zwalniają tempa podopieczni trenera Mirosława Kality - tym razem bliski szczęścia ponownie był Ożóg.
  • 39'
    Gol! Sebastian Strózik uderzeniem głową pokonuje Błażuckiego i Pasy prowadzą już 3:0!
  • 34'
    Pierwsza indywidualna kara w tym spotkaniu - żółtym kartonikiem napomniany defensor Pasów, Krystian Bociek.
  • 31'
    Zdecydowana przewaga Pasów udowodniona kolejną bramką - Kamila Błażuckiego pokonał Robert Ożóg!
  • 28'
    Seria rzutów rożnych dla piłkarzy Cracovii, bez bezpośredniego przełożenia na zagrożenie pod bramką Lublinianki.
  • 20'
    Pierwsza ofensywna akcja Lublinianki, ale Mateusz Pieńczak dobrą interwencją zażegnał niebezpieczeństwo pod bramką Madejskiego.
  • 16'
    Techniczne zagranie Budzińskiego w kierunku Kapka, jednak młody zawodnik Pasów nie zdążył sięgnąć piłki.
  • 12'
    W polu karnym Lublinianki powalany Przemysław Kapek, ale interwencja jednego z defensorów drużyny gości nie doczekała się reakcji sędziego.
  • 7'
    Od początku meczu zawodnicy Pasów w natarciu - wydaje się, że taki będzie obraz całego tego spotkania. Piłkarze Lublinianki, których skład w większości zbudowany jest na zawodnikach z rocznika 2005, zostali zepchnięci do głębokiej defensywy.
  • 3'
    Świetny początek meczu w wykonaniu Pasów! Krystian Bociek wykorzystuje dogranie Zauchy i otwiera wynik dzisiejszego spotkania!
  • 11:30
    Witamy na relacji tekstowej z meczu 19. kolejki, 3. Ligi, gr. IV, w którym Rezerwy Cracovii zmierzą się na własnym boisku z KS Lublinianką. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 12:00,