Do regulaminowego czasu gry sędzia główny dolicza co najmniej 4 minuty.
  • 90'
    Faul Strózika w środkowej części boiska, za który nasz napastnik został ukarany żółtym kartonikiem.
  • 85'
    Ależ blisko wyrównania Pasy! Po uderzeniu Zauchy defensorzy Wisły wybijają piłkę z linii bramkowej!
  • 81'
    Żółtą kartką ukarany zawodnik Wisły - Jakub Michalczyk.
  • 80'
    Kolejna zmiana w Pasach - Jan Mróz zastępuje Michała Stacherę.
  • 79'
    Strózik skutecznie z rzutu karnego i łapiemy kontakt!
  • 78'
    Penalty
    W polu karnym Wisły powalany Marcin Budziński i Pasy będą miały rzut karny!
  • 76'
    Dobrze z rzutu wolnego uderzał Strózik, ale jeszcze lepiej interweniował Stanisław Czarnogłowski.
  • 75'
    Kolejna świetna szansa dla Pasów - tym razem z bliskiej odległości pomylił się Strózik.
  • 66'
    Zmiana w Wiśle. Boisko opuszcza strzelec dwóch bramek, Kamil Uciśnki, a w jego miejsce na placu gry pojawia się Bartosz Kościółek.
  • 65'
    Bardzo ładna drużynowa akcja Pasów zakończona zbyt lekkim uderzeniem Zauchy.
  • 60'
    Bracik ofiarnie blokuje uderzenie Wyjadłowskiego, który znalazł się w dobrej sytuacji po błędzie defensywy Pasów.
  • 54'
    To powinno być 3:2! Niestety, w dogodnej sytuacji Patryk Zaucha nie zdołał skierować piłki do siatki sandomierskiej Wisły.
  • 51'
    Mocny początek drugiej połowy w wykonaniu Pasów! Najpierw dobra akcja Strózika, teraz minimalnie pomylił się Budziński.
  • 46'
    Na boisku w drugiej połowie nie będziemy również oglądać Roberta Ożóga, który został zmieniony przez Jakuba Guta.
  • 46'
    W przerwie oglądaliśmy zmianę w zespole Pasów - na boisku pojawił się Kamil Ogorzały, który zastąpił Kacpra Nowickiego.
  • Początek II połowy
  • Koniec I połowy
  • 45'
    Ależ bramka dla Wisły - fenomenalne uderzenie Lionela Abate, który z kilkudziesięciu metrów pokonał Madejskiego.
  • 42'
    Dobra akcja Wisły zakończona niecelnym uderzeniem Ucińskiego.
  • 36'
    Gol! Marcin Budziński i Pasy łapią kontakt!
  • 34'
    Bliski szczęścia Krystian Bracik! Nasz defensor minimalnie się pomylił uderzając głową po rzucie rożnym.
  • 29'
    Spokojny fragment spotkania w Sandomierzu - walka toczy się głównie w środkowej strefie boiska.
  • 21'
    Seria rzutów wolnych dla Pasów, ale bez większego przełożenia na zagrożenie pod bramką Wisły.
  • 18'
    Pierwsza ofensywna akcja Pasów - uderzenie z wolnego Wiśniewskiego obronione przez Czarnogłowskiego.
  • 15'
    Płaskie uderzenie z rzutu wolnego na bramkę Pasów - na szczęście piłka przeleciała około metr od bramki Madejskiego.
  • 13'
    Złe wybicie Madejskiego i Robert Ożóg faulem musiał zatrzymać kontrę Wisły za co otrzymał żółtą kartkę.
  • 7'
    Wisła prowadzi już 2:0. Uciński po raz drugi.
  • 5'
    Świetny początek Wisły - Kamil Uciński wyprowadza gospodarzy na prowadzenie już w 5. minucie.
  • 3'
    Mamy pierwszą karę indywidualną w tym spotkaniu - żółtym kartonikiem napomniany Lionel Abate.
  • 13:00
    Witamy na relacji tekstowej ze spotkania 20. kolejki 3. Ligi, gr. IV, w którym Rezerwy Cracovii zmierzą się na wyjeździe z Wisłą Sandomierz. Początek meczu zaplanowany jest na godzinę 14:00.