Mecz zakończony Wynik meczu: 1 : 1
Partizan Belgrad Partizan Belgrad
  • KONIEC MECZU
  • 90'
    Koniec spotkania!Pierwszy mecz sparingowy w tureckim Belek na remis. W kontrolnym spotkaniu z Partizanem Belgrad obydwa zespoły zdobyły po jednej bramce. Dla Pasów trafił w 86 minucie Tomáš Vestenický.
  • 86'
    Wyrównanie przez dobrze wykonaną "jedenastkę" daje nam Vestenicky!
  • 85'
    Rzut karny! W polu karnym faulowany Pelle.
  • 83'
    Na pozycji spalonej złapany Daniel Pik.
  • 79'
    Długie zagranie do przodu w wykonaniu rywali, ale interweniuje Lukas Hrosso, pewnie zgarniając pilkę.
  • 76'
    Rozegranie Mateusza Wdowiaka i Milana Dimuna zaasekurowane przez wyjście bramkarza rywali.
  • 73'
    Starcie pod linią boczną z udziałem Pellego. Piłka jednak przyznana rywalom.
  • 69'
    Gracze rywala uspokajają grę. Czas niestety gra na ich korzyść.
  • 65'
    Dośrodkowanie Sebastiana Strózika zablokowane pod polem karnym.
  • 61'
    Niestety, wynik spotkania otwierają goście. Na listę strzelców wpisuje się Tosic.
  • 57'
    Marković przechwytuje piłkę pod własnym polem karnym. Gracze Partizana będą próbować kontry.
  • 55'
    Daniel Pik zastępuje na boisku Michała Rakoczego
  • 54'
    Flanką urywa się Pelle, lecz piłka finalnie ląduje na aucie.
  • 51'
    Dobrze uwolnił się Mateusz Wdowiak, ale w ostatniej chwili w polu karnym powstrzymał go obrońca rywala.
  • 48'
    Podobnie jak w pierwszej części spotkania, spokojna gra Partizana na początku połowy.
  • 46'

Rozpoczynamy w nowym zestawieniu! Przypominamy - do przerwy utrzymał się wynik 0:0. Drugą połowę na boisku - podobnie jak pierwszą - rozpocznie Michał Rakoczy, w miejsce awizowanego wcześniej Daniela Pika.

• START II POŁOWY
  • KONIEC I POŁOWY
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy remisujemy z Partizanem bezbramkowo.
  • 44'
    Żółta kartka dla Sergiu Hanki.
  • 43'
    Dobra interwencja Janusza Gola pod naszym polem karnym.
  • 40'
    Zagranie długim podaniem do Markovicia, ale ten nie opanowuje piłki. Kontra przerwana.
  • 36'
    Zmiana w zespole Pasów. Filip Piszczek zastępuje Michała Rakoczego.
  • 34'
    Rozpędza się jeden z graczy Partizana, ale dobrze powraca do defensywy Janusz Gol, odzyskując piłkę pod polem karnym.
  • 29'
    Mocne zagranie do Diego, który jednak nie opanowuje piłki. Wznowi bramkarz Partizana.
  • 27'
    Uderzenie z dystansu, na raty interweniuje Pesković.
  • 24'
    Pasy w grze pressingiem, wychodzimy wysoko do linii środkowej.
  • 21'
    Free kick
    Dwa rzuty wolne w krótkim odstępie czasu dla naszego zespołu. Interweniuje bramkarz rywali.
  • 17'
    Rywale grają po obwodzie pola karnego Pasów. Bronimy jednak dostępu do własnej bramki.
  • 13'
    Szybkie podanie Loshaja do Thiago, który jednak nie zdążył dojść do piłki. Próba zagrania dośrodkowaniem zablokowana przez rywali.
  • 11'
    Długie zagranie Peskovicia, ale gracze Partizana przejmują to w środku pola. Trwa atak pozycyjny zespołu Pasów.
  • 6'
    Partizan gra długim podaniem, ale szybko rozbijamy atak rywala, wybijając na aut.
  • 2'
    W pierwszych minutach Partizan nie forsuje tempa. Rywale konstruują akcję pozycyjną z wykorzystaniem linii obrony.
  • START I POŁOWY
  • 14:02
    Obydwa zespoły pojawiły się już na murawie w Belek. Minuty do rozpoczęcia spotkania, które wystartuje z niewielkim opóźnieniem.