Stadion Miejski im. Floriana Krygiera
Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin
Mecz zakończony Wynik meczu: 3 : 2
  • 19:23
    Niestety, wracamy ze Szczecina bez punktów. Do zobaczenia za tydzień podczas meczu z Radomiakiem Radom!
  • 90+1'
    Co najmniej 4 minuty doliczone do czasu meczu.
  • 89'
    Zmiana w Pogoni. Triantafyllopoulos zmienia Bichakhchyana.
  • 87'
    Gol dla Pogoni. Gorgon z najbliższej odległości strzela bramkę.
  • 86'
    Kallman! Strzał Fina w polu karnym, po którym piłka szybuje ponad poprzeczkę.
  • 85'
    Strzał głową w polu karnym Pogoni, po którym piłkarze Portowców wybijają piłkę poza obszar 16 metrów.
  • 82'
    Wymuszona zmiana w Pasach. Sipl'ak wchodzi w miejsce kontuzjowanego Jaroszyńskiego.
  • 81'
    Zmiana w Pogoni. Borges wchodzi za Koutrisa.
  • 78'
    Zmiana w Pogoni. Wędrychowski wchodzi w miejsce Łęgowskiego.
  • 77'
    Klebaniuk chwyta piłkę po dośrodkowaniu Kakabadze z prawej strony.
  • 74'
    Ajjjjj! Strzał Bochnaka, po którym piłka mija prawy słupek bramki, ale nawet gdyby wpadła do siatki, to gol nie byłby uznany. Gracz Pasów był na spalonym.
  • 67'
    Zmiana w Cracovii. Rapa zastępuje Konoplyankę.
  • 66'
    Kowalczyk wślizgiem strzela na bramkę. Na nasze szczęście, niecelnie.
  • 66'
    Wracamy do gry! Z naszym bramkarzem raczej już wszystko w porządku.
  • 65'
    Nasi lekarze muszą interweniować z powodu urazu Karola Niemczyckiego.
  • 61'
    Strzał Grosickiego z lewej strony. Piłka mija prawy słupek bramki, ale po rykoszecie od naszego zawodnika.
  • 60'
    Niemczycki! Świetna interwencja po próbie Gorgona!
  • 59'
    Wrzutka Jaroszyńskiego w pole karne, po której piłka nie znalazła jednak adresata.
  • 54'
    GOOOOOOOOOL! Kapitalny wolej Atanasova i mamy wyrównanie!
  • 53'
    Kallman wpada w pole karne, jednak Koutris zatrzymuje rajd Fina.
  • 52'
    Próba Gorgona w polu karnym Pasów, ponownie niecelna. Ufff!
  • 49'
    Bichakhchyan i Kowalczyk strzelają w polu karnym Pasów. Obie próby zażegnane!
  • 47'
    Oba zespoły grają w niezmienionych składach. Gra na początku II połowy skupia się głównie na fizycznej walce.
  • 18:18
    Do przerwy górą są gospodarze. Oby w drugich 45 minutach sytuacja odwróciła się na naszą korzyść.
  • PRZERWA
  • 44'
    Niebezpieczne zderzenie Koutrisa i Bochnaka. Na szczęście, obaj zawodnicy wyszli z niego bez szwanku.
  • 40'
    Kolejne niecelne zagranie Atanasova do kolegów w pole karne rywali.
  • 36'
    Niemczycki! Znów ratuje nas z opresji po strzale Grosickiego!
  • 34'
    Niemczycki dwukrotnie ratuje nasz zespół z opałów. Najpierw po strzale Dąbrowskiego, później po okazji Kowalczyka.
  • 34'
    Grosicki z woleja w polu karnym strzela ponad bramkę.
  • 32'
    Grosicki do Gorgona, ale napastnik Pogoni nie dopadł do piłki.
  • 32'
    Jaroszyński wybija piłkę wrzucaną pod naszą bramkę przez Dąbrowskiego.
  • 30'
    Cięta piłka Atanasova w pole karne Pogoni, Klebaniuk chwyta pewnie futbolówkę.
  • 29'
    Gorgon złapany na spalonym przez naszych obrońców.
  • 26'
    Jugas znów wybija piłkę, tym razem po wrzutce w pole karne w wykonaniu Koutrisa
  • 23'
    Gorgon strzela głową niecelnie po wrzutce z prawej strony od Bichakhchyana.
  • 20'
    Jugas i Atanasov na spółkę zatrzymują dośrodkowanie Grosickiego z lewej strony.
  • 17'
    Bichakhchyan z dystansu pakuje piłkę do bramki i Pogoń prowadzi.
  • 15'
    Bramka Koutrisa. Zawodnik Pogoni wbiegł w pole karne i przymierzył pod poprzeczkę naszej bramki.
  • 13'
    Rajd Łęgowskiego w pole karne zatrzymany przez naszych obrońców. Później groźny strzał z kilkunastu metrów, po którym piłka minęła lewy słupek bramki.
  • 12'
    Grosicki szukał Gorgona w polu karnym, jednak piłka nie dotarła do właściwego adresata.
  • 11'
    Spokojna gra, głównie w środku pola. Okazji nadal jak na lekarstwo.
  • 8'
    Jugas wybija piłkę poza nasze pole karne. Szczecinianie nawet nie zdołali póki co zagrozić naszej bramce!
  • 3'
    GOOOOOOOOOOL! Mateusz Bochnak posyła kapitalną bombę w samo okienko bramki!
  • 2'
    Jak na razie oba zespoły nie zagroziły bramce rywali. Trwa wzajemne "badanie się" z obu stron.
  • 17:27
    Zawodnicy obu zespołów w asyście ekipy sędziowskiej z Bartoszem Frankowskim na czele wchodzą na plac gry. Za moment zaczynamy mecz!
  • 17:17
    Zawodnicy obu drużyn właśnie opuścili boisko. Rozgrzewka dobiegła końca, a do spotkania zostało już naprawdę niewiele!
  • 16:52
    Na boisko weszli właśnie piłkarze z pola drużyny Pasów. Wszyscy w koszulkach wspierających Davida Jablonsky'ego.
  • 16:35
    Rozgrzewka zawodników obu ekip powoli się rozpoczyna - na razie na murawie są bramkarze obu ekip.
  • 16:29
    Witamy ze Szczecina! Już za kilkadziesiąt minut rozpocznie się tutaj spotkanie rozgrywek PKO BP Ekstraklasy, w którym Pogoń podejmie drużynę Pasów!