06-05-2023 13:00
Avia Świdnik Avia Świdnik
Mecz zakończony Wynik meczu: 2 : 2
  • 90'
    Do regulaminowego czasu gry sędzia Marcin Sokołowski dolicza co najmniej 3 minuty.
  • 90'
    Żółtą kartką ukarany zawodnik Avii - Wojciech Kalinowski.
  • 84'
    Do bramki Pasów trafia Rafał Kursa, jednak wcześniej na spalonym był zgrywający do niego piłkę Dominik Maluga.
  • 80'
    Dwie fenomenalne interwencje Rosiaka ratują teraz Avię przed utratą bramki! Bardzo intensywne minuty w Świdniku!
  • 77'
    Dobra kontra gospodarzy zakończona groźnym uderzeniem Białka, ale na posterunku ponownie Madejski!
  • 73'
    2:2. Wojciech Białek doprowadza do wyrównania.
  • 69'
    Seria stałych fragmentów pod bramką Madejskiego, jednak bramkarz Pasów wychodzi z opresji obronną ręką.
  • 63'
    Kacper Nowicki ze skrzydła wysoko nad bramką Dawida Rosiaka.
  • 59'
    Z bocznej strefy boiska piłkę próbował dorzucać Kalinowski, ale pewnie Madejski.
  • 57'
    W dobrej sytuacji znalazł się Tomasz Zając, który został powstrzymany gwizdkiem sędziego sygnalizującym pozycję spaloną pomocnika Avii.
  • 50'
    Zmiana w zespole Pasów - Sebastian Strózik za Kamila Ogorzałego.
  • 46'
    W przerwie w drużynie gospodarzy doszło do jednej zmiany - Wojciech Kalinowski zastąpił Szymona Raka.
  • Początek II połowy
  • Koniec I połowy
  • 43'
    Tym razem groźnie pod bramką Avii. Po rzucie wolnym do sytuacji strzeleckiej doszedł Siplak, jednak jego uderzenie głową zostało złapane przez Rosiaka.
  • 36'
    Dobre minuty w wykonaniu gospodarzy. Tym razem swoją szansę na bramkę miał Maluga, który minimalnie spudłował po uderzeniu głową.
  • 32'
    Niewiele brakło teraz Midzierskiemu, by wyrównać stan rywalizacji! Obrońca gospodarzy zdołał dojść do piłki po rzucie rożnym, ale jego uderzenie przeleciało minimalnie nad bramką Pasów.
  • 28'
    Dośrodkowanie Stachery pewnie złapane przez Rosiaka.
  • 25'
    Dobra ofensywna akcja Ogorzałego zakończona niecelnym uderzeniem.
  • 17'
    Mamy pierwszą indywidualną karę w tym spotkaniu - żółty kartonik obejrzał obrońca Avii, Rafał Kursa.
  • 15'
    Po rzucie rożnym dla Avii do sytuacji strzeleckiej doszedł Uliczny, jednak jego uderzenie zostało bezproblemowo złapane przez Madejskiego.
  • 11'
    Szybka odpowiedź gospodarzy! Wojciech Białek autorem trafienia kontaktowego dla Avii.
  • 9'
    Pasy prowadzą już 2:0! Bezpośrednim uderzeniem z rzutu wolnego bramkarza gospodarzy pokonuje Siplak!
  • 3'
    Świetny początek Cracovii! Przemysław Kapek przejmuje piłkę i pięknym strzałem zza pola karnego umieszcza futbolówkę w siatce bramki gości!
  • 12:30
    Witamy na relacji tekstowej ze spotkania 27. kolejki 3. Ligi, gr. IV, w którym Rezerwy Cracovii zmierzą się na wyjeździe z Avią Świdnik. Początek meczu zaplanowany jest na godzinę 13:00.