Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego
Mecz zakończony Wynik meczu: 0 : 1
Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin
  • 19:25
    Niestety, musimy uznać wyższość Zagłębia. Na drobne pocieszenie, po końcowym gwizdku na murawę poleciał ogrom misiów, które powędrują do pacjentów Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego. Dziękujemy za uwagę i do zobaczenia w Białymstoku.
  • 90+3'
    "Centrostrzał" Kakabadze z lewego skrzydła. Niestety bardzo nieprecyzyjny.
  • 90+2'
    Zmiana w Zagłębiu. Woźniak zastępuje Łakomego.
  • 90+1'
    Co najmniej 4 minuty doliczone do czasu gry.
  • 90'
    Zablokowany strzał Hoskonena w polu karnym Zagłębia.
  • 88'
    Jugas! Ależ było blisko wyrównania!
  • 83'
    Gol dla Zagłębia. Łakomy pokonuje Hrossę.
  • 81'
    Wrzutka Myszora z prawego skrzydła. Obrońcy wybijają piłkę na rzut rożny.
  • 80'
    Ostatnia zmiana w Cracovii. Hoskonen zastępuje Rapę.
  • 79'
    ... a schodzą z niego Poletanović i Kurminowski.
  • 79'
    Zmiany w Zagłębiu. Na boisko wchodzą Makowski i Dolezal...
  • 76'
    Łakomy z dystansu, Hrosso chwyta piłkę!
  • 74'
    Żółta kartka dla Ławniczaka.
  • 69'
    ... a schodzą z niego Rakoczy i Atanasov
  • 69'
    Podwójna zmiana w naszym zespole. Na boisko wchodzą Konoplyanka i Myszor...
  • 66'
    Rapa wybija piłkę poza pole karne po zagraniu Starzyńskiego pod naszą bramkę.
  • 65'
    Zmiana w Zagłębiu. W miejsce Bohara wchodzi Pieńko.
  • 61'
    ... a opuszczają je Jaroszyński i Makuch.
  • 61'
    Podwójna zmiana w ekipie Pasów. Na boisko wchodzą Oshima i Kallman...
  • 59'
    Kurminowski zza pola karnego. Strzał niecelny.
  • 59'
    Podcinka Makucha z prawej strony pola karnego. Niestety, piłka mija bramkę.
  • 57'
    Knap do Rakoczego z prawej strony, jednak nic z tego ataku nie wyszło. A szkoda.
  • 56'
    Żółta kartka dla Chodyny.
  • 55'
    8789 widzów zasiadło dziś #NaStadionie przy ul. Kałuży. Dziękujemy!
  • 55'
    Hrosso! Świetna interwencja po strzale Łakomego z dystansu!
  • 54'
    Atanasov wrzuca piłkę z rzutu wolnego w pole karne. Dioudis pewnie interweniuje.
  • 51'
    Bohar strzela w polu karnym, ale piłka na nasze szczęście odbija się od prawego słupka bramki. UFFF!
  • 48'
    Wrzut piłki z autu w wykonaniu Knapa, po którym piłkę chwyta w swoje ręce Dioudis.
  • 18:16
    Do przerwy nie zobaczyliśmy żadnej bramki. Do zobaczenia za 15 minut!
  • PRZERWA
  • 43'
    Walka w środku pola, z której jednak póki co nic nie wynika. Moment typowego meczu granego na 0-0.
  • 37'
    Makuch z dystansu. Piłka szybuje ponad poprzeczką bramki Zagłębia.
  • 34'
    Knap poszukał szczęścia z prawej strony przy polu karnym. Strzał jednak niecelny.
  • 33'
    Łakomy z dystansu, ale piłka mija lewy słupek bramki.
  • 33'
    Kakabadze w pole karne, ale niedokładnie i Zagłębie zażegnuje niebezpieczeństwo.
  • 29'
    Ostry faul Kopacza na Makuchu i żółta kartka dla gracza Zagłębia.
  • 26'
    Długie podanie górą do Chodyny. Gracz Zagłębia nie sięgnął jednak odpowiednio do futbolówki i wznawiamy grę od bramki.
  • 24'
    Dobra próba z okolic linii pola karnego. Dioudis chwyta piłkę.
  • 22'
    Rakoczy i jego kapitalny rajd w pole karne, po którym piłkę zablokował obrońca gości. Mamy rzut rożny.
  • 18'
    Grzybek głową zażegnuje niebezpieczeństwo po kolejnej wrzutce w pole karne Zagłębia. Dośrodkowujemy piłkę z prawego narożnika.
  • 16'
    Wrzutka pod nogi Makucha, jednak nasz napastnik nie zdołał dobrze uderzyć piłki i Dioudis chwycił ją w ręce.
  • 15'
    Kłudka blokuje dośrodkowanie Jaroszyńskiego. Kolejny rzut rożny!
  • 14'
    Rakoczy z dystansu, jednak piłka odbija się rykoszetem od gracza Zagłębia i mamy korner.
  • 12'
    Dioudis łapie piłkę po wrzutce Rapy z prawego skrzydła. Ładna, składna akcja Pasów za nami!
  • 10'
    Atanasov z lewego narożnika szukał kolegi w polu karnym. Bezskutecznie.
  • 6'
    Knap górą do Bochnaka, ale nasz skrzydłowy nie dopadł do piłki kierowanej w jego stronę.
  • 5'
    Hrosso! Pewnie chwycona piłka po strzale w polu karnym Pasów wskutek dośrodkowania z rzutu rożnego.
  • 4'
    Świetna interwencja Ghity, który powstrzymał rajd Chodyny prawym skrzydłem.
  • 4'
    Rakoczy strzela zza pola karnego. Piłka mija niestety lewy słupek bramki!
  • 3'
    Odważna próba zmylenia napastnika rywali przez Hrossę. Ostatecznie, zakończona powodzeniem!
  • 2'
    Pasy zaczynają akcję od defensywy. Skupiamy się na długich podaniach górą w kierunku graczy z przodu.
  • 17:27
    Oba zespoły w asyście ekipy sędziowskiej z Łukaszem Kuźmą na czele wchodzą na plac gry. Za moment zaczynamy mecz. Najpierw jednak pora na hymn Cracovii!
  • 17:15
    Rozgrzewka dobiegła końca, a zawodnicy na moment powracają do szatni. Do piłkarskiego widowiska coraz bliżej! Trybuny zapełniają się systematycznie i mamy nadzieję, że dzięki temu, na murawę powędruje ogromne morze pluszaków w ramach Teddy Bear Game.
  • 16:35

Rozpoczęła się rozgrzewka w obu ekipach, tradycyjnie zaczęta przez bramkarzy. Pora więc poznać skład Pasów na dzisiejsze starcie!

• 16:27
    Witamy ze stadionu przy ul. Kałuży! Już za kilkadziesiąt minut rozpoczniemy nasze starcie w ramach 32. kolejki PKO BP Ekstraklasy przeciwko Zagłębiu Lubin.