5 gol dla gospodarzy. Autorem trafienia Bartosz Żurek.
    Kolejna roszada w zespole Pasów - Vitaliy Tkachuk zmienia Jakuba Guta.
  • 85'
    Na indywidualną akcję zdecydował się Kamil Ogorzały, który w ostatnim momencie został powstrzymany przez interweniującego Michotę.
  • 81'
    Dobre minuty w wykonaniu Pasów. Na indywidualną akcję zdecydował się przed momentem Jan Mróz, który minął kilku rywali i przeniósł piłkę minimalnie nad bramką gospodarzy.
  • 78'
    Żółtą kartką ukarany pomocnik Pasów - Robert Ożóg.
  • 76'
    Uderzenie Bezpalca z pokaźnego dystansu przelatuje obok bramki Hamulewicza.
  • 73'
    Zmiana w ekipie Podhala - Bartosz Żurek zastępuje Adriana Szynkę.
  • 68'
    Jakub Szymajda dobrze piąstkuje piłkę po rzucie wolnym dla Cracovii.
  • 60'
    Żółta kartka dla Jakuba Wojtysko za próbę wymuszenia rzutu karnego.
  • 58'
    Dużo szczęścia miał teraz Hamulewicz - po uderzeniu głową Hajdary piłka uderzyła w słupek bramki Pasów.
  • 57'
    Na placu gry w miejsce Kacpra Nowickiego pojawił się również Jakub Wojtysko.
  • 57'
    Zmiana w Pasach - Pieńczak zastępuje Siplaka.
  • 53'
    Uderzenie Michoty przelatuje około metr nad bramką Hamulewicza.
  • 46'
    Fatalnie weszli w tą drugą połowę zawodnicy Pasów. Grzegorz Płatek zdobywa czwartą bramkę dla gości w 46. minucie spotkania.
  • 46'
    W przerwie w zespole Pasów doszło do jednej zmiany - Robert Ożóg zastąpił Marcina Budzińskiego.
  • Początek II połowy
  • Koniec I połowy
  • 41'
    Grzegorz Płatek uderzeniem głową zdobywa trzecią bramkę dla gospodarzy.
  • 37'
    Dobre uderzenie Wiśniewskiego lewą nogą! Futbolówka po strzale naszego pomocnika przeleciała minimalnie obok spojenia bramki Podhala.
  • 33'
    Pierwsza próba strzału w wykonaniu Pasów od dłuższego czasu - uderzenie Ogorzałego jednak bardzo niecelne.
  • 28'
    2:0 dla Podhala. Marcin Michota pokonuje Hamulewicza efektownym uderzeniem z ostrego kąta.
  • 18'
    Pierwsza udana interwencja Jakuba Szymajdy, który musiał wykazać się po uderzeniu Kapka.
  • 15'
    Żółta kartka dla Kacpra Kawuli za faul na Przemysławie Kapku.
  • 8'
    Bliski podwyższenia prowadzenia był Adrian Szyszka, ale zawodnik Podhala nie zdołał dojść do piłki odbitej przez Hamulewicza.
  • 2'
    Świetny początek gospodarzy, którzy obejmują prowadzenie już w 2. minucie spotkania.
  • 16:30
    Witamy na relacji tekstowej ze spotkania 29. kolejki 3. Ligi, gr. IV, w którym Cracovia II zmierzy się na wyjeździe z NKP Podhalem Nowy Targ. Początek meczu zaplanowany jest na godzinę 17:00.