17-06-2023 17:00
Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski
Mecz zakończony Wynik meczu: 1 : 5
  • 90'
    Goool! Tuż przed końcowym gwizdkiem piątym trafieniem rywali dobija Strózik, kompletując tym samym hat-tricka!
  • 90'
    Sędzia doliczył do podstawowego czasu gry co najmniej jedną minutę.
  • 89'
    Czwarta bramka dla Pasów! Mierzonym uderzeniem w dalszy róg Strózik kompletuje dublet w dzisiejszym meczu!
  • 86'
    Mierzona centra z rzutu rożnego wprost na głowę Kociołka, ale bramkarz rywali z problemami broni to uderzenie.
  • 84'
    Ostatnia zmiana w szeregach gospodarzy. Walków zastępuje na placu gry Madembo.
  • 81'
    Gut znów indywidualnie, ale znów udaje się go powstrzymać rywalom.
  • 79'
    Centro-strzał Guta nie sprawił problemów Maksymowiczowi.
  • 77'
    Przyszedł też czas na trzecią zmianę w naszej drużynie. Tkachuk zastępuje Wojtyskę.
  • 74'
    Zając za Żukowskiego.
  • 74'
    Roguski w miejsce Obroślaka.
  • 74'
    Potrójna zmiana w zespole gospodarzy. Boisko opuszczają Chaliadka, Obroślak i Żukowski, a w ich miejsce meldują się na murawie Kuźma, Roguski i Zając.
  • 73'
    Znów świetna akcja z naszej strony, ale piłka po strzale Strózika odbija się od poprzeczki.
  • 71'
    Płaska centra Ziewca, której niestety nie zamknął żaden z naszych zawodników.
  • 70'
    Piłkę z najbliższej odległości chciał umieścić w naszej siatce Maj, ale znów szybszy okazał się Hamulewicz.
  • 68'
    Druga zmiana w naszym zespole. Boisko opuścił Konieczny, a w jego miejsce trener Kalita desygnował do gry Ziewca.
  • 66'
    Mamy trzecią bramkę dla Pasów! Fantastyczny rajd Strózika prawą stroną, który zagrał do Doby, a ten z zimną krwią zamienia je na gola.
  • 64'
    Strzał Obroślaka z kilku metrów fenomenalnie zatrzymuje Hamulewicz!
  • 62'
    Po rzucie rożnym w naszym wykonaniu gospodarze mieli świetną okazję po kontrze. Nasza defensywa w porę wróciła i oddaliła zagrożenie.
  • 60'
    Indywidualny rajd Guta przez pół boiska! Finalizacja Doby pozostawiła wiele do życzenia.
  • 59'
    Pieńczak zaraz po wejściu na boisko świetnie interweniuje głową. Tylko rzut rożny dla gospodarzy.
  • 57'
    Gospodarze cały czas szukają wyrównania, ale nasza defensywa staje na wysokości zadania.
  • 55'
    Groźna akcja naszej drużyny, strzał Strózika zablokowany w ostatnim momencie.
  • 54'
    Pierwsza zmiana w zespole Pasów. Pieńczak w miejsce Nowickiego.
  • 52'
    Faul na Dobie w środkowej części boiska, na szczęście pomocnik Pasów nie ucierpiał zbyt mocno.
  • 51'
    Maj z rzutu wolnego daleko obok bramki.
  • 50'
    Kolejna kartka dla naszego zawodnika. Napomniany za faul na granicy pola karnego zostaje Wojtysko.
  • 49'
    Dwójkowa akcja Mroza i Strózika, piłka opuszcza jednak boisko.
  • 48'
    Świetne zagranie za naszą linię obrony. Na szczęście w porę z bramki wyszedł Hamulewicz.
  • 47'
    Kilka skutecznych interwencji Mroza i gospodarze nie są w stanie przedostać się na naszą połowę.
  • 45'
    Zmiana w zespole Orląt. W miejsce Błasika na boisku pojawił się Szczygieł.
  • 45'
    Zamieszanie na koniec pierwszej połowy spotkania, skutecznie jednak interweniuje Hamulewicz.
  • 44'
    Gol dla rywali! Nasza defensywa pierwszy raz nie stanęła na wysokości zadania z czego skorzystał Maj i goście łapią kontakt.
  • 41'
    Kontratak naszej drużyny, znów jednak jedno niecelne podanie niweczy całą akcję.
  • 39'
    Teraz to gospodarze przejęli prowadzenie gry, ale nasza obrona raz po raz skutecznie oddala zagrożenie.
  • 37'
    Po dwóch trafieniach naszej drużyny tempo meczu wyraźnie zwolniło. Żadnej z drużyn nie śpieszy się pod bramkę rywali.
  • 34'
    Akcja gospodarzy, która kończy się faulem na naszym zawodniku.
  • 31'
    Kolejne niesportowe zachowanie naszego zawodnika, żółtą kartka napomniany Gut.
  • 29'
    Kolejny trafienie! Dośrodkowanie z lewej strony boiska trafiło wprost na głowę Sebastiana Strózika, który podwyższa prowadzenie.
  • 27'
    Groźna centra z lewej strony, ale żaden z zawodników rywali nie przejął piłki.
  • 25'
    Znów zamieszanie w naszym polu karnym, aczkolwiek kolejny raz pewnie wychodzimy z opresji.
  • 24'
    Fantastyczny rajd z zejściem do środka Nowickiego, bramkarz z trudem wyłapuje jego silne uderzenie.
  • 23'
    Piłka po rzucie wolnym gospodarzy szybuje wysoko ponad bramką.
  • 22'
    Ostre wejście Ożoga w nogi rywala kończy się rzutem wolnym i żółtą kartką dla naszego zawodnika.
  • 21'
    Odpowiedź ze strony naszych przeciwników, Hamulewicz pewnie łapie piłkę do "koszyczka".
  • 20'
    Przejęcie piłki w środku pola i doskonałe podanie do Strózika, którego ubiegł bramkarz gospodarzy.
  • 18'
    Po strzelonej bramce nasi zawodnicy uspokoili nieco grę utrzymując się na połowie rywala.
  • 16'
    Gool dla Pasów! Po strzale z pola karnego Krystiana Boćka obejmujemy prowadzenie!
  • 16'
    Strzał Ożoga z linii pola karnego zablokowany przez rywala.
  • 15'
    Strzał Nowickiego zza pola karnego, niestety piłka minęła bramkę.
  • 13'
    Kociołek świetnie rehabilituje się za poprzedni błąd zatrzymując pędzącego lewą stroną rywala.
  • 12'
    Odpowiedź ze strony Pasów, ale dośrodkowanie w pole karne nieco przeciągnięte.
  • 11'
    Ogromny błąd Kociołka tuż przed naszym polem karnym. Rywalom w dogodnej sytuacji nie udało się pokonać dobrze dysponowanego Hamulewicza.
  • 9'
    Piękne długie zagranie do Nowickiego, ten jednak nie zdołał opanować piłki głową.
  • 7'
    Seria rzutów rożnych naszych rywali z obu stron, na szczęście bez konsekwencji w postaci bramki.
  • 5'
    Gospodarze spokojnie rozegrali akcję od tyłu, by po rajdzie Madembo, Bociek uratował nas przed stratą bramki.
  • 4'
    Składna akcja naszej drużyny prawą stroną boiska, jednak odgwizdane zostało zagranie ręką.
  • 2'
    Spotkanie rozpoczęło się od intensywnej gry obu drużyn w środku pola.
  • 17:00
    Zawodnicy są już na murawie - za chwilę początek spotkania!
  • 16:39
    Witamy na relacji tekstowej ze spotkania 34. kolejki 3. Ligi, gr. IV, w którym Rezerwy Cracovii zmierzą się na wyjeździe z Orlętami Radzyń Podlaski. Początek meczu zaplanowany jest na godzinę 17:00.